د Blasio: ویروس ما بزرگترین بحران پس از رکود بزرگ

شهردار شهر نیویورک است که بیش از یک سوم از این کشور coronavirus موارد در یکشنبه توصیف شیوع به عنوان بزرگترین بحران داخلی پس از رکود بزرگ و به نام برای ارتش ایالات متحده به بسیج برای کمک به نگه داشتن سیستم بهداشت و درمان از غرق شدن.

“اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش در 10 روز آینده مردم می میرند که اصلا به مرگ” گفت: شهردار, بیل د Blasio, به عنوان, پرجمعیت ترین شهرستان شاهد موارد بالا 8,000 و مرگ و میر آمار 60. در سراسر کشور موارد بیش از 25 ، 000 با حداقل 340 مرده با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

“این است که رفتن به بزرگترین بحران در داخل کشور پس از رکود بزرگ” او گفت: سی ان ان با اشاره به بحران اقتصادی دهه 1930. “این است که چرا ما نیاز به یک مقیاس کامل بسیج ارتش آمریکا است.”

او هشدار داده است که بدترین و در عین حال می آیند و شهر است و نمی مورد نیاز تجهیزات پزشکی از دولت فدرال برای مقابله با گسترش سریع گاهی اوقات مرگبار بیماری تنفسی COVID-19.

“مارس در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر از مه و من از ترس ممکن است می تواند بدتر از آوریل” د Blasio گفت.

این مستند مؤثر بر بخش بزرگی از مردم آمریکا به تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus است به احتمال زیاد به گذشته 10 تا 12 هفته و یا تا اوایل ماه ژوئن, وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: در روز یکشنبه.

آمریکایی ها در حال تطبیق با بزرگترین تغییر در زندگی روزانه پس از جنگ جهانی دوم با مدارس بسته ورزشی لغو و تحول اقتصادی به عنوان شغل زیان کوه با سازندگان: از کسب و کار در سراسر بسیاری از صنایع.

بیمارستان در حال تقلا برای تجهیزات حفاظتی برای کارکنان بهداشتی درمانی و هواکش آنها به عنوان بند به صورت یک موج از بیمارانی که نیاز به کمک تنفس.

این ویروس به کشته شدن بیش از 13000 در سطح جهان و آلوده بیش از 300,000 در بیش از 170 کشور جهان است.

قانونگذاران در واشنگتن در حال نزدیک شدن به یک معامله است که می تواند پمپ یک رکورد $1 تریلیون دلار به اقتصاد به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی از coronavirus.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه” او امیدوار است که کنگره آمریکا به رای گیری در مورد این لایحه در روز دوشنبه. پیشنهاد پرداخت برای یک خانواده متوسط چهار خواهد بود 3000 $و تنها می تواند در یک زمان در حال حاضر, او گفت:.

تقریبا یک چهارم آمریکایی ها یا 80 میلیون نفر تحت سفارشات به جلو فروشگاه و ماندن در خانه به, New York, California, ایلینوی, کانکتیکات و نیوجرسی برقرار ایالت مستندات. “مگر ما به مردم به ماندن در خانه و برای جلوگیری از تعامل در راه بودند و ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر و بیشتر, بیش از هزار, دهها هزار نفر از مرگ و میر بیشتر از ما در غیر این صورت خواهد بود” ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر سی ان ان گفت در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>