دین Evason کارکنان وحشی آماده به دوباره شروع فصل NHL تصمیم می گیرد خود را امن

وحشی مربی موقت Dean Evason شنیده است پیام های مخلوط در بازگشت بالقوه برای NHL.

“یک روز آنها بگو آره احتمالا همه چیز را برای رفتن به عقب بر گردیم,’ ” Evason گفت: “روز بعد” نه.” “

اما اگر عمل می کند و در نهایت راه اندازی مجدد با طبیعت هنوز هم در مخلوط Evason معتقد است او و کادر مربیگری آماده خواهد شد برای رهبری یک تیم بود که در آستانه یک نقطه حذفی زمانی که لیگ تعطیل در ماه گذشته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“اگر آنها به ما بگویید که فردا که ما در حال رفتن به بازی و یا شروع در یک هفته یا بیشتر, ما در حال آماده” Evason گفت: طی یک ویدیو کنفرانس تماس بگیرید. “من فکر می کنم این چیزی است که مثبت برای ما به عنوان کارکنان مربیگری و من مطمئن هستم که همه کارکنان باید انجام چیزی مشابه به همین. اما ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال آماده رفتن به عنوان به زودی به عنوان آنها به ما اطلاع دهید.”

Evason و کارکنان خود باقی مانده اند در تماس در طول این وقفه چت یک بار در هفته و در روز دوشنبه گروه مونتاژ یک طرح برای یک اردوی تمرینی 10 روزه — پس از این مربیان در ابتدا مشخص شده کوتاه تر طرح در اوایل مکث زمانی که امید بود بازی خواهد رزومه به سرعت.

پس از استفاده از ویدئو برای تاکید بر سیستم های بازی در هر منطقه به مدت سه روز Evason سپس پیش بینی تقویت آن مفاهیم با سرعت اعمال قبل از حرکت به شدید scrimmages است که شبیه سازی بازی.

“میخوای باید یک روز در میان و سپس با افزایش سرعت بیشتر تا آنجا که سیستم های ما و چه شما رفتن به جلو نوع پس از آن, پنجم, روز ششم,” Evason گفت. “ما فکر می کنیم ما رو خیلی خوب فکر می روند اما بدیهی است که همه چیز می تواند تغییر بسته به زمانی که ما به عقب بر گردیم.”

ترویج از یک دستیار پس از بروس Boudreau اخراج شد در فوریه. 14, Evason اجرا در یک سبک تهاجمی و وحشی در پاسخ با رفتن 8-4 به نشستن در یک نقطه از موقعیت حذفی با 13 بازی بروید. انسجام گروه خواهد بود تمرکز Evason اگر وحشی می شود یک فرصت برای ادامه بازی — یکی از ناشناخته های بسیاری پس از آن باقی مانده است و مشخص نیست اگر NHL خواهد شد پایان فصل به طور منظم و سریع به جلو به یک سنتی حذفی یا اتخاذ فرمت های مختلف.

در هر صورت شروع سریع به نظر می رسد مهم است.

“سریعتر گروه خود را می آید به عقب با هم بهتر است شما در حال رفتن به به موفقیت” گفت: Evason تشبیه بازی های باقی مانده به مسابقات.

و در حالی که بازی بدون طرفداران در حضور متفاوت خواهد بود Evason معتقد است بازیکنان را وفق دهند.

“پس از این بازی پخش شده که در آن جن را کاهش یافته است و بازیکنان بازی” Evason گفت: “صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد.”

گرفتن وحشی پشت در یخ نیز به Evason زمان بیشتری برای ایجاد یک مورد برای ماندن در پشت نیمکت.

پس از NHL توقف فصل آن در مارس 12, مدیر کل لایحه Guerin گفت Evason وضعیت بدون تغییر باقی خواهد ماند و این دو بحث هر چند روز.

Evason امیدوار است او در حال حاضر ثابت خود را, اما می خواهد فرصت را به نشان می دهد تا آنجا که او می تواند.

“ما را دوست داشت که در آن گروه ما به عنوان یک گروه,” او گفت:. “ما واقعا به عنوان یک تیم است.”

به عنوان او منتظر وضوح Evason به تماشای ویدئوها از چشم انداز و ماند در تماس با بازیکنان. او تا به حال هر گونه خروج-جلسه نوع مکالمات اما او اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها می تواند رسیدن به او و برخی از اند.

“قطعا می خواهید به نگه داشتن ارتباط با گروه,” او گفت:.

55 سال باقی مانده است در مینه سوتا خواندن کتاب Wayne Gretzky و میک جگر (جو توره را در قیف) و ماندن از لحاظ جسمی فعال است.

او هیجان زده او می تواند گلف در حال حاضر که دوره بازگشایی شد و او نیز کار کردن در خانه که در آن او راه اندازی یک دوچرخه ثابت در یک حمام. Evason سواری که در صبح شهر همچنین دارای یک دوچرخه جاده و cranks یک بخاری زمانی که او شیوه های یوگا است.

“من سعی کردم به ماندن در همان نوع از روال است که من تا به حال قبل از این همه ضربه” گفت: Evason که ورزشی ریش برای اولین بار در حرفه مربیگری.

همسرش, Genevieve نیست قادر به ماندن با او و پس از او یک پرواز بر اساس مونترال هنوز در گیر و Evason گفت: او را به او افتخار حتی اگر این وضعیت نگران کننده است.

“او هرگز منحرف” او توضیح داد. “او هرگز گفت:” شما می دانید من نمی خواهم به آن را انجام دهد.’ او فقط می رود در مورد کسب و کار خود را [و] باقی می ماند به عنوان امن به عنوان شما احتمالا می تواند. اما هیچ سوال آن ترسناک است.

“شما نگاه کنید به اخبار و چگونه آن را تحت تاثیر قرار مردم است. وجود دارد قطعا نگرانی, اما او را به انجام بخشی خود را.”

اگر چه او اذعان کرد او می تواند به مونترال Evason گفت: او را به ماندن قرار داده تا فصل امیدوارم در حرکت است.

هنگامی که و اگر رخ می دهد که هنوز هم یک راز است اما Evason آماده است و باید آن را تبدیل به واقعیت است.

“ما فقط در حال رفتن به صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد و به عنوان آماده به عنوان ما می تواند احتمالا وقتی اتفاق می افتد که,” او گفت:, “و امیدوارم آن را ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru