Deckers برندهای متعهد به مرور با هم از طریق چالش های COVID-19

GOLETA, کالیفرنیا., 17 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — Deckers مارک های (NYSE: DECK) یک رهبر جهانی در طراحی و بازاریابی و توزیع ابتکاری کفش پوشاک و لوازم جانبی امروز اعلام کرد اقدامات این شرکت در پاسخ به COVID-19.

“در میان چالش هایی که با آن مواجه هستند از جوامع در سراسر جهان, ما متحد در مرور این رویداد بی سابقه ای هم گفت:” دیو قدرترئیس جمهور و رئیس اجرایی. “ما در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و پیوستن به مشاوره داده شده توسط متخصص سازمان از جمله مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی. Deckers است که مجدانه از طریق این بار با همدلی و نظم و تمرکز بر اهداف بلند مدت.”

تجارت الکترونیک و دیجیتال عملیات

در حال حاضر تجارت الکترونیک در عملیات شرکت مارک باز باقی می ماند به مصرف کنندگان است. این شامل UGG.com, HOKAONEONE.com, Teva.com, Koolaburra.com و Sanuk.com. ادامه داد: مشتری رو دیجیتال عملیات شامل پشتیبانی از مشتری تجربه تیم که در حال کار از راه دور و آماده برای کمک به. علاوه بر این شرکت تحقق و مراکز توزیع به ادامه کشتی محصول با افزایش احتیاطی ایمنی و بهداشت اقدامات نهاد مطابق با ترکیب مشاوره از هر دو کارشناس سازمان ها و مقامات محلی.

فروشگاه تعطیلی

UGG فروشگاه در آمریکای شمالی و اروپاو همچنین به عنوان Sanuk فروشگاه در اورلاندوخواهد بود به طور موقت بسته آغاز مارس 17 تا مارس 31. کارکنان خرده فروشی در این مکان ادامه خواهد داد برای دریافت حقوق و مزایا در طول این بسته شدن موقت دوره است. مدیریت ادامه خواهد داد برای ارزیابی وضعیت گرفتن مشاوره از متخصص سازمان ها و مقامات محلی به اطمینان حاصل شود که بهترین پاسخ به این سرعت در حال تحول و به چالش کشیدن وضعیت.

کار از خانه

با توجه به دفتر مرکزی شرکت و حمایت های دیگر دفاتر این شرکت همچنان به رسیدگی به نیازهای هر محل در سراسر جهان و تنظیم به عنوان مورد نیاز است. در خدمت به حفاظت از کارکنان و خانواده ها و جوامع شرکت فعالانه منتقل سازمانی کارکنان به محل کار از خانه وضعیت به عنوان مناسب.

این شرکت ادامه خواهد داد برای نظارت بر این مایع وضعیت و به صورت پویا تنظیم عملیات خود را به عنوان لازم تلقی می شود.

در مورد Deckers برندها

Deckers مارک های یک رهبر جهانی در طراحی و بازاریابی و توزیع ابتکاری کفش پوشاک و لوازم جانبی طراحی و توسعه برای هر دو روزمره گاه به گاه سبک زندگی استفاده و کارایی بالا فعالیت است. این شرکت مجموعه ای از برندها شامل UGG®, Koolaburra® HOKA یکی یکی®, Teva® و Sanuk®. Deckers مارک های محصولات فروخته شده در بیش از 50 کشور و منطقه از طریق گروه انتخاب و فروشگاه تخصصی شرکت-و متعلق به اداره فروشگاه های خرده فروشی را انتخاب کنید و فروشگاه های آنلاین از جمله شرکت متعلق به وب سایت. Deckers مارک های بیش از 40 سال سابقه ساخت طاقچه کفش مارک به شیوه زندگی رهبران بازار جذب میلیون ها نفر از مصرف کنندگان وفادار در سطح جهان است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.deckers.com.

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل “به دنبال اظهارات” در معنای مفاد بندر امن از ایالات متحده اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995 که اظهارات به موضوع قابل توجهی خطرات و عدم قطعیت. به دنبال اظهارات شامل تمام اظهارات دیگر از اظهارات واقعیت تاریخی موجود در این آزادی مطبوعات از جمله اظهارات در مورد ما پیش بینی عملکرد مالی از جمله ما پیش بینی فروش خالص, حاشیه, هزینه, نرخ موثر مالیات و سود (زيان) هر سهم و همچنین اظهارات در مورد پیشرفت ما به سمت موفقیت ما در دراز مدت اهداف استراتژیک ما توانایی رقابت در صنعت ما محصول ما و موقعیت تجاری و استراتژی های بالقوه ما خرید مجدد سهام. ما تلاش کرده اند برای شناسایی به دنبال اظهارات با استفاده از کلمات مانند “پیش بینی” “ايمان” “می” “برآورد” “انتظار” “قصد,” “مه” “طرح” “پیش بینی” “پروژه” “باید” “را” و یا “می” و عبارات مشابه و یا منفی از این عبارات.

به دنبال اظهارات نماینده ما مدیریت فعلی انتظارات و پیش بینی ها در مورد روند ما تاثیر کسب و کار و صنعت و بر اساس اطلاعات موجود از زمان چنین اظهارات ساخته شده است. اگر چه ما را ندارد به دنبال اظهارات مگر ما معتقدم که ما باید یک مبنای منطقی برای انجام این کار ما می توانیم آنها را تضمین صحت و یا تکمیل. به دنبال اظهارات شامل متعدد خطرات شناخته شده و ناشناخته ابهامات و عوامل دیگری که ممکن است باعث شود ما نتایج واقعی عملکرد و یا دستاوردهای مادی متفاوت از هر آینده نتایج عملکرد و دستاوردهای پیش بینی شده به عهده گرفت و یا ضمنی با این اظهارات به جلو نگاه. برخی از خطرات و عدم قطعیت است که ممکن است باعث شود ما نتایج واقعی به مادی متفاوت از آن بیان یا ضمنی این اظهارات به جلو نگاه در توضیح این بخش تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال مالی منتهی به 31 مارس 2019به عنوان به خوبی به عنوان ما در گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q و دیگر براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

به دنبال اظهارات ما در این مطلب مطبوعاتی است که تنها بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر برای ما صحبت می کند و فقط از تاریخ که در آن ساخته شده است. به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون و یا لیست قوانین بورس نیویورک ما به صراحت انکار هر گونه قصد یا الزامی برای به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه, و یا به روز رسانی دلایل نتایج واقعی می تواند متفاوت مادی از آن بیان شده یا ضمنی با این اظهارات به جلو نگاه, آیا برای مطابقت با چنین اظهاراتی به نتایج واقعی و یا تغییرات در انتظارات ما و یا به عنوان یک نتیجه از در دسترس بودن اطلاعات جدید است.

منبع Deckers برندها

لینک های مرتبط

http://www.deckers.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im