یک قاضی فدرال در سی روز دوشنبه به طور نامحدود به تعویق افتاد سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین صدور حکم به اتهام او دروغ گفته به اف بی آی گزارش سیاسی.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه مورچه سالیوان اعلام کرد که لغو این جلسه “تا زمانی که بیشتر منظور از دادگاه” به عنوان اختلاف بین فلین و اصلی تیم از وکلا ميگيرد.

فلین شنوایی نامیده شده است و یا با تاخیر چهار بار.

تاخیر ناشی از فلین تصمیم گیری در ماه ژانویه به برداشت خود گناه. سه ستاره ارتش ادعا کرد که دادستان و سابق تیم حقوقی تا به حال تحت فشار او را به پذیرش یک مورد درخواست.

“در حقیقت من هرگز دروغ,” فلین گفت: در تشکیل پرونده در Jan. 29.

“من گناه کرده است rankled من در طول این فرایند و در حالی که من به خودم اجازه تسلیم تهدیدات از سوی دولت برای نجات خانواده من اعتقاد دارم که من به شدت گمراه در مورد آنچه واقعا اتفاق افتاده است” فلین نوشت.

سالیوان در روز دوشنبه دستور فلین سابق وکیل در شرکت حقوقی از کاوینگتن & برلینگ و فعلی تیم حقوقی به بحث در مورد شرایط فلین چشم پوشی از وکیل مشتری امتیاز بنابراین سابق خود وکلا می تواند به اشتراک گذاری اطلاعات با دادستان.

فلین در مارس 2019 اخراج کاوینگتون وکلا و با استخدام یک تیم به رهبری توسط سیدنی پاول.

دولت روز یکشنبه گفته است که به دنبال “به دست آوردن از این مشاور (و هر فرد دیگری اقدام متهم را به نمایندگی در این مورد) و ارائه به دادگاه اسناد و اظهارنامه یا گواهی حسن در پاسخ به ادعای بی اثر کمک در متهم مکمل حرکت به عقب نشینی تقاضای خود را از گناه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im