تاخیر نتایج آزمون ترک برخی از Minnesotans به دام افتاده

مینه سوتا وزارت بهداشت است که به طور مستقیم به اطلاع ساکنان که COVID-19 آمده تست منفی ترک برخی از مردم به ادامه بدونم که اگر آنها به این ویروس روز پس از دولت پاک آن تست جمع شدن.

دو نفر که مورد آزمایش قرار گرفتند بیش از یک هفته پیش برای این ویروس است که باعث COVID-19 در امکانات در سنت لوئیس پارک گفت: آنها هنوز به شنیدن از کسی در مورد اینکه آیا خود را در نمونه های حاوی ویروس است. تاخیر راکد شده است که احساس خود را از انزوا در سخت قرنطینه و چپ آنها را قادر به بگویید آشنایان و کارفرمایان که آیا آنها را تحت تاثیر قرار.

“من منتظرش بوده ام پس 14 برای این نتایج آزمون. و من دلخور گفت:” تراویس Krulikosky, 46, مینیاپولیس است که از کار و تحت قرنطینه در خانه در حالی که نتایج به دست آمده در حال بررسی است. “من به نوبه خود در تلویزیون و من تمام این آزمایش ها انجام می شود اما من هنوز هم لازم نیست که نتایج من.”

مقامات دولتی اعلام کرد یکشنبه که قابل جمع شدن از فرآوری نشده COVID-19 آزمایشات قبل از آن در ماه پاک شد پس از کلینیک مایو در سخت تن به تن برای کمک به فرایند نمونه تست نشده.

اما در روز دوشنبه دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: این تنها تماس با افرادی که COVID-19 تست مثبت بودند. افرادی که آزمایش منفی برای این ویروس هستند باید برای به دست آوردن این نتایج از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی که در زمان نمونه.

“با توجه به تعداد تست و تعدادی از نتایج مثبت تمرکز نیاز به اطلاع از نتایج مثبت اولین بار, بنابراین ما می تواند انجام دهد پس از آن تحقیقات” مینه سوتا وزارت بهداشت سخنگوی جولی Bartkey گفت: در یک e-mail. “آن را به سادگی یک ماده از ظرفیت است.”

و در روز سه شنبه HealthPartners اذعان کرد که برخی از آن اولین آزمون نمونه هنوز در حال پردازش: “کسانی اولیه آزمون که درگیر در تاخیر در آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل است که باید تکمیل و ابلاغ در 4 روز” HealthPartners سخنگوی دیوید Martinson گفت: در یک e-mail.

برخی از بیماران احساس رشته.

Krulikosky گفت: در مورد او احتمالا برونشیت نه COVID-19. او در ابتدا گفت: او می خواهم که نتایج خود را در ظرف دو روز است که او را برای کارفرما. در حال حاضر از آن شده است بیش از یک هفته و او هنوز هم نمی داند چه به خود بگویید بخش منابع انسانی.

راشل جکسون, 43, طلایی دره گفت: او آزمایش COVID-19 مارس 13 پس از بازگشت از سفر به جنوب تگزاس و دچار سرفه و تب. او منفی نتایج آزمون از استرپی و آنفلوانزا وارد در یک روز اما او COVID-19 تست هرگز دوباره.

جکسون گفت که او می داند مقامات بهداشت عمومی نیاز به اولویت بندی منابع خود را در برخورد با این بحران و وضعیت او قرار داده نمی شود و او در یک اولویت بالا ، که نمی شود آن را آسان تر برای مقابله با محدودیت های خود قرنطینه در سطح شخصی.

“از یک levelheaded عقلانی nonemotional دیدگاه من لازم نیست به دانستن در حال حاضر. اما هنوز هم وجود دارد که زمینه اضطراب” جکسون گفت. “من جدا شده است. من لمس انسان دیگری برای 11 روز — و من برونگرا و یک درهم. من فقط می خواهم یک آغوش می دانید ؟ این فقط یکی از آن چیزهایی است که واقعا دشوار است.”

جکسون و Krulikosky هر دو آزمایش در امکانات اجرا شده توسط HealthPartners. سومین مورد گزارش شده به استار تریبیون درگیر یک پزشک آزمایش در شهرهای دوقلو نظام سلامت در مارس 16. نتایج او ناشناخته باقی مانده است به عنوان به خوبی.

HealthPartners همچنین گفت: حجم زیادی از بیماران که با ارائه COVID-19-مانند علائم در اوایل شیوع ایجاد چالش در پردازش COVID-19 آزمون در آزمایشگاه های سراسر کشور.

“در حالی که ما باید غلبه بر بسیاری از این چالش ها برخی از آزمایشات است که ما به دست آمده در اوایل هنوز در حال پردازش” Martinson گفت. “گذشته از آن که در اوایل این موج از آزمایش مردم می توانند انتظار برای دریافت نتایج در 3 تا 4 روز است.”

اگر چه دولت در بخش بهداشت و درمان دارای یک آزمایشگاه که در آن COVID-19 آزمون در حال پردازش بینی سواب و دیگر آزمایش نمونه های جمع آوری شده در محلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. در برخی موارد این آزمون در حال پردازش به صورت محلی و در برخی دیگر آنها در حال ارسال به دولت است. تمام تست مثبت گزارش شده به دولت است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>