دیوید هوروویتس به نیوز مکس تلویزیون: مغلوب ساختن پیشی جستن پیروز خواهد شد زیرا ما در شهرستانها در حال سوختن’

محافظه کار و نویسنده دیوید هوروویتس می گوید ملی نظرسنجی نشان دادن جو بایدن پیشرو در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری را نشان نمی دهد تصویر کامل است و رای دهندگان را دوباره انتخاب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل “شهرهای ما در حال سوختن است.”

“ما در حال زندگی در یک کشور در ترس است. مردم می ترسند به آنچه آنها فکر می کنم” هوروویتس گفته نیوز مکس تلویزیون “اسپایسر & Co.” جمعه.

“آنها می ترسند به گفتن نظرسنجی چگونه آنها در حال رفتن برای رای دادن به این دلیل مردم مجبور حرفه خود غرق و از بین برد. این بیچاره به قتل رسید – مادر یک فرزند کوچک به دلیل کشته او گفت: هر کس در زندگی مهم است. من فکر نمی کنم مردم در پاسخ به این تماس های تلفنی.”

هوروویتس نویسنده “حمله رعد اسا: مغلوب ساختن پیشی جستن را سر و صدا در سمت چپ و پیروزی” با اشاره به 5 ژوئیه قتل جسیکا Doty ویتاکر در ایندیانا است.

Whitaker, 24, هدف قرار داده بود گفت: “تمام زندگی ماده” به گفته او ،

هوروویتس همچنین پیشنهاد کرد انتخابات ممکن است به صورت اریب به دلیل “تقلب رسانه ای.”

“این یک رسوایی است. آن بوده است هرگز این بد نیست … در طول عمر من است که رسانه ای شده است به طوری نادرست پس چرا نمی نظرسنجی بود متقلب” هوروویتس گفت.

بایدن دارای دو رقمی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در کلمبیا کلمبیا ملی نظرسنجی و 8.1 امتیاز در یک RealClearPolitics میانگین متحرک نظر سنجی های ملی.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349 ظرف شبکه, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 طیف U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 بهینه Ch. 102 کاکس کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن اطلاعات بیشتر در سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید