دیوید هوروویتس به نیوز مکس تلویزیون: فلین مورد ‘شکست خورده Coup d’etat’

پرونده مایکل فلین بود “شکست خورده “کودتا” از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن notedconservative نویسنده دیوید هوروویتس گفته نیوز مکس تلویزیون در روز جمعه.

در مصاحبه ای در “کریس سلکدو نمایش” هوروویتس تقبیح دادستان سابق عمومی و با اشاره به وزارت دادگستری اعلام شد حذف پرونده جنایی علیه فلین نشان داد که پایه های آن در حال حاضر فرو ریخته است.

“این یک شکست خورده coup d’etat,” هوروویتس گفت.

هوروویتس نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده و آخرین کتاب او “حمله رعد اسا: مغلوب ساختن پیشی جستن را سر و صدا در سمت چپ و پیروزی” است که در ماه ژوئن منتشر شد.

“او ورودی مشاور امنیت ملی به رئیس جمهور” هوروویتس توضیح داد. “او تا به حال یک تماس تلفنی با سفیر روسیه. هیچ کس نمی داند چه چیزی در این تماس تلفنی — سرکوب آنها است.

“اما وجود دارد 38 یا 39 اعضای قدیمی اوباما و کاخ سفید دولت که می خواست به چیزی را اشکار و سپس او را به بیرون درز این واقعیت است که او در حال جاسوسی [به] واشنگتن پست” او گفت:.

هنگامی که امنیت ملی مقامات به دنبال فاش کردن هویت آمریکایی که تا به حال مکالمات خارجی با احزاب منوط به نظارت دولت آن را به نام “دریدن.”

“کل روسیه جعل شروع” به عنوان یک نتیجه هوروویتس گفت.

دادستان کل ویلیام Barr است سوال حوادث در هسته پرونده فلین – تعاملات خود با سفیر روسیه — و گفت: او احساس می کرد کسانی که صحبت شد در محدوده فلین وظایف در طول انتقال از یک کاخ سفید به دولت بعدی است.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de