‘خواستار آزادی’: گروه های جامعه اعتراض در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع

به عنوان هزاران کهنه به یادبود سربازان سالن بزرگ برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع صدها نفر از دیگران راه می رفت بیش از یک مایل در اعتراض.

آنها با تجمع در مقابل ساختمان پونت حقوق بشر جنبش ستاد نزدیکی Adams خیابان 20 خیابان برای یک مختصر رالی قبل از ساخت 1.5 مایل پیاده روی به عرصه.

این سازمان حیاط پر شده بود با یک بادی بزرگ صفحه نمایش نمایش سیاه و سوخته تهمت شکل کشیدن یک درخت شکل به دور از خانواده خود را. Máxima Guerrero با پونت گفت: این نمایندگی نابودی است.

Noemi رومرو, جامعه, سازمان پونت به یاد می آورد که چگونه پلیس و اسپری فلفل به معترضان پس از یک سال 2017 تهمت تجمع در مرکز شهر فینیکس. او گفت: شرکت کنندگان در روز چهارشنبه در نظر گرفته شده برای اعتراض مسالمت آمیز و چشم پوشی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

او گفت که آنها در حال برنامه ریزی برای متفرق کردن اگر چیزی مانند 2017 شد برای دوباره اتفاق می افتد.

کریس Daisy, 59, گفت: او پیوست معترضان زیرا او معتقد است که مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل مانند او بالاتر از قانون است.

“من فکر می کنم ما نیاز به نشان دادن مقاومت به تهمت و اجازه دهید این کشور می دانند که این دولت موافق نیست با رفتار و سیاست های خود را به” Sav گفت.

راهپیمایان شعار می دادند دوست درامز برگزار شد بر روی رنگ روشن نشانه به عنوان آنها راه خود را به سالن بزرگ که خورشید شروع به تنظیم.

“جامعه است که در خیابان ها خواستار آزادی!” آنها فریاد زد.

آنها گذشت ورودی به بزرگراه بین ایالتی 10 که مسدود شده بود توسط Arizona Department of Public Safety گارد ضد شورش. برخی از راهپیمایان متوقف شد برای گرفتن عکس از آنها ایستاده در مقابل بسته آزادراه.

معترضان بودند اجازه ورود به سالن بزرگ و یا حتی Fairgrounds دولت اموال. مقامات در زمان اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از هر گونه درگیری با محدود کردن معترضان به “آزادی بیان در منطقه” در Encanto بلوار بین 19 و 17 راه های.

چند ده فعالان در پارکینگ در اوایل بعد از ظهر به عنوان شرکت کنندگان در زمینه به سالن بزرگ در سراسر خیابان.

مارشا هتفیلد از میزا نشسته بازی بازی یک نفره در یک پتو در زیر یک درخت کوچک در یکی از معدود مناطق سایهدار. چند نفر تا به حال کفش خود را لگد کردن به عنوان آنها را تماشا رشد جمعیت است.

هتفیلد به نام تهمت دروغگو و گفت که او در نظر دارد به رای سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار.

“اگر به شما می گویند به اندازه کافی نهفته است شما می توانید آن را باور درست مثل نازی ها” هتفیلد گفت.

در نزدیکی دیگران شلوغ در اطراف خوشه های از بادکنک به شکل مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک کودک.

ققنوس ساکن بانی Oakes چنگ یک رنگ روشن نشانه آن است که خواندن “در حال حاضر شما دلخور مادر بزرگ! دست من امنیت اجتماعی است.”

Oakes گفت که او مخالف با عملا همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است.

“من اعتقاد دارم که در گرم شدن آب و هوا و ما نیاز به انجام چیزی حق دور” Oakes گفت. “او در تلاش برای گرفتن امنیت اجتماعی ما و این درست نیست. حقوق زنان بیش از حد. او نیاز به ماندن در خارج از رحم ما و همه چیز شبیه به آن.”

رسیدن به امنیت عمومی خبرنگار بری Burkitt در [email protected] یا در 602-444-8515. او در توییتر دنبال کنید در @breeburkitt.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>