مرگ Stillwater, نوجوانان Katelyn Liehr آورده زندگی به دیگران از طریق هدیه اهدای عضو

او تا به حال عینک آفتابی و لباس شنا آماده برای شکستن بهار. اما 16 سال Katelyn Liehr نمی تواند با او Stillwater خانواده زمانی که آنها پرواز به فلوریدا در هفته آینده.

مادر کریستین Liehr حال لغو سفر زمانی که Katelyn درگذشت Feb. 26 از مصرف بیش از حد تصادفی. اما در روز پس از مرگ این نوجوان رله پیام به خانواده اش به حمل.

یک دوست آورده بیش از یک کیسه کبوتر, شکلات, آنهایی که با اقبال داخل جمع و کریستین افتتاح شد که به عنوان خوانده شده: “کتاب پرواز.” Katelyn برادر Colton, 21, دید از بالا, شکلات چند ساعت بعد و خواندن “کتاب پرواز” بیش از حد.

“خوب, شما در حال صحبت کردن به من کیت” کریستین Liehr گفت. “پس از او به ما گفت که بروید ما در حال رفتن است.”

Katelyn تلاش کرده بود با افسردگی شدید و مبارزه مواد مخدر, اعتیاد, اما مادرش گفت که او قادر به پیدا کردن کمک در سال گذشته است. او رفت و از طریق امتداد متانت اما پس از آن عود.

که آنچه کریستین Liehr معتقد است که اتفاق افتاده است شب Feb. 23 هنگامی که او در بر داشت Katelyn بی توجه در اتاق خواب خود را. هر چند پزشکان دوباره قلب او قبل از گرفتن او را به بیمارستان کودکان در سنت پل Katelyn دوباره هرگز توانایی نفس کشیدن. سه روز بعد او اعلام شد مغز مرده است.

اما کریستین گفت: سه نفر زنده هستند امروز به خاطر دخترش: Katelyn قلب رفت و به یک دختر 13 ساله و پسر بچه اش کلیه و کبد به یک دختر 17 ساله دختر و کلیه دیگر به 63 سال. پس از اعضای خانواده تصمیم به اهدای Katelyn اندام و تماس های زندگی,منبع, بیمارستان کارکنان صف راهرو آنها تشکر می کنم.

“قلب خود را ضرب و شتم است … در حال حاضر” کریستین گفت. “این یک معجزه است. مرگ او نبود در تکمیل بیهوده است زیرا ما قادر به ذخیره سه نفر‘ثانیه زندگی. هر نماز من بپرسید در حال حاضر من برای درخواست ارگان گیرنده بنابراین همه چیز همچنان به التیام و آنها را به مدت طولانی زندگی می کند.”

Katelyn را به او نام مستعار “من دیوانه فرشته” در سن 2: “او مراقبت می شد اما بی باک و دیوانه است.” او صعود درختان صید و بزرگ شده در یخ بازی کردن و تماشای Colton هاکی بازی کریستین Liehr گفت و برای اولین بار رنگ و لعاب تا اسکیت خود در سن 5.

Katelyn بازی با Stillwater منطقه هاکی انجمن برای سال ها و اخیرا برای هاکی مینه سوتا تفریح لیگ که خواستار زمان کمتر به طوری که او می تواند مسائل بهداشت روان و شیمیایی اعتیاد. او مربی با او کار می کرد به عقب می آیند و بازی بعد از چند ماه دور در درمان فصل گذشته.

“این یک برکت و رحمت برای او به ادامه بازی در طول تمام زندگی خود را,” او گفت. “این بود که او شماره 1 دوست دارم اگر کسی از او پرسید که: هاکی.” در توییتر Rec لیگ فرستاده “فکر و ذکر” به Katelyn خانواده و دوستان و هم تیمی.

در ملاقات شب قبل از Katelyn مراسم تشییع جنازه روز پنجشنبه کریستین گفت که هم تیمی های او نشان داد تا در کشباف و به او گفت که آنها تا به حال جمع آوری پول برای کمک هزینه تحصیلی در سال آینده در Katelyn حافظه.

فریدلی-غیر انتفاعی بر اساس آرزوها و بیشتر اهدا $1,000 به سمت خانواده هدف از ساخت یک پناهگاه و یا یادبود به افتخار Katelyn در استیلوتر پارک سگ. آلیسون McGinnis, پارک بنیانگذار و مدیر گفت: Katelyn بازدید غالبا با سگ و مهربان بود و دوست خوبی است. McGinnis گفت: مرگ او “واقعا یک شوک است.”

مقامات در حال بررسی Katelyn مرگ به تعیین دقیقا چه او را کشته کریستین گفت که ارائه مواد مخدر. Stillwater پلیس گروهبان. استیو هانسن تایید مداوم بررسی است.

علاوه بر مادر و برادر Colton, Katelyn است جان سالم به در برد و توسط پدرش گرگ و برادر Trevor.

خانواده را بازی شیر یا خط رشته Katelyn مو به اقیانوس و همچنین به جرثقیل دریاچه ماهیگیری مورد علاقه نقطه و سگ در پارک. او سگ کریستین گفت: “او را نجات داد بیش از یک بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید