مهلت ارسال آثار (این نرم افزار) هشدار: Johnson Fistel دفتر به یاد ServiceMaster سرمایه گذاران جهانی از کلاس اکشن مهلت; سرمایه گذاران را تشویق به تماس با شرکت

سن دیگو, مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — حقوق سهامداران حقوقی جانسون Fistel دفتر به یاد سرمایه گذاران که یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس ثبت شده است در برابر ServiceMaster Global Holdings, Inc. (“ServiceMaster” یا شرکت”) (NYSE: SERV) به نمایندگی از تمام خریداران از سهام عادی طی دوره بین 26 فوریه 2019 و 4 نوامبر 2019فراگیر (از “کلاس دوره”).

اگر شما مایل به خدمت به عنوان یک شاکی منجر شما باید حرکت دادگاه بعد از 9 ژوئن 2020. اگر شما می خواهید به بحث در مورد این عمل و یا هر گونه سوال مربوط به این توجه کنید, لطفا تماس با سرب تحلیلگر جیم بیکر ([email protected]) در 619-814-4471. اگر ایمیل شما لطفا شماره تلفن خود را شامل.

[اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به این اقدام]

شکایت مدعی است که در طول کلاس دوره متهمان نادرست و گمراه کننده اظهارات و موفق به افشای: (1) که ServiceMaster تا به حال موفق به بازرسی و درمان برای Formosan فعالیت به درستی; (2) به عنوان یک نتیجه از آن این شرکت شد و در ادامه به تجربه مواد نامطلوب روند پر هزینه دادخواهی از مجروح مشتریان بود که اعلام نشده به سرمایه گذاران; (3) که در یک تلاش ناموفق برای کاهش این روند متهمان تا به حال شده است در نظر گرفتن اقدامات اصلاحی پس حداقل 2018, از جمله به شدت افزایش قیمت برای موریانه درمان در موبایل, آلاباما, برای جلوگیری از تمدید قرارداد; و (4) به عنوان یک نتیجه از قبل ServiceMaster مالی نتایج منطقی به احتمال زیاد نهفته و ادامه خواهد داد به تاثیر شرکت به 2020.

شاکی به دنبال بازیابی خسارت به نمایندگی از تمام خریداران از ServiceMaster سهام عادی طی دوره کلاس.

در مورد جانسون Fistelدفتر:
جانسون Fistelدفتر است در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده حقوق سهامداران شرکت حقوقی با دفاتر در کالیفرنیا, نیویورک و گرجستان. این شرکت نشان دهنده فردی و سرمایه گذاران نهادی در سهام مشتق و اوراق بهادار اقدام کلاس دعاوی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و وکلای مدافع خود مراجعه کنید http://www.johnsonfistel.com. وکیل تبلیغات. نتایج گذشته را تضمین نمی کند در آینده نتایج.

تماس با ما:
جانسون Fistelدفتر
جیم بیکر, 619-814-4471
[email protected]

[اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به این اقدام]

منبع جانسون Fistelدفتر

لینک های مرتبط

http://www.johnsonfistel.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر