رهبران دو کشور از میلواکی میزبان کمیته برای سال 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون که قرار است در ترک در انتظار رسیدگی به این اتهام که آنها نظارت سمی محیط کار یک نامه فرستاده شده به کارکنان مشغول به کار در برنامه ریزی این رویداد نشان داد.

آسوشیتد پرس روز سه شنبه به دست آمده و نامه شنبه به میزبانی کمیته ستاد اطلاع آنها که رئیس گروه لیز گیلبرت و رئیس ستاد آدم آلونسو, در ترک, در حالی که یک وکیل نگاه به اتهامات. این Milwaukee Journal Sentinel اولین گزارش بررسی است.

گیلبرت و آلونسو را بلافاصله بازگشت پیام سهشنبه به دنبال نظر. نامه توصیف نیست در هر جزئیات در مورد آنچه ادعا رفتار شامل.

چشمگیر shakeup می آید کمتر از شش ماه قبل از دموکرات ها را جمع آوری خود را برای نمایشگاه و رویداد سیاسی برای انتخاب نامزد ریاست جمهوری در نوسان-وزارت امور خارجه ویسکانسین. میزبان کمیته مدنی غیر حزبی گروه مسئول برای بالا بردن $70 میلیون استخدام 15000 نفر داوطلب و ارائه امکانات مورد نیاز برای قرار دادن در کنوانسیون در ماه جولای.

چهار اعضای هیئت مدیره از میزبان کمیته گفت: در نامه ای به کارکنان که آنها را از نگرانی در مورد محیط کار جدی و که “هر کس که با این نسخهها کار برای میزبان کمیته حق دارد به احساس امنیت و احترام در حالی که انجام شغل خود را.” تحقیقات در حال انجام است توسط وکیل کارمن Decot اما هیچ جدول زمانی برای زمانی که از آن خواهد شد انجام می شود. Decot را بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر.

در طول پروب گیلبرت نمی شود در دفتر و یا تماس با کارکنان و آلونسو قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری نامه ای گفت:.

جو Solmonese مدیر اجرایی کنوانسیون ملی دموکرات کمیته در بیانیه ای گفت که ادعاهای ساخته شده توسط کارکنان میزبان کمیته توصیف “غیر قابل قبول و ناراحت کننده محیط زیست است.”

“حزب دموکرات است شرکت در باور ما این است که هر فرد سزاوار به احساس امنیت و احترام در محل کار خود را و ما را همیشه به طور جدی ادعای قلدری و محل کار آزار و اذیت” Solmonese گفت. میزبان کمیته هیئت مدیره در حال حرکت رو به جلو با یک طرح به “بازگرداندن یک دفتر فرهنگ است که هم راستا با ارزش ها و انتظارات از حزب ما,” او گفت:.

کنوانسیون ملی دموکرات کمیته اجرا می شود کنوانسیون و جدا از میزبان کمیته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im