DCAT هفته لغو AGC بیولوژیک به دیدار تقریبا با رهبران صنعت

سیاتل, مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — اخیر لغو DCAT هفته AGC بیولوژیک خواهد نشست عملا با رهبران صنعت است که برنامه ریزی برای حضور در این رویداد. به عنوان یک قرارداد توسعه و تولید سازمان (CDMO) با تمرکز بر همکاری و مشتری مداری این جلسات مجازی اجازه می دهد AGC بیولوژیک برای تقویت روابط با رهبران صنعت. DCAT هفته در اصل میله میله را از 23 مارس – 26 در شهر نیویورک.

در طول این جلسات مجازی, AGC بیولوژیک خواهد شد به اشتراک گذاری اطلاعات در آن در سطح جهان هم تراز فرایند توسعه تولید و بدون درز tech نقل و انتقالات. AGC بیولوژیک نیز برجسته اخیر گسترش آن پلاسميد DNA (pDNA) ارائه شده است. با تقاضا برای pDNA به سرعت در حال رشد AGC بیولوژیک است که اعمال نفوذ از 25 سال تجربه و جامع در خانه analytics توسعه اطمینان و اعتماد جدول زمانی.

“در این بی سابقه بار, AGC بیولوژیک متعهد به حفظ مشتری قوی مشارکت. ما مشتاقانه منتظر به ارتباط با صنعت و حرفه ای از سراسر جهان می گوید:” AGC بیولوژیک مدیر عامل Patricio Massera. “AGC بیولوژیک است و خوشحالیم که این فرصت برای دیدار با کارشناسان برجسته صنعت و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد آخرین نوآوری ها.”

در مورد AGC بیولوژیک:

AGC بیولوژیک پیشرو جهانی در قرارداد توسعه و تولید سازمان (CDMO) با یک تعهد قوی برای ارائه بالاترین استاندارد خدمات به مشتریان و همکاران. این شرکت در حال حاضر در استخدام بیش از 900 کارمند در سراسر جهان. AGC بیولوژیک’ شبکه جهانی دهانه سه قاره با cGMP-سازگار امکانات در سیاتل, واشنگتن,; کپنهاگ, دانمارک; هایدلبرگ آلمان; و چیبا, ژاپن.

AGC بیولوژیک ارائه می دهد تخصص صنعت عمیق و منحصر به فرد خدمات سفارشی برای مقیاس بالا و cGMP تولید پروتئین-based therapeutics; از پیش بالینی به تجاری پستانداران و میکروبی تولید می باشد. ارائه خدمات یکپارچه شامل سلول خط توسعه bioprocess توسعه فرمولاسیون تحلیلی, تست آنتی بادی توسعه مواد مخدر و صرف تلفن های بانکی و, ذخیره سازی و بیان پروتئین از جمله اختصاصی CHEF1® بيان سیستم برای پستانداران تولید.

اطلاعات بیشتر در www.agcbio.com.

منبع AGC بیولوژیک

لینک های مرتبط

http://www.agcbio.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر