دبی Allen And Debra Lee در میان سیاه و سفید شرکت زنان در قدرت آفرین

نیویورک, Feb. 29, 2020 /PRNewswire/ — سیاه و سفید شرکت خود را در حال حاضر بالاترین افتخار در به رسمیت شناختن دستاوردهای زنان هنگامی که آن را ارائه زنان از قدرت میراث جوایز در سال 2020 زنان از قدرت اجلاس در 5 مارس سال 2020در لاس وگاس, نوادا. زنان از قدرت اجلاس ملت شماره 1 توسعه اجرایی و کنفرانس رهبری زنان از رنگ جذب سالانه بیش از 1500 شرکت های بزرگ, مدیران, متخصصان و بازرگانان از سراسر کشور است. زنان از قدرت اجلاس به میزبانی ADP برگزار خواهد شد مارس 5-8, 2020, در Mirage در لاس وگاس, نوادا.

زنان از قدرت میراث جوایز فوق العاده تاثیر موفقیت و رهبری زنان در کسب و کار, هنر, آموزش, دولت, و با نفوذ دیگر مناطق است. گذشته میراث دریافت کنندگان این جایزه عبارتند از اواخر برنده جایزه فیلم و صحنه بازیگر Ruby Dee; موسس و رئیس امور شهری یک, کتی Hughes; و پیشگام اجرایی سینتیا مارشال, مدیر عامل شرکت دالاس ماوریکس.

آفرین به رسمیت شناخته شود در سال 2020 زنان از قدرت اجلاس میراث جوایز شام به میزبانی شرکت PepsiCo عبارتند از دستاوردهای برجسته:

دبی آلن برنده جایزه بازیگر و تهیه کننده و کارگردان و طراح رقص. او طراحی جوایز اسکار رکورد ده بار. آلن کارگردانی شده و طراحی شده برای هنرمند افسانه ای مانند مایکل جکسون, Mariah Carey, James Earl Jones, Phylicia Rashad, Janet Jackson, Whitney Houston, Lena Horne و سامی دیویس جونیور خانم آلن دریافت گلدن گلوب برای نقش خود را به عنوان لیدیا گرانت در سال 1980 مجموعه تلویزیونی شهرت و سه بار جایزه امی برنده در طراحی رقص برای شهرت و Motown 25. او مفتخر شده است و با 10 NAACP Image Awards به عنوان یک کارگردان بازیگر و طراح رقص و تولید برای شهرت یک جهان متفاوت استو Motown 25آکادمی جوایز و دیگران. خانم آلن نیز کارگردانی و تولید برنده جایزه تلویزیون, از جمله رسوایی و How to Get Away with Murder. او در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی تولید مدیر grey’s Anatomy, که در آن او تا به تکرار نقش کاترین فاکس.

Debra L. Lee مدیر عامل شرکت پیشرو زنان تعریف شده است. تا زمانی که ممکن است تا سال 2018لی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شرط بندی شبکه های پیشرو در ارائه دهنده سرگرمی برای آفریقایی-آمریکایی مخاطبان و مصرف کنندگان از فرهنگ جهانی است. در طول دوره تصدی خود را, Lee, گروگان شرط را reinvigorated رویکرد به دوستی شرکت و معتبر برنامه نویسی که منجر به بازدید مانند نسخه جدید داستان Being Mary Jane, شرط, جوایز, Black Girls Rock!, شرط افتخارات و بسیاری دیگر. در سپتامبر 2009, Lee موفق راه اندازی محور 24 ساعته موسیقی و سرگرمی شبکه. تحت هدایت محور بود rebranded در سال 2014 به عنوان اولین شبکه طراحی شده برای زنان است. Lee شده است به نام یکی از هالیوود خبرنگار 100 قدرتمند ترین زنان در سرگرمی و بیلبورد قدرت 100.

گیل V. پادشاه است معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس مسئول امور اداری (CAO) برای کشور ثروت 73 شرکت خدمات مالی با 30,000 همکاران. در این نقش پادشاه مسئول منابع انسانی شرکت, شرکت ها, املاک و مستغلات, شرکت های بزرگ امنیتی و حمل و نقل هوایی ، این شرکت به رسمیت شناخته شده برای آن پیشرو منابع انسانی شیوه و به عنوان یک کارفرما انتخاب برای آن فرهنگ قوی و عملکرد و جهت گیری و تعهد به تنوع و شمول است.

مرتل پاتر که مدیر اجرایی Sumitovant Biopharma جدید شرکت biopharmaceutical جهانی مستقر در شهر نیویورک و لندن. این شرکت از پنج شرکت biopharmaceutical: Myovant, Urovant, Enzyvant, Altavant و Spirovant. این شرکت یک خط لوله مقاوم نوآورانه دارو و درمان با هدف قرار دادن طیف گسترده ای از بیماری ها است. پاتر نشسته روی تخته تعدادی از Sumitovant شرکت, Liberty Mutual Insurance گروه و Axsome درمان و همچنین هیئت امنای دانشگاه شیکاگو.

“هر سال ما هیجان زده به این فرصت را به پرداخت خوبی سزاوار احترام به زنان که هدیه به جهان و متعهد به توانمندسازی زنان دیگر می گوید:” کارولین کلارکمدیر ارشد تجاری افسر زنان از قدرت نشست.

زنان از قدرت اجلاس میزبان بیش از 1500 نفر از زنان شرکت کنندگان خواهد شد که شرکت در سه همهجانبه روز از اجرایی توسعه جلسات و فعالیت های طراحی شده برای تشویق رهبری, حرفه ای, استراتژی, اوج عملکرد و تعادل کار و زندگی تکنیک های. موضوعات شامل “تشویق سالم رفاقت در میان زنان”; “گفتگو در مورد ایجاد ثروت”; و اجرایی کلاس های مربیگری. تایید سخنرانان اصلی شامل رقصنده در آمریکا باله تئاتر, Misty Copeland; Esi Eggleston-Bracey, EVP و اهسته بازمزمه ادا کردن از مراقبت شخصی Unilever آمریکای شمالی; میشل رابرتز, مدیر اجرایی, ملی, بسکتبال, بازیکنان, انجمن و بسیاری از بیشتر!

میزبان حامی 2020 زنان از قدرت اجلاس ADP. ارائه حامیان عبارتند از: Accenture دل Technologies, Pepsico, Pfizer و تویوتا. پلاتین حامیان عبارتند از: AARP, AT&T, DOW, Estee Lauder, گوگل, JP Morgan Chase & Co., KPMG, macy’s, مورگان استنلی و خارج شده است. شرکت همکاران عبارتند از امریکن اکسپرس, اپل, بانک مرکزی آمریکا DTCC, فدرال اکسپرس, غرب, vmware و گرجستانو اقیانوس آرام.

برای کسب اطلاعات بیشتر در 2020 زنان از قدرت نشست دستور جلسه و سخنرانان آن به www.blackenterprise.com/wps

سیاه سازمانی وجود دارد به الهام بخشی و تشویق و توانمند سازی جامعه سیاه و سفید به کشتی سوار در طول عمر سفر از جاه طلبی برای موفقیت. از سال 1970 بود ارائه کسب و کار ضروری اطلاعات و مشاوره های حرفه ای, شرکت, مدیران, کارآفرینان و تصمیم گیرندگان. چند رسانه ای شرکت توان ارائه محتوا از طریق رسانه های دیجیتال, پادکست, برنامه نویسی, کسب و کار و شیوه زندگی حوادث.

منبع BLACK ENTERPRISE

لینک های مرتبط

http://www.blackenterprise.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>