DCU اخبار پژوهشی: ادراک شایستگی یک عامل کلیدی در مشارکت کودکان در فعالیت های بدنی

دوبلین, مارس 30 سال 2020 /PRNewswire/ — یافته های تحقیقات جدید از دوبلین دانشگاه شهر پیدا کرده است که در میان کودکان 8-12, درک خود را از توانایی های خود برای انجام اساسی جنبش مهارت ها (در حال اجرا, رقص, پرش, پریدن) نقش کلیدی در تصمیم خود برای شرکت در فعالیت بدنی.

مفهوم “اگر شما فکر می کنم شما می توانید پس از آن شما می توانید” را به بازی می آید به عنوان تحقیقات نشان داد که درک کودک از خود شایستگی برای انجام این حرکت اساسی و مهارت بود که بیشتر تعیین کننده احتمال خود را به شرکت; مراتب بزرگتر از خود واقعی توانمندی در مهارت های.

رهبری DCU از سلامت و عملکرد انسان و بینش SFI مرکز تحقیقات برای تجزیه و تحلیل داده های در همکاری با GAA و دوبلین GAA در این پژوهش مورد بررسی قرار گرفته که آیا “جنبش صلاحیت”ترکیبی از اساسی جنبش مهارت ها و شایستگی درک شده در واقع ترویج مهارت در ورزش و علاقه در دراز مدت فعالیت فیزیکی است.

یکی از سرب محققان Dr کامرون همسالان نظر; “والدین توصیه می شود به ارائه انتقادات و پیشنهادات سازنده و تشویق کودکان و نوجوانان به نگه داشتن در حال حرکت با تمرکز اصلی بر لذت بردن. همچنین در زمانی که بچه ها در خانه-محدود با توجه به COVID-19 توسعه و یادگیری به ارزش حرکت ساده مهارت های هر روز می تواند به کاهش خستگی و ترویج مشارکت در فعالیت های بدنی طولانی مدت است.”

یافته های این تحقیقات باید منجر به تماس به ترکیب چه نامیده می شوند “درک جنبش مهارت شایستگی” (PMSC) با اساسی جنبش مهارت (FMS) که بلوک های ساختمان های اساسی برای کودکان به شرکت در فعالیت بدنی.

پیش بینی آن است که با انجام این کار آن کمک خواهد کرد برای ترویج یک “حرکت مثبت تجربه” است که کمک خواهد کرد به توسعه یک فرزند فیزیکی خودکارآمدی (PSE) تعریف شده به عنوان خود را “باور شخصی به شرکت در فعالیت های بدنی”.

بیشتر درجه PSE در یک کودک بیشتر احتمال دارد که آنها برای غلبه بر موانع برای فعالیت فیزیکی و به نظر موانع به عنوان چیزی که باید از طریق غلبه بر افزایش تلاش است.

یافته های منتشر شده در مقاله “جنبش صلاحیت: ارتباط فیزیکی با خودکارآمدی و فعالیت بدنی” در حرکت انسان علم است.

یافته های کلیدی:

 • مطالعه برای اولین بار نشان می دهد که PSE (فیزیکی خودکارآمدی) توضیح می دهد که جنبش صلاحیت (ترکیبی از اساسی جنبش مهارت و درک مهارت های جنبش صلاحیت (PMSC)) و فعالیت فیزیکی ارتباط است.
 • آن را مورد بررسی 860 دانش آموزان (47.7% F 52.3% M) از سوم تا ششم کلاس از 30 به علاوه مدارس.
 • این نشان می دهد که جنبش صلاحیت (FMS و PMSC) یک منبع از اطلاعات است که کمک می کند تا به ترویج PSE/PA ارتباط است.
 • یافته های گذشته تحقیق نشان می دهد که PMSC نقش مهمی در افزایش فعالیت فیزیکی است.
 • نتایج نشان داد که مستقیم و غیر مستقیم اثر PMSC از طریق PSE است به طور قابل توجهی بزرگتر از اثر FMS.
 • يافته ها تاکید کنیم که پرورش کودکان PMSC بسیار مهم است برای بهبود جسمی کودکان خودکارآمدی و به نوبه خود فعالیت فیزیکی است.
 • آینده جنبش مهارت پژوهش باید در نظر FMS و PMSC موقعیت زمانی که کمک به پویا ارتباط بین اجزای مختلف یک فرد است که پشتیبانی آنها را در توسعه و حفظ یک جسمی سبک زندگی فعال است.

اظهار نظر بیشتر در این یافته Dr کامرون همسالان اضافه شده:

“ما در حال یادگیری بیشتر در مورد تاثیر تقویت جنبش و چگونه آن را توسعه کودکان اعتقاد و فعالیت فیزیکی است. البته جنبش توانایی لازم است اما پرورش کودکان در درک خود را از جنبش و اعتقاد در مورد شرکت در فعالیت های بدنی است فقط به عنوان مهم است. اگر چه یافته ها نشان می دهد ایرلندی اساسی فرزندان جنبش مهارت نیاز به توجه به بهبود آنچه این تحقیقات نشان می دهد تاثیر توسعه مهارت ها و درک از این مهارت ها می تواند در نگرش و فعالیت فیزیکی سطح.

اظهار نظر در یافته های Dr Sarahjane بلتوندانشکده سلامت و عملکرد انسان گفت:

“ما در حال یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد تاثیر حرکت بر نگرش ما کودکان و افراد جوان در ایرلند. در شرایط عادی کمتر از یک در هر 5 کودکان فعال است به اندازه کافی برای حفظ سلامت است. آن را نمی توان شناخته شده چه تاثیر COVID-19 محدودیت ممکن است بر سلامت جسمی و سطوح فعالیت است اما در بسیاری از راه های آن ارائه می دهد یک فرصت فوق العاده ای برای برخی از پدر و مادر و فرزندان خود را به خارج و فعال با هم.

همانطور که همه ما با چالش هایی در میان انزوای اجتماعی, چرا نمی بینم این بار با فرزندان ما به عنوان یک امتیاز. صرف کمی از زمان تشویق و آموزش فرزندان ما را به حرکت و در واقع در حال حرکت با آنها به عنوان افراد بزرگسال نه تنها در کوتاه مدت روانی و فیزیکی مزایای بهداشت و درمان برای همه ما نیز باید منافع دراز مدت ما کودکان فعالیت بدنی مشارکت. اگر کودکان توسعه مهارت ها و انگیزه برای حرکت آنها را توسعه نگرش مثبت نسبت به جنبش و این را پرورش اعتماد به نفس است که آنها را به فعالیت فیزیکی برای بقیه زندگی خود را.”

اظهار نظر در یافته های دکتر یوهان Issartelدانشکده سلامت و عملکرد انسان گفت:

“این یافته ها برجسته مسائل هسته ای است که والدین و مربیان می توانید آدرس – اگر نسل فعلی کودکان نمی فهمند و خود را به عنوان خوب بودن در حرکات اولیه و چرا آنها را انتخاب کنید به بازی ؟ “این است که سرگرم کننده نیست” این چیزی است که آنها می گویند و اگر آن را سرگرم کننده نیست آنها نمی خواهد باور آنها می تواند بازی کند. توسعه اعتماد به نفس و شایستگی برای فرزندان ما در این زمان میباشد. تشویق و بازخورد را بهبود کودکان اعتقاد و فعالیت فیزیکی سطح. COVID-19 مانعی است برای همه ما, اما ما نمی خواهید برای متوقف کردن کودکان بازی کودکان در بازی به عنوان زمانی که ممکن است هر روز از سال است که آنچه ما می خواهیم.”

اظهار نظر در یافته های پروفسور نوئل o’connor, بینش SFI مرکز تحقیقات برای تجزیه و تحلیل داده گفت:

“بدیهی است که اگر شما نمی توانید اندازه گیری کنید و سپس آن را در کنار غیر ممکن است به درک چگونه به آن را بهبود بخشد. حرکت خوبی که به خوبی مطالعه به ما اجازه داده است برای اندازه گیری و در نتیجه درک چگونه این درک صلاحیت آنها تاثیر می گذارد مشارکت در فعالیت بدنی. این بهبود درک ما کمک می کند شناسایی که چگونه ما می توانیم تاثیر این اجازه می دهد تا ما را به توسعه استراتژی برای اطمینان از این بهبود می گیرد. این یک مثال بزرگ چگونه قدرت تجزیه و تحلیل داده ها می تواند به ما اجازه می دهد به تاثیر مثبت بر سلامت جامعه ما در مقیاس ملی است.”

یادداشت به ویراستاران:

دکتر کامرون همسالان همراه با تحقیقات کامل تیم Dr Sarahjane بلتونDr یوهان Issartelپروفسور نوئل اوکانر در دسترس هستند برای رسانه ها در نظر بنا به درخواست به DCU ارتباطات است.

“جنبش صلاحیت: ارتباط فیزیکی با خودکارآمدی و فعالیت فیزیکی” منتشر شده است در حرکت انسان علم و تألیف کامرون همسالان, DCU دانشکده سلامت و عملکرد انسان Dr یوهان Issartel, DCU دانشکده سلامت و عملکرد انسان Dr Stephen Behan, DCU دانشکده بهداشت و انسانی و عملکرد دکتر سارا جین بلتوندانشکده سلامت و عملکرد انسان, پروفسور نوئل اوکانر SFI بینش مرکز داده ها, تجزیه و تحلیل DCU.

بینش SFI مرکز تحقیقات برای تجزیه و تحلیل داده های یک ابتکار عمل مشترک بین محققان در دانشگاه کالج دوبلین NUI Galway, University College Cork و دوبلین شهر دانشگاه و همچنین سایر موسسات همکار. آن را به ارمغان می آورد با هم یک توده مهم از بیش از 400 محققان از ایرلند پیشرو در فناوری اطلاعات و ارتباطات مراکز برای توسعه نسل جدیدی از تجزیه و تحلیل داده های فن آوری در تعدادی از کلیدی نرم افزار مناطق.

شرکای پروژه:

 • بینش SFI مرکز تحقیقات برای تجزیه و تحلیل داده های
 • حرکت خوب بودن خوب
 • GAA
 • دوبلین GAA

منبع دوبلین دانشگاه شهر (DCU)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>