از آن زمان به دقت بازگشایی این کشور به جلو و ایالات متحده را از آن خود بزرگ اقتصادی “فاجعه” سابق ریگان دولت بودجه دیوید استاکمن گفته نیوز مکس تلویزیون.

“مستند ملت بزرگترین دولت تحمیل فاجعه از دوران مدرن. این اداره یک شوک به اقتصاد آمریکا و کارگران و کسب و کار مانند ما هرگز دیده می شود قبل از” Stockman گفت: روز پنجشنبه “گرگ کلی گزارش.”

او با اشاره به 5.24 میلیون مدعیان بیکاری از این هفته به عنوان نشانه ای از چگونه پایین اقتصاد آمریکا غرق شده.

“که 22 میلیون [شغل نرخ بیکاری] در چهار هفته که برابر است با پاک کردن تمام 22 میلیون شغل که ایجاد شده اند پس از پایان رکود بزرگ 10 سال پیش” Stockman گفت. “ما در حال رفتن به سوپ و بدون هیچ دلیل خوب است. ما یک هیستری در این کشور است که احتمالا بدتر از آنچه که ما تا به حال در دوران مک کارتی و یا حتی در طول Salem Witch Trials.”

استاکمن به نام کروناویروس “بسیار بد مسری آنفولانزا” که تا حد زیادی تهدید به سالمندان و افراد با شرایط از پیش موجود. او گفت: مردم در آن گروه باید عمل اجتماعی فاصله و اقدامات احتیاطی اضافی.

اما او گفت: اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها نمی شود به احتمال زیاد آسیب دیده در “هر مهلک راه” توسط coronavirus. بنابراین رئیس جمهور نیاز به باز کردن اقتصاد به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.

“ما نمی توانیم باز اقتصاد به زودی به اندازه کافی. ما باید به مردم بازگشت به کار. ما به اون تجارت عملکرد. ما باید به اقتصاد خود را پشت” Stockman گفت.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de