با زرادخانه خود را از خون رعد و pyro تبدیل شدن بیش از حد قابل پیش بینی یک سال به یک 2½-سال farewell tour — یک فرمول است که مسلما کردم, پیر و حتی خود قبلی وداع با تور (2000-2001) — چهره-رنگ فلز خدایان بوسه مورد نیاز برای طرفداران مینه سوتا بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را دوشنبه در اکسل انرژی مرکز.

راه حل خود را? آنها چرخ شاید تنها با عنوان بزرگ حضور در میان لباس هالووین, keg احزاب و Chevette استریو خودرو در اواخر دهه 1970 به عنوان بوسه تا به حال اصلی ون هیلن خواننده گروه David Lee Roth.

در حالی که بوسه در حال حاضر در اطراف آمد در سال گذشته در پایان خود را از جاده تور و متعدد بار دیگر در 2010s, ol’ الماس دیو دیده شده بود در شهر پس از آخرین Van Halen trek در سال 2012. این نگاه به عنوان اگر او تا به حال شده است از دست رفته بیش از حد است.

یک تکه از دور-از-جمعیت فروخته شده نشان داد تا در زمان به گرفتن صریح عجیب و غریب و outdatedly سازمان ملل متحد-P. C. خواننده 40 دقیقه باز مجموعه با یک گروه جدید. هنوز هم بیش فعال شخصیت — زمانی که او بود آواز او معمولا غرغر عاقلانه کرک و یا تکان دادن یک قسمت از بدن — راث در زمان مشابه nonstop رویکرد به لیست مجموعه.

او و پنج تکه باند به سرعت پاره از طریق 11 آهنگ ها اعم از آنهایی که خاموش ون هیلن را در سال 1978 اولین (“Runnin’ با شیطان” “جیمی گریه” “آیا صحبت کردن در مورد عشق”) به مجرد خود را از اواخر 80s حرفه ای انفرادی (“توتون و تنباکو جاده” “درست مثل بهشت” “فقط یک شیک پوش”). هر بار که یک آهنگ جدید آغاز شده راث دیدم یک حیله گر خرابکاری را grin مانند او در مورد پانک جمعیت است.

او قطعا بازی چند ترفند برای پوشش خود پژمرده صدای. او scatted ملودی بیشتر از او خواند آنها. خود را استخدام-تفنگ اعضای گروه تا حد زیادی تن به تن در حد درآمد خود را به احتمال زیاد متوسط خود را با پرداخت حجیم خواننده پشتیبان. گیتاریست Al Estrada باند ادای احترام فوران همچنین انجام یک کار تحسین پر کردن در برای بی نظیر ادی ون هیلن.

حداقل Estrada نمی مانند ادی. بوسه’ جایگزینی اعضای تامی Thayer و اریک خواننده انجام داده اند که برای تقریبا دو دهه به عنوان stand-ins برای درامر پیتر کریس و گیتاریست Ace Frehley در حالی که موسسان Gene Simmons and Paul Stanley ماندن مشغول شمارش خود را بزرگتر تکه از پای.

این یکی از بسیاری از خسته عناصر شنبه را نشان می دهد. بدین ترتیب لیست مجموعه که شامل تنها دو آهنگ بازی نیست هدف مرکز آخرین زمستان “اشک در حال سقوط” و “انگل” — سابق یک مورخ احساساتی یکی از گروه آرایش-کمتر اواسط 80s در عصر و دومی کلاسیک Frehley ترکیب.

هی بوسه: چرا که نه فقط پیش بروید و بازگرداندن Ace در حال حاضر حتی به عنوان سومین گیتاریست? و چرا که نه تجارت کردن خسته پس از اوج آهنگ مانند “جنگ ماشین” “بگو آره” و “Psycho Circus” برای اطلاعات بیشتر کلاسیک مسائل هنوز بازی کرد ؟

شاید فکر می کنم در مورد استخدام کسی به آمد تا با جدید بین-آهنگ گفتگوی بورسی برای Starchild بیش از حد. مطمئنا ما می توانیم پیدا کردن جایگزین برای این بیماری-استناد به مجموعه یو پی اس به “دکتر عشق” و “سرد جین.”

هنوز تقاضا برای مرحله دوم در دومین بوسه وداع تور کاهش یافته است به اندازه کافی برای کف صندلی به لغزش به 36 دلار که به نوبه خود احتمالا به ارمغان آورد چه شبیه بسیاری از تایمر. وجود دارد بسیاری از پدران آوردن خود را فقط کمی زخمی به دنبال بچه های این زمان.

حداقل کسانی که uninitiated طرفداران و uncynical تایمر کردم ارزش پول خود را. The pyro و معلق در مراحل باز کردن آهنگ “Detroit Rock City” به تنهایی تولید بیشتر از بسیاری از سنگ تورهای ارائه در 90 دقیقه.

Antics ادامه داد: با سیمونز گردند و خون و پرواز در خدا “تندر” استنلی پستی-پوشش بیش از 10 ، 000 طرفداران در “I Was Made for Loving You,” Thayer به معنای واقعی کلمه باد جرقه برای گیتار و شیرینی و pyro باد همه را از طریق “Rock and Roll All Nite.”

و هی بیایید فراموش نکنید پیر شلیک بوسه تا به حال در موسیقی آن است. که هنوز هم تابیده از طریق زرق و برق دار تولید چند بار جمعه از جمله در “شیطان” “Do You Love Me?” و “الماس سیاه” — البته با استنلی صدای صدایی که لرزان به عنوان الماس دیو رقص لب به لب. اما که بیش از حد عادی است در حال حاضر.

اگر شما قصد دارید در آینده در اطراف یک بار دیگر در این تور بوسه — و ما می دانیم که شما در حال فکر کردن در مورد آن! — ما لزوما نمی خواهم بهترین کنه. ما فقط می خواهید بهتر است یا متفاوت است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im