تاخیر COVID-19 نتایج آزمون یک آبشار اثر بر سلامت عمومی پاسخ

یک توسان مرد منتظر 27 روز برای خود COVID-19 نتایج آزمون. تست منفی بود معنی او جدا از خانواده خود را برای دو هفته برای هیچ چیز.

یک مرد در شهر فینیکس شده است انتظار برای 12 روز برای نتایج آزمون چرا که او نیاز به نشان می دهد خود را دندانپزشک او منفی بود ظرف مدت 10 روز از یک روش دندان. آن را در حال حاضر اساسا غیر ممکن است برای او برای رسیدن به موقع آزمون و نتایج به منظور واجد شرایط برای این روش.

Arizonans به طور معمول در حال انتظار بیش از یک هفته به خود را دریافت نتایج آزمون به صورت COVID-19.

آن را نه تنها شخصا ناخوشایند برای کسانی که در انتظار نتایج: تاخیر مانع دولت توانایی به طور موثر تماس ردیابی و جداسازی موارد و اطلاعات تماس آن را دشوار است به اندازه کافی کنترل گسترش ویروس.

کلید برای قطع کردن موارد جدید شامل تست هر دو علامتی مردم و کسانی که ممکن است در تماس با موارد مثبت. به دلیل وجود شناخته شده است بدون علامت گسترش ویروس, تست باید شامل افراد بدون علائم است. پس از تست موارد مثبت باید منزوی و اطلاع مخاطبین خود را به طوری که آنها می توانید تست شده و منزوی به عنوان به خوبی.

اما این فرآیند شکستن در آریزونا در بخشی به دلیل آهسته نتایج.

یک فرد منتظر نتایج ممکن است خود را جدا از دیگران است. اگر مردم یاد بگیرند که هفته بعد که آنها مثبت مخاطبین خود را نمی تواند مطلع شود تا پس از نتایج. که مخاطبین نشده اند ممکن است جداسازی به طور بالقوه گسترش این ویروس به دیگران است.

هیچ قانون سخت و سریع برای چگونه به زودی نتایج باید دوباره هر چند همه به نظر می رسد به توافق برسند: هر چه زودتر بهتر — برای هر دو انتظار بیماران و برای کنترل گسترش به دیگران است.

چگونه تست تاخیر بر همه چیز

دکتر کارا مسیح مدیر آریزونا وزارت خدمات بهداشت و درمان گفت: دولت در حال کار برای اضافه کردن تست سایت های امن منابع برای بهبود زمان چرخش و جدیدی ارائه دهندگان که می توانید انجام آزمایشات.

“بسیاری وجود دارد که ما در حال انجام برای افزایش آزمایشگاه ما ظرفیت به طوری که آن را بهبود می بخشد و زمان چرخش از آنجا که ما شده ایم واقعا نا امید از بهداشت عمومی نظر با طول که در آن طول می کشد برای مردم برای دریافت نتایج خود را” مسیح گفت.

مسیح گفت: مردم در حالت ایده آل باید دریافت نتایج آزمون ظرف 24 به 48 ساعت در جهت بهداشت عمومی پاسخ به کار به طور موثر. یک چرخش سریع به معنی مردم هستند احتمال بیشتری برای منزوی کردن اگر آنها مثبت و مخاطبین را می توان هر چه زودتر توسط مقامات بهداشتی, او گفت:.

“اگر شما در حال گرفتن نیست که نتیجه به مدت پنج روز و شما احساس می کنید کاملا خوب و یا شاید شما فقط باید کمی خفیف علائم شما ممکن است فکر می کنم به خودتان “من آن را خوب اگر من اجرا به فروشگاه و یا من رفتن به محل کار امروز’,” او گفت:.

تاخیر در نتایج یک “آبشار اثر” سلامت عمومی پاسخ گفته خواهد فروتن مدیر اجرایی آریزونا بهداشت عمومی انجمن. مردم نمی دانند که اگر آنها مثبت به طوری که آنها نمی رفتار خود را تغییر دهید. شهرستانهای نمی دانم تا بعدا که موارد مثبت هستند مانع موثر تماس با ردیابی و مورد بررسی.

“اگر labs آینده بودند پنج تا شش تا هفت روز پس از نمونه گرفته شد, مهم نیست که چقدر خوب تماس با ردیابی ظرفیت مهم نیست که چقدر خوب و کارآمد آنها در زیر تا عفونت را در حال حاضر در حال گسترش خود را به همکاران و اعضای خانواده و هم اتاقی پس از آن به دلیل تعداد بسیار کمی از مردم جدا بین آنها نمونه گرفته شده است و آنها خود را دریافت نتایج آزمون به عقب” فروتن گفت.

Maricopa شهرستان است که تلاش برای نگه دارید تا قوی تماس با ردیابی به عنوان موارد باید به طرزی گفت: خود وزارت بهداشت است که به طور منظم دریافت نتایج آزمایشگاهی پنج تا 10 روز پس از مردم تست شده هستند.

“این بدان معناست که مردم باید به طور بالقوه بوده و گسترش این بیماری برای یک هفته یا بیشتر و موارد هیچ ایده آنها آلوده” سخنگوی ران کلمن گفت: در یک ایمیل. “تماس با ما اغلب در حال حاضر توسعه بیماری در زمان ما یادگیری از نتیجه مثبت است. علاوه بر این ما نیست با دریافت اطلاعات تماس در حدود 15 ٪ از موارد به معنی محققان صرف وقت با ارزش تلاش برای پیدا کردن مردم است.”

کلمن گفت: در اوایل عمومی در بخش بهداشت و درمان مثبت دریافت نتایج آزمون قبل از آنها می توانید شروع به تماس با ردیابی.

“طولانی صبر کنید بار به طور کامل نفی توانایی ما برای انجام تماس ردیابی در یک شیوه ای است که می تواند موثر باشد” گفت: Kacey ارنست, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه آریزونا.

پس COVID-19 انتقال بسیار سریع موارد باید به سرعت مطلع اگر آنها مثبت به طوری که آنها می توانید خود را منزوی و مخاطبین خود می توانید قرنطینه پس از در معرض بودن ارنست گفت: در یک ایمیل. هنگامی که نتایج جستجو را به یک یا دو هفته به عقب می آیند بیشتر انتقال خواهد شد که در حال حاضر رخ داده است, او گفت:.

ارنست گفت: افرادی که می دانند آنها در معرض شده است و شروع به نشان دادن علائم باید به سرعت گسترش گفتن مردم آنها شده است در تماس با, به طوری که آنها بیش از حد می تواند به اقدامات احتیاطی.

“تا زمانی که این تنگناها می تواند حل و فصل شود, ما باید به تکیه بر هر یک از دیگر خوب خواهد شد و باز ارتباطات” ارنست گفت.

برخی از هفته انتظار برای نتایج

رابرت Rezetko نا امید شده و به صورت هفته به عنوان او منتظر او COVID-19 نتایج آزمون. 52 ساله محقق مستقل شروع به احساس بیمار با علائم رایج این بیماری پس از سفر به شلوغ تا حد زیادی آشکار فروشگاه مواد غذایی و تست شده به زودی پس از در یک مرکز مراقبت های فوری در توسان. که در تاریخ 9 ژوئن.

او در نهایت دریافت نتایج خود را — منفی — در جولای 6, 27 روز بعد.

نتایج خود را وارد شنبه در مراقبت های فوری. آنها خیلی حمایت کردن که آنها تا به حال شده است قادر به آن را بررسی و در عین حال, او گفت:. او را به نام و ارائه دهنده بررسی می شود و به او گفت که نتایج خود را.

دو هفته پس از آزمون Rezetko در زندگی خود casita که با استفاده از او به عنوان یک دفتر دور از همسر و بچه خود را چرا که او مطمئن بود اگر او تا به حال آن را و می خواستم به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

“من صرف دو هفته در انزوا برای هیچ چیز” او گفت: از طریق ایمیل در روز دوشنبه. “کسانی که دو هفته در انزوا شده اند باید چند روز یا شاید یک هفته یا فقط چند دقیقه اگر سریع تست در دسترس بوده است!”

برت بری 55 ساله ققنوس mentalist نیاز به یک منفی COVID-19 نتیجه آزمون به منظور به دست آوردن یک دندان ایمپلنت از دندانپزشک خود. او تا به حال یک دندان کشیده در ماه ژانویه و قرار بود برای دریافت ایمپلنت در مارس, اما این بیماری همه گیر به تاخیر افتاد که.

در حال حاضر او در نهایت می توانید این روش را به عنوان قرار ملاقات دندان را از سر گرفت. اما دندانپزشک خود نیاز به یک نتیجه منفی در مدت 10 روز از یک روش.

او آزمایش 24 ژوئن با دندانپزشکی منصوب مجموعه در ماه ژوئن 30. گرفتن وقت ملاقات در یک CVS درمانگاه دشوار بود با قرار ملاقات رزرو چند روز.

بری در حال حاضر انتظار 12 روز است. قرار ملاقات خود را برای ایمپلنت آمد و رفت. او هنوز مطمئن شوید که چگونه او می تواند حتی یک نتیجه در 10 روز با توجه به تاخیر آریزونا است برای دیدن نتایج.

“من نمی توانستم به روش” او گفت:. “من تا به حال به لغو همه چیز است.”

چرخش در گرفتن نتایج تست شده است مسئله ای در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در آریزونا که ضربه سخت شده با موارد و مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

غیر انتفاعی Beatitudes نزدیکی 19 و گلندیل راه یکی از بزرگتر ارشد مراقبت جوامع در دره با 650 ساکنان و 425 کارکنان. Beatitudes این است که حدود 55 سال ارائه می دهد و مستقل و زندگی کمک حافظه و مراقبت های پرستاری ماهر.

میشل فقط Beatitudes پردیس ققنوس رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: اخیر توده-تست حمله رعد اسا سازماندهی شده توسط دولت در زمان حداقل هفت روز برای نتایج به آمده به عقب. در برخی موارد کارکنان مجبور به صبر کنید 10-به-13 روز برای نتایج.

طولانی منتظر برابر به زمان “را از دست داد به مبارزه با ویروس” او گفت:.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گویند آزمایش در خانه های سالمندان باید هدف برای یک زمان چرخش کمتر از 24 ساعت “به منظور تسهیل مداخلات موثر.”

چرا تاخیر ؟

با افزایش سریع در آزمون تکمیل ایالت تست پردازنده شده اند backlogged به عنوان کار می کنند به روند ورودی سواب و بازگشت نتایج.

Sonora تلاش آزمایشگاه است که پردازش حدود سه چهارم از تمام تست های تشخیصی انجام می شود در آریزونا گفت: آن زمان چرخش برای نتایج افزایش یافته است و در حال حاضر طول می کشد به طور متوسط شش تا هفت روز گفت: جسیکا Pridonoff سخنگوی این شرکت است.

“این ممکن است متفاوت باشد با توجه به تقاضای قابل توجهی در کشور ما,” او گفت: در یک ایمیل.

از مارس 17 از طریق مه 31, Sonora تلاش دریافت به طور متوسط از 2,443 تست تشخیصی سفارشات در هر روز. در ماه ژوئن تقاضا بیش از سه برابر به طور متوسط بیش از 8000 سفارشات در هر روز با توجه به Pridonoff.

پیش از آن در گیر آن را در زمان کمتر از دو روز برای بیماران مبتلا به خود را دریافت نتایج آزمون. Pridonoff گفت: Sonora تلاش اعلام همکاری هفته آینده به گسترش ظرفیت آزمون بیش از دو ماه آینده به طوری که نتیجه چرخش زمان را می توان به عنوان سریع که 24 ساعت.

دیگر وجود دارد کوچک و بزرگ آزمون دهندگان در دولت است. معلوم نیست چه زمان چرخش در حال حاضر.

Sonora تلاش در حال حاضر روابط با بسیاری از ارائه دهندگان بزرگ در دولت که باعث می شود آن را دشوار است به زیرک و یا سوئیچ به دیگر ارائه دهندگان مسیح, دولت بهداشت و درمان, مدیر گفت.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال رد درخواست های متعدد برای یک مگا COVID-19 تست سایت در ققنوس به گفته شهردار کیت Gallego.

Gallego گفت دفتر او خواسته است FEMA برای پیاده سازی در مقیاس بزرگ در یک درایو-از طریق تست سایت — به عنوان آنها انجام داده ایم در شهرهای دیگر از جمله هوستون — چند بار از اولین روزهای رمان coronavirus بیماری همه گیر. مسیح و سخنگوی رژیم صهیونیستی است. mlb گفت: FEMA ارائه پشتیبانی قابل توجهی به دولت; آن را فقط در آینده به شکل توده-تست سایت.

چه آریزونا انجام شده است به منظور بهبود

مسیح گفت: مردم می تواند بهبود در تست در دسترس بودن و زمان چرخش به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.

در میان تلاش های دولت مصرف با توجه به مسیح:

  • تامین یک دستگاه جدید و معرف های مورد استفاده برای آزمایش Sonora تلاش کرده است که گفت: از آن مورد نیاز این مواد برای انجام تست سریع تر است.
  • اضافه کردن یک مشارکت جدید خواهد شد که این هفته اعلام کرد که افزایش ظرفیت برای اجرای آزمون.
  • همکاری با دانشگاه ایالتی آریزونا به گسترش آن بزاق مبتنی بر تست به عموم است.
  • با استفاده از تست دیگر ارائه دهندگان مانند LabCorp, برای انجام تست در جمع تنظیمات به طوری که به در بحبوحه Sonora تلاش.
  • کار با شرکای فدرال برای دریافت بیشتر تست لوازم, مانند معرف و سریع تست کیت.

مسیح گفت: برخی از تست سایت در حال انتظار برای افزایش ظرفیت در این هفته از جمله بنر, بهداشت, تست سایت در حالت fairgrounds که قصد دارد برای افزایش از 1000 تست در هر روز به 2000. Embry سلامت زنان در مسا همچنین قصد دارد برای افزایش ظرفیت آن به طور قابل توجهی, او گفت:.

تشکر. روبن Gallego, D-Ariz., روز دوشنبه گفت که در درخواست خود Walgreens اضافه شده یک تست در محل 705 E. مک داول جاده در ققنوس ارائه تست بیشتر در متمرکز منطقه در کنگره منطقه.

عدم مناسب تست و چرخش آهسته بار تماس به سوال چرا دولت آماده است برای افزایش تقاضا پس از بازگشایی.

دولت تا به حال بیش از حد تقاضا در طول آن تست حمله رعد اسا در مه, مسیح گفت. دولت تا به حال یک آخر هفته در طول حمله رعد اسا زمانی که آنها تا به حال از 17000 در دسترس آزمایش, اما آنها نمی رسیدن که تقاضای او گفت:.

“من فکر می کنم آن را فقط به افزایش موارد همراه با افزایش در افرادی که مایل به دریافت آزمون” مسیح گفت. “ما کار کرده اند با Sonora تلاش اما من همچنین فکر می کنم در بالا از آن افزایش تقاضا در سایر نقاط کشور نیز شروع به دیدن برخی از این افزایش تقاضا برای تست و بنابراین معرف به یک مسئله تبدیل شد به عنوان به خوبی.”

دانیل رویز, Ducey را رئیس اجرایی گفت: دولت در حال حاضر به طور متوسط حدود 18,000 آزمون در روز است.

“من فکر می کنم با برخی از مشارکت است که ما در جای خود و در حال کار نسبت به اعلام در کوتاه مدت ما در حال رفتن به قادر به افزایش است که حتی بیشتر” رویز گفت.

تقاضا برای تست رشد می کند

تقاضا برای تست در ادامه به افزایش در آریزونا که در آن جدید کروناویروس شده است به سرعت در حال گسترش در هفته های اخیر.

خطوط snaked در اطراف رایگان تست سایت در جنوب ققنوس در هفته گذشته و در Maryvale قبل از آن نشان از تقاضای بالا برای تست در خدمت جوامع است. برخی منتظر ساعت در اتومبیل های خود را در گرما به آزمون.

مسیح گفت: دولت در حال کار برای شناسایی ارائه دهندگان خدمات است که می تواند به این مناطق محروم. دولت ارائه برابری سلامت که زد Maryvale تست سایت با تجهیزات حفاظت شخصی و بودجه. او گفت: دولت در حال کار با یکی دیگر از ارائه دهنده به دریافت افزایش از طریق درایو تست در غرب دره.

مردم نیاز به تست گاهی اوقات پرش از ارائه دهنده ارائه دهنده تلاش برای پیدا کردن در دسترس آزمون میان کمبود عرضه در برخی از سایت ها و کامل رزرو در دیگران است. برخی از مردم گزارش دادن در گرفتن تست شده پس منتظر ثابت بیش از حد طولانی است. دیگران قادر به گرفتن تست شده به راحتی و به سرعت.

ارنست در دانشگاه آریزونا گفت: “در کوتاه مدت تقاضا افزایش و عرضه کاهش است.”

اگر چه تست به طور قابل توجهی افزایش یافته و از اواخر مارس آن را نگه داشته است همگام با افزایش جامعه انتقال COVID-19 و نه آن را همیشه نگه داشته و همگام با تقاضا برای تست. آزمایشگاه و بیمارستان و مجموعه سایت ها و تست پردازنده باید همه احساس فشار است.

در طول سه هفته گذشته آریزونا را از موارد افزایش 176 درصد و آزمون های افزایش فقط 79 درصد.

نزدیک به یک پنجم آزمون باید دوباره مثبت در چند هفته گذشته نشان می دهد که وجود دارد نه به اندازه کافی تست و ویروس است که به طور گسترده در جامعه است.

Arizonans می preregister برای تست در محل ایالت در azdhs.gov/covid19testing به منظور کاهش زمان انتظار.

خبرنگاران جسیکا بوهم و آن Ryman کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de