دلتا به قرض 9 میلیارد دلار در بزرگترین شرکت هواپیمایی معامله بدهی تا کنون

دلتا خطوط هوایی Inc. در حال بالا بردن 9 میلیارد دلار در بزرگترین معامله بدهی صنعت تا کنون، بهره برداری به تقاضای بی داد سرمایه گذاران برای عملکرد در حالی که به دنبال زنده ماندن کاهش سرعت است که باعث آن را از طریق 27 میلیون دلار در روز می سوزد.

اوراق قرضه، امن شده توسط برنامه مگس کش مکرر دلتا، حمل رتبه های درجه بالا، اما برخی ممکن است به اندازه 4.875٪، با توجه به افراد با آگاهی از این موضوع عملکرد. که بیش از دو برابر به طور متوسط 2.31 ٪ عملکرد در پایین ترین امتیاز اوراق قرضه سرمایه گذاری ناامن درجه ، حتی با مدت زمان بالاتر ، با توجه به شاخص بلومبرگ بارکلیز.

پرداخت آینده نگر است تا alluring به سرمایه گذاران است که آنها قرار داده اند سه برابر بسیاری از سفارشات به عنوان اوراق قرضه و وام های موجود برای فروش. که به دلتا (DAL) اجازه داد تا اندازه معامله را از یک 6.5 میلیارد دلار اصلی افزایش دهد — که شرکت گفت در حال حاضر کافی خواهد بود تا نیاز به کمک های اضافی فدرال را رد کند.

حامل در حال بهره گیری از یک بازار گسترده باز برای بدهی شرکت های بزرگ است که دیده می شود هر دو عرضه رکورد و تقاضا ناشی از فدرال رزرو انطباقی. شرکت بوئینگ (BA) به همین ترتیب گفت که پس از استقراض ۲۵ میلیارد دلار در ماه آوریل در بزرگترین فروش اوراق قرضه سال به دنبال تأمین بودجه دولت نخواهد بود.

بهره سرمایه گذار

تا صبح روز چهارشنبه، سرمایه گذاران حدود ۱۶ میلیارد دلار سفارش برای اوراق قرضه و حدود ۱۰ میلیارد دلار برای این وام قرار داده بودند، مردم گفتند که خواسته اند جزئیات خصوصی شناخته نشود. مردم می گفتند 2.5 میلیارد دلار اوراق قرضه پنج ساله ممکن است بین 4.5 تا 4.625 درصد عملکرد داشته باشد، در حالی که بخش 3.5 میلیارد دلاری هشت ساله حدود 4.75 درصد تا 4.875 درصد به بازار عرضه می شود.

تعهدات در مورد وام های ۳ میلیارد دلاری تا روز چهارشنبه تسریع شده است که این نیز زمانی است که انتظار می رود اوراق قرضه قیمت گذاری شود.

نمایندگان شرکت گروه گلدمن ساکس که مدیر اصلی فروش اوراق قرضه است و بارکلیز پی ال سی که رهبری وام را بر عهده دارد، از اظهار نظر خودداری کرد. نماینده ای برای دلتا نیز از اظهار نظر خودداری کرد.

با 9 میلیارد دلار، معامله دلتا بزرگترین معامله تا کنون برای یک حامل تجاری خواهد بود. یونایتد ایرلاینز هولدینگز Inc. قبلا مجموعه ای که رکورد با فروش 6.8 میلیارد دلار اوراق قرضه و وام در ماه ژوئن ، الهام بخش همسالان به طور مشابه تعهد مایل خود را پاداش برنامه ها به عنوان وثیقه.

بدهی کمک خواهد کرد که افزایش نقدینگی دلتا به عنوان حجم مسافر تنها 30٪ از آنچه که آنها این بار در سال گذشته بود، با توجه به یادداشت مدیر ارشد اجرایی آد باستیان در روز سه شنبه. درآمد حاصل از آن همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به بازپرداخت وام مدت 3 میلیارد دلار به علت در ماه مارس، و همچنین تسهیلات اعتباری گردان به همان مقدار، با توجه به خدمات سرمایه گذاران مودی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im