دیوید لباس عروس, تضمین در زمان ورود سفارش مشتری

CONSHOHOCKEN, Pa., Feb. 22, 2020 /PRNewswire/ دیوید لباس عروس, کشور پیشتاز در لباس عروس و مناسبت های ویژه سازمان امروز اعلام کرد که سفارش شده اند نهفته coronavirus و تضمین شده برای رسیدن به مشتری قبل از تاریخ رویداد.

به دلیل اختصاصی زنجیره تامین و انتخاب گسترده ای از در فروشگاه و مرکز توزیع موجودی, david’s Bridal است در یک موقعیت منحصر به فرد قادر به تضمین سفارشات مشتری است. عروس رهبر اتحاد بیش از 300.000 لباس عروس و یک طبقه بندی گسترده ای از لباس ساقدوش عروس در دسترس برای مشتریان به مغازه و خانه را بلافاصله که مجموعه دیوید لباس عروس جدا از هر بوتیک لباس عروس و عمده فروش. علاوه بر این, این شرکت قصد دارد برای ادامه هوایی-سرویس زیرساخت جاده لباسهای به عنوان مورد نیاز برای اطمینان از سفارش مشتری می رسند برای مشتری رویداد.

“اولویت شماره یک ما است و هر تجربه مشتری جادویی و آسان” گفت: جیم Marcumمدیر عامل شرکت دیوید لباس عروس. “ما می دانیم که چگونه استرس زا تاخیر نظم را می توان به یک عروس بنابراین من در اینجا به صراحت می گویند که هر مشتری خواهد شد که این لباس از رویاهای خود را در زمان قبل از تاریخ رویداد.”

دیوید لباس عروس تایید کرده است که همه از آن کارخانه حدود نیمی از آنها در چینهستند باز برای کسب و کار و هیچ یک از کارکنان آن گزارش شده بیمار با توجه به کوروناویروس.

در مورد دیوید لباس عروس

با 70 سال تجربه پانسمان مشتریان برای همه زندگی ویژه موارد دیوید لباس عروس ساخته شده است این ایده که هر کس سزاوار به لباس از رویاهای خود را بدون در نظر گرفتن اولویت سبک, شکل, اندازه و یا بودجه. ما معتقدیم در فراگیر و اصالت و توانمندسازی و این ماموریت ما این است برای کمک به هر کسی و هر کس پیدا کردن نگاه است که اجازه خواهد داد که آنها را به بهترین و واقعی ترین نسخه از خود را در روز عروسی خود را و یا هر مناسبت خاص است. دیوید لباس عروس اختصاص داده شده است برای کمک به هر یک از مشتریان با کمک آنلاین ابزار برنامه ریزی آگاه سبک و متخصص خیاط که راهنمای آنها را از طریق کل خرید سفر. با بیش از 300 فروشگاه واقع در سراسر آمریکا و کاناداو انگلستان و حق رای دادن مکان در مکزیک, ما ارائه می دهیم به راحتی از توقف خرید برای عروسی کل و فراتر از آن. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیوید لباس عروس, visithttps://www.davidsbridal.com/ و اتصال در رسانه های اجتماعی از طریق Instagram, YouTube Pinterest, Facebook و توییتر.

رسانه های تماس:
دیوید لباس عروس
Callie کنفیلد
[email protected]

منبع دیوید لباس عروس, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.davidsbridal.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>