خطوط هوایی دلتا آمریکا خطوط هوایی و هواپیمایی متحده, بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده در مذاکرات با دولت آمریکا در مورد پتانسیل کمک میان یک کاهش چشمگیر در مسافرت هوایی و تقاضا با توجه به کروناویروس شیوع حمل و گفت: در روز جمعه.

شرکت های هواپیمایی وضعیتی وخیم از یک شیرجه رفتن در رزرو و ترافیک به عنوان سریع گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس دهید محدودیت های مسافرتی و رویداد لغو سراسر جهان است.

ایالات مدیر عامل اسکار Munoz صرف دو روز در واشنگتن در این هفته دیدار با قانونگذاران و مقامات ارشد در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, در حالی که رئیس جمهور ایالات اسکات کربی شده است در تماس نزدیک با مدیران بانک به ارزیابی عمیق تر تاثیر بحران بر اقتصاد گسترده تر دو گفت: کارکنان در یادداشت روز پنج شنبه.

“ما خواهد شد کمک به صنعت هواپیمایی اگر ما به” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه. “تا کنون مردم نیست درخواست شده است اما اگر آنها باید درخواست ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما شرکت های هواپیمایی بسیار قوی هستند.”

مدیر عامل دلتا اد Bastian همچنین گفت: کارکنان در روز جمعه بود که به دنبال کمک های دولتی.

“ما در بحث با کاخ سفید و کنگره در مورد حمایت از آنها می تواند به ما کمک کند از طریق این دوره” باستین گفت: در یک یادداشت منتشر شده توسط شرکت هواپیمایی اضافه کردن او صرف نظر کردن از حقوق و دستمزد خود را در این سال است. “سرعت تقاضا سقوط کردن است و بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم.”

خطوط هوایی آمریکا نیز در بحث سخنگوی گفت.

شرکت های هواپیمایی و انجمن تجارت ملاقات با مقامات ارشد کاخ سفید و مشاوران روز پنج شنبه برای بحث در مورد نصب بحران سه نفر در جریان این موضوع گفت.

مکالمات در مراحل اولیه و بدون طرح های خاص رد و بدل شده مردم گفت. شرکت های هواپیمایی شده اند صدایی زنگ در مذاکرات با مقامات دولتی مورد نیاز بالقوه به کردند ده ها هزار نفر از کارکنان و هشدار داد که اقدام فوری مورد نیاز است.

Bastian گفت که او “خوش” در مورد دریافت حمایت دولت اما گفت: “فرم و ارزش غیر قابل پیش بینی است” و این شرکت نمی تواند قرار دادن آن “در آینده در معرض خطر در انتظار کمک از دولت ما.”

دلتا اعلام کرد که 40 درصد ظرفیت برش در ماه های آینده, بزرگترین در تاریخ خود از جمله از بین بردن تمام پروازها به مقصد قاره اروپا برای 30 روز آینده.

برای حفظ پول نقد, دلتا را پارک تا 300 هواپیما, تاخیر هواپیمای جدید تحویل و تاخیر دیگر سرمایه گذاری طرح علاوه بر اجرای یک استخدام یخ.

دلتا, ایران و آمریکا باید تمام افزایش سرمایه در هفته های اخیر با ایالات بهره برداری از 2 میلیارد دلار. سهم خود را در قیمت کاهش یافته بین 40%-56% در ماه گذشته است.

کوچکتر هواپیمایی آلاسکا گفت: در روز جمعه آن را قرض $388 میلیون از اعتبار موجود امکانات. آن اشاره کرد آن است 133 هواپیما که می تواند در تامین مالی در صورت لزوم به تولید یکی دیگر از $2.5 میلیارد دلار است.

قبلا وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin خواست آمریکایی ها به لرزش کردن نگرانی در مورد کوروناویروس و در ادامه به پرواز در مسیرهای داخلی شرکت هواپیمایی در حالی که گویند برگ برنده دولت آماده بود برای ارائه نقدینگی مورد نیاز برای خطوط هوایی ایالات متحده.

“آن است که از اهمیت استراتژیک برای آمریکا” Mnuchin خبرنگاران در کاخ سفید اضافه کرد که او در تماس نزدیک با مدیران اجرائی از خطوط هوایی ایالات متحده. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاهده توانایی شرکت های هواپیمایی به پرواز ادامه به عنوان یک اولویت است.

“من فکر می کنم شرکت های هواپیمایی می خواهید مطمئن شوید که آنها می توانید در ادامه به ارائه مسافرت داخلی. آنها همچنین می خواهم به مطمئن شوید که آنها را به عنوان بسیاری از کارگران شاغل به عنوان آنها می توانند” او گفت:.

“اگر من نبودند مشغول کار من خواهد بود رفتن به خانه به لس آنجلس و من می تواند کاملا راحت گرفتن در یک هواپیمای تجاری در این آخر هفته. با وجود این واقعیت است که ما به مردم گفت به تعطیل سفر کمی از مردم می تواند سفر داخلی ایالات متحده,” او گفت:.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن در روز جمعه هشدار داد که هوایی می تواند سقوط اگر coronavirus بحران به طول انجامید یکی دیگر از دو یا سه ماه.

یاتا مدیر عامل Alexandre de Juniac به رویترز گفت از دست دادن درآمد در سطح بین المللی خواهد بود “احتمالا بالا” $113 میلیارد شکل این گروه پیش بینی کرده بود یک هفته پیش قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام آمریکا از سفر محدودیت در بسیاری از قاره اروپا است.

حامل اروپا نیز رنج می برند از این اقدامات با نروژی هوا گفت: در روز جمعه از آن نیاز به دسترسی به پول نقد در عرض چند هفته آن را به عنوان به دنبال غلبه بر coronavirus بحران و خوشبین است که دولت نروژ کمک خواهد کرد که بودجه امن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de