خطوط هوایی دلتا در گفت و آن را به حالت تعلیق بدون توقف پرواز از مینیاپولیس-سنت پل به سئول برای دو ماه به عنوان جهانی سفر هوایی همچنان به سرعت با گسترش جدید کروناویروس.

آخرین پرواز قبل از تعلیق را ترک MSP برای سئول فرودگاه بین المللی اینچئون در روز جمعه با آخرین پرواز بازگشت ترک سئول برای شهرهای دوقلو در روز شنبه.

آتلانتا-هواپیمایی بر اساس یک روز قبل از آن اضافه شدن سئول به لیست خود را از مقصد واجد شرایط برای سفر چشم پوشی پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری قرار داده و کره جنوبی در لیست خود را از بالاترین ریسک کشورها برای قرار گرفتن در معرض ویروس.

کره جنوبی و چین تنها دو کشور با این سطح از هشدار که در CDC توصیه می کند مسافران به لغو تمام غیر ضروری سفر. از روز شنبه بیش از 1,260 موارد COVID-19 بیماری های مرتبط با جدید coronavirus تا به حال تایید شده در کره جنوبی.

شیوع یک سطح جدید رسیده از نگرانی در میان مقامات بهداشت عمومی و اقتصاددانان است که شروع به هشدار می دهند که گسترش coronavirus می تواند اثر بیشتری در اقتصاد جهانی از اصل پیش بینی شده است. سفر-وابسته به صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی به ویژه آسیب پذیر است.

“شرکت های هواپیمایی در حال ساخت تصمیم گیری دشوار برای کاهش ظرفیت و در برخی از موارد راه” Alexandre de Juniac مدیر اجرایی بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) گفت: در بیانیه اخیر. “این خواهد بود بسیار دشوار سال برای خطوط هوایی است.”

این MSP-سئول پرواز بدون توقف دوباره در دلتا, برنامه شروع, آوریل 1.

شرکت هواپیمایی نیز کاهش خدمات بین سئول و آتلانتا دیترویت و سیاتل از روزانه به پنج روز در هفته است. دلتا مسافر با بلیط سئول بین در حال حاضر و در تاریخ 30 آوریل یا می توانید rebook, سفر خود را برای بعد و یا دریافت هزینه کامل بدون پرداخت هزینه.

دلتا شروع nonstop خدمات از مینیاپولیس-سنت پل به سئول در ماه آوریل گذشته. روزانه پرواز با استفاده از یک هواپیمای ایرباس A350-900 که صندلی 306 مشتریان. این یکی از تنها دو nonstop آسیا مسیرهای موجود به Minnesotans دیگر بودن دلتا خدمات به توکیو فرودگاه هاندا. هواپیمایی در تلاش است تا آمریکا در تصویب قانونی برای راه اندازی یک جدید nonstop از MSP به شانگهای — یک فرایند است که می تواند چندین ماه و حتی سال.

اواخر هفته گذشته یاتا جهانی تخمین زده است که ترافیک هوایی خواهد بود با کاهش 4.7% با توجه به این ویروس است که می تواند برای اولین بار به طور کلی کاهش در تقاضا برای مسافرت هوایی پس از بحران مالی 2008-2009. یاتا یک گروه تجارت به نمایندگی از 290 از خطوط هوایی جهان پیش بینی کرد شرکت های هواپیمایی می تواند از دست دادن بیش از 29 میلیارد مسافر در درآمد این سال است.

هواپیمایی متحده — آمریکا هواپیمایی بیشتر در معرض به منطقه آسیا و اقیانوس آرام — انصراف خود را تا سال 2020 پیش بینی مالی در روز سه شنبه با استناد به یک 100% کاهش در تقاضا برای چین پرواز و 75% کاهش برای همه از آن اقیانوس آرام پرواز. NYSE Arca هواپیمایی شاخص کاهش یافته است و نزدیک به 16 درصد در پنج روز گذشته. ایالات دلتا و خطوط هوایی آمریکا’ سهام همه تعطیل شنبه.

دلتا غالب حامل در MSP, همچنین تمدید این سفر چشم پوشی برای پرواز به سه شهرستانها ایتالیایی — میلان ونیز و بولونیا — به عنوان شیوع بیماری به سرعت در حال گسترش وجود دارد. این حرکت نشان دهنده همکاری خود را با Air France ارائه می دهد که دلتا مسافران اتصال سرویس در سراسر اروپا است.

اواخر ماه گذشته شرکت هواپیمایی معلق از طریق آوریل تمام پروازها به مقصد پکن و شانگهای.

“سلامت و ایمنی مشتریان و کارکنان دلتا اولویت و شرکت هواپیمایی اتحاد در محل قرار داده و تعدادی از فرایندها و استراتژی های کاهش برای پاسخ به نگرانی های رو به رشد” این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. “دلتا باقی مانده در تماس مداوم با مهمترین بیماری مسری کارشناسان در CDC که محلی و مقامات بهداشت برای پاسخ به کروناویروس و همچنین اطمینان از آموزش سیاست های روش و کابین تمیز کردن و ضد عفونی اقدامات ملاقات و تجاوز دستورالعمل.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im