دیوید Shiner دریافت تایید از اسپانیایی رای پالم بیچ شهرستان

پالم بیچ ایالت فلوریدا., ژوئیه 28 سال 2020 /PRNewswire/ — در 22 ژوئیه سال 2020اسپانیایی رای پالم بیچ شهرستان اعلام کرده است که در حمایت دیوید ایروینگ Shiner برای پالم بیچ شهرستان کمیسر منطقه 5.


ادامه مطلب

اسپانیایی رای پالم بیچ شهرستان ساخته شده تصمیم خود را پس از انجام مصاحبه و اعلام کرد که این انتخاب کسی که به آن معتقد است: “شایسته ترین نامزد برای این سمت است.” اسپانیایی رای پالم بیچ شهرستان نیز اظهار داشت که “Mr. Shiner نشان داد که او در حمایت از جامعه اسپانیایی زبان” است که آن را پشتیبانی از دیوید ایروینگ Shiner را “کمپین پالم بیچ شهرستان کمیسر در سال 2020 است.”

Mr. Shiner در پاسخ به این ذکر را تایید کرد و گفت: “من هیجان زده هستم مغرور و مفتخر به دریافت این بسیار مهم حمایت از جامعه اسپانیایی زبان و قول می دهم که زمانی که انتخاب شوم به مبارزه ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که جامعه اسپانیایی زبان در سراسر پالم بیچ شهرستان دریافت بهترین نمایندگی.”

در مورد اسپانیایی رای پالم بیچ شهرستان

اسپانیایی رای پالم بیچ شهرستان غیر حزبی عمل سیاسی کمیته است که با تمرکز بر اطلاع رسانی و تعامل با جامعه اسپانیایی زبان در رای گیری و محلی روند سیاسی. ماموریت آن این است که “اطلاع رسانی و تعامل با جامعه در مسائل و سیاستگذاران است که تاثیر در زندگی روزانه ما است.”

در مورد دیوید ایروینگ Shiner

دیوید ایروینگ Shiner یک وکیل محلی بر اساس بوکا ریتونکه حفظ سابقه ای طولانی در حمایت برای افراد و کسب و کار و جامعه است. Mr. Shiner صاحب خود شرکت حقوقی که خدمات جنوب فلوریدا جامعهو سرآمد است و نه تنها به عنوان یک تاجر موفق و مدافع برای دیگران اما به عنوان یک رهبر موثر هر دو در دادگاه و در جامعه.

امروز Shiner همسرش و دو پسر لوکاس و بنیامین با افتخار با دلری بیچ ،

Mr. Shiner را از اولویت های محلی پالم بیچ شهرستان مرکز جامعه در حفظ و نگهداری از محیط زیست و اطمینان از ایمنی عمومی در حالی که حفظ یک رابطه پایاپای بین اجرای قانون و جامعه دفاع از صدا و سازگار با محیط زیست منطقه بندی و تصمیم گیری زیرساخت که حداقل اثرات محیط زیست است که تمرکز بر اهداف بلند مدت و کارآمد و مسئول استفاده از دلار های مالیاتی. Mr. Shiner است اظهار داشت: “من همیشه در تلاش برای انجام آنچه درست است و چه خوب است که پالم بیچ شهرستان بعدی کمیسر.”

اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد دیوید ایروینگ Shiner را نامزدی, لطفا تماس با دیوید Shiner برای پالم بیچ شهرستان کمیسر منطقه 5 کمپین در (561) 279-5733 و یا ایمیل [email protected].

به سهم خود به دیوید Shiner برای پالم بیچ شهرستان کمیسر منطقه 5, کمپین اینجا را کلیک کنیدو یا به سایت VoteDavidShiner.com برای اطلاعات بیشتر.

پرداخت توسط دیوید ایروینگ Shiner, پارچه مبلی. برای پالم بیچ شهرستان کمیسیون منطقه 5.

تصاویر مرتبط

david irving-shiner.png
دیوید ایروینگ Shiner
David I. Shiner برای پالم بیچ شهرستان کمیسر منطقه 5.

لینک های مرتبط

دیگر تاییدیه

منبع دیوید Shiner کمپین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im