سوسیالیستی Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. امتناع از قبول فلوریدا ایران تشکر. تد Yoho عذرخواهی برای مقابله با او در کنگره در مورد اخیر خود تصویری که در آن او را سرزنش نیویورک افزایش چشمگیر جرم و جنایت در خارج از محل کار پدر و مادر که از جان گذشته برای “گیر افتادن برخی از نان” برای فرزندان خود.

در یک سری از پست توییتر چهارشنبه Ocasio-کورتز متهم Yoho از “accosting” او را با یک “حمله لفظی” و گفت که “بود و نه عذرخواهی.”

Yoho بنا به گزارش ها تحت فشار از خانه رهبران در هر دو طرف را به کف خانه در روز چهارشنبه به عذر خواهی برای “شیوه ای ناگهانی” که در آن او با نزدیک شدن Ocasio-کورتز.

در “گرگ کلی گزارش” نشان می دهد در Newsmax TV در شنبه شب Yoho به صراحت تکذیب کرد گفتن بی حرمتی لکه دار نسبت داده شده به او توسط دیگر رسانه ها.

“نه من می گویند که به او و او می داند که” گفت: Yoho که اضافه شده Ocasio-کورتز شد به نقل از یک خروجی به عنوان مدعی آزادی حزبی محافظه کار به نام “frickin’ دیوانه است.”

او همچنین انکار کرد که برخی از رسانه ها گزارش داده اند تلاشهايى را ناسزا به عنوان او راه می رفت دور از او.

“من عذر خواهی برای اعمال من,” او گفت:. “من نمی توانم عذر خواهی برای چیزی نمی گویم.”

در طول تبادل Yoho گفت: او گفت: Ocasio-کورتز: “شما نمی توانید که نادان است.”

“من عذرخواهی می کنیم برای نزدیک شدن به او را در خانه مراحل” Yoho گفت. “من نمی accost و من می خواستم که این صحبت و عذرخواهی می کنم که من می توانم انجام داده اند که با بهتر پیش بینی است. ما می تواند راه اندازی یک قرار ملاقات و ما می نشستم. بحث و گفتگو باقی خواهد ماند همان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de