دیوید لباس عروس اعلام نانسی Viall به عنوان رئیس تجارت افسر

CONSHOHOCKEN, Pa., Feb. 4, 2020 /PRNewswire/ — دیوید لباس عروس, کشور پیشتاز در لباس عروس و مناسبت های ویژه سازمان امروز اعلام کرد که نانسی Viall منصوب شده است رئیس تجارت افسر. نانسی پیوست این شرکت در فوریه 4 سال 2020.

Viall بیش از بیست و پنج سال از تجارت و توسعه محصول تجربه از جمله نقش رهبری در خیابان فروشگاه ها و تالبوت را LLC. در نقش خود را در دیوید, لباس عروس نانسی نظارت شرکت تجارت و توسعه محصول و طراح صدور مجوز استراتژی. نانسی خدمت در رهبری تیم و گزارش خواهد شد به جیمز Marcumمدیر اجرایی دیوید لباس عروس.

“نانسی توسط یک چاشنی خرده فروشی اجرایی و تجاری است که فقط به عنوان پرشور در مورد مشتری ما است. او مغناطیسی رهبر است که محور مستمر ردیف بالا نتایج و دیده دستاورد قابل توجهی در بازسازی و تغییر مارک گفت:” جیم Marcum. “نانسی دارای یک پیشینه ثابت برای ارائه نتایج و ما هیجان زده به او در تیم ما به عنوان ما همچنان به رشد و ساخت در موفقیت ما از تاسیس بیش از گذشته 70 سال است.”

“من مفتخرم که به عضویت دیوید را به عنوان رئیس خود تاجر در طول این دوره هیجان انگیز از رشد” Viall گفت. “من مشتاقانه منتظر به کار با باور نکردنی تیم به ادامه برای لذت عروس و گسترش به دسته بندی جدید به عنوان پیشرو در بازار عروسی و مناسبت های ویژه لباس شرکت” Viall گفت.

Viall برگزار متعدد اجرایی در خرده فروشی بیش از این دوره از زندگی حرفه ای خود را. او می آید به دیوید لباس عروس از خیابان فروشگاه LCC که در آن او بود رئیس تجارت افسر. در نقش او مسئول برای افزایش سهم بازار و بهبود ساختار کسب و کار و رانندگی جدید, طرح های رشد. قبل از خیابان فروشگاه Viall بود یک مدت طولانی عضو Talbots رهبری تیم. او 20 سال در نقش افزايش ارشد شروع به عنوان یک تاجر و افزایش به معاون ارشد رئیس جمهور و کالا به طور کلی مدیر. وجود دارد او با بازی نقشی اساسی در راه اندازی و گسترش Talbots به علاوه اندازه مفهوم است. علاوه بر این او توسعه کارگردانی و نظارت اجرای این کالا دیدگاه و استراتژی های رشد برای بخش های مختلف و دسته بندی ها از جمله کفش و لوازم جانبی. قبل از Talbots نانسی برگزار شد تجارت مواضع گاه به گاه در گوشه و ممکن است در فروشگاه های شرکت.

در مورد دیوید لباس عروس

با بیش از 60 سال تجربه پانسمان مشتریان برای همه زندگی ویژه موارد دیوید لباس عروس ساخته شده است این ایده که هر کس سزاوار به لباس از رویاهای خود را بدون در نظر گرفتن اولویت سبک, شکل, اندازه و یا بودجه. ما معتقدیم در فراگیر و اصالت و توانمندسازی و این ماموریت ما این است برای کمک به هر کسی و هر کس پیدا کردن نگاه است که اجازه خواهد داد که آنها را به بهترین و واقعی ترین نسخه از خود را در روز عروسی خود را و یا هر مناسبت خاص است. دیوید لباس عروس اختصاص داده شده است برای کمک به هر یک از مشتریان با کمک آنلاین ابزار برنامه ریزی آگاه سبک و متخصص خیاط که راهنمای آنها را از طریق کل خرید سفر. با بیش از 300 فروشگاه واقع در سراسر آمریکا و کاناداو انگلستان و حق رای دادن مکان در مکزیک, ما ارائه می دهیم به راحتی از توقف خرید برای عروسی کل و فراتر از آن. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیوید لباس عروس, بازدید https://www.davidsbridal.com/ و اتصال در رسانه های اجتماعی از طریق Instagram, YouTube Pinterest, Facebook و توییتر.

رسانه های تماس:
دیوید لباس عروس
mediarequests@dbi.com

منبع دیوید لباس عروس, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.davidsbridal.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر