Dem تشکر. Hoyer: Rep. Yoho مدیون AOC عذرخواهی باید تحریم

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., پاره پاره تشکر. تد Yoho R-Fla., به گفته هجوم Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. و تماس با او و بی حرمتی با نام فاکس نیوز گزارش داد.

“نظرات مرتبط با من بودند نفرت,” هویر گفت. “غیر قابل قبول است. آقای Yoho مدیون نه تنها کنگره عذرخواهی اما عذرخواهی در کف خانه.”

او گفت: Yoho بود اقدام مانند یک “پهلوان پنبه”.”

“این تز به جان لوئیس” هماهنگ می کنیم گفت. “این نیاز به تحریم شود.”

Yoho گزارش رو به آتشین ارز با دموکرات مجلس از نیویورک در کنگره.

تپه گزارش دو قانونگذاران در پیاده روی مقابل راه در یک مجموعه ای از پله ها که Yoho به نام AOC “نفرت انگیز” بیش از نظرات او در مورد نرخ جرم و جنایت در شهر نیویورک رفتن به دلیل همه گیر و فقر و نه به دلیل عدم انجام ندادی.

Yoho گفت که او “از خود گوشی داشته باشید.” او پاسخ خود را در نظرات “بی ادب” قبل از Yoho به نام خود expletive نام.

Ocasio-کورتز نوشته شده در مورد تعامل با Yoho در توییتر

“من هرگز به صحبت کرد Rep. Yoho قبل از او تصمیم گرفت نزدیک شدن من در مراحل از ملت کاپیتول دیروز. باور کنید یا نه من معمولا همراه خوب w/ من GOP همکاران. ما می دانیم که چگونه برای بررسی ما قانونی مبارزه در کمیته درب. اما هی, ‘b—–s’ دریافت چیزهای انجام می شود.”

او همچنین متهم تشکر. Roger Williams, R-تگزاس از “فریاد در من بیش از حد در مورد ‘پرتاب ادرار.'”

ویلیامز مدیر ارتباطات هدر داگلاس مورد مناقشه قرار دادند.

“در این کنگره شرکت نمی کنند در این بین کنگره Yoho و کنگره Ocasio-کورتز و نه او از شنیدن آنچه گفته شد در صحبت های خود را,” او گفت: فاکس نیوز. “هر گونه نظرات را شنید و یا منسوب به کنگره ویلیامز شد بخشی از صحبت های جداگانه که او و کنگره Yoho را دارا بودند. کنگره ویلیامز را بلافاصله محکوم است که نوع زبان نسبت به هر همکار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im