شهردار شهر نیویورک است که بیش از یک سوم از این کشور coronavirus موارد در یکشنبه توصیف شیوع به عنوان بزرگترین بحران داخلی پس از رکود بزرگ و به نام برای ارتش ایالات متحده به بسیج برای کمک به نگه داشتن سیستم بهداشت و درمان از غرق شدن.

“اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش در 10 روز آینده مردم می میرند که اصلا به مرگ” گفت: شهردار, بیل د Blasio, به عنوان, پرجمعیت ترین شهرستان شاهد موارد بالا 8,000 و مرگ و میر آمار 60. در سراسر کشور موارد بیش از 25 ، 000 با حداقل 340 مرده با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

“این است که رفتن به بزرگترین بحران در داخل کشور پس از رکود بزرگ” او گفت: سی ان ان با اشاره به بحران اقتصادی دهه 1930. “این است که چرا ما نیاز به یک مقیاس کامل بسیج ارتش آمریکا است.”

او هشدار داده است که بدترین و در عین حال می آیند و شهر است و نمی مورد نیاز تجهیزات پزشکی از دولت فدرال برای مقابله با گسترش سریع گاهی اوقات مرگبار بیماری تنفسی COVID-19.

“مارس در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر از مه و من از ترس ممکن است می تواند بدتر از آوریل” د Blasio گفت.

این مستند مؤثر بر بخش بزرگی از مردم آمریکا به تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus است به احتمال زیاد به گذشته 10 تا 12 هفته و یا تا اوایل ماه ژوئن, وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: در روز یکشنبه.

آمریکایی ها در حال تطبیق با بزرگترین تغییر در زندگی روزانه پس از جنگ جهانی دوم با مدارس بسته ورزشی لغو و تحول اقتصادی به عنوان شغل زیان کوه با سازندگان: از کسب و کار در سراسر بسیاری از صنایع.

بیمارستان در حال تقلا برای تجهیزات حفاظتی برای کارکنان بهداشتی درمانی و هواکش آنها به عنوان بند به صورت یک موج از بیمارانی که نیاز به کمک تنفس.

این ویروس به کشته شدن بیش از 13000 در سطح جهان و آلوده بیش از 300,000 در بیش از 170 کشور جهان است.

قانونگذاران در واشنگتن در حال نزدیک شدن به یک معامله است که می تواند پمپ یک رکورد $1 تریلیون دلار به اقتصاد به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی از coronavirus.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه” او امیدوار است که کنگره آمریکا به رای گیری در مورد این لایحه در روز دوشنبه. پیشنهاد پرداخت برای یک خانواده متوسط چهار خواهد بود 3000 $و تنها می تواند در یک زمان در حال حاضر, او گفت:.

تقریبا یک چهارم آمریکایی ها یا 80 میلیون نفر تحت سفارشات به جلو فروشگاه و ماندن در خانه به, New York, California, ایلینوی, کانکتیکات و نیوجرسی برقرار ایالت مستندات. “مگر ما به مردم به ماندن در خانه و برای جلوگیری از تعامل در راه بودند و ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر و بیشتر, بیش از هزار, دهها هزار نفر از مرگ و میر بیشتر از ما در غیر این صورت خواهد بود” ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر سی ان ان گفت در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im