دیوید لنگ به نیوز مکس تلویزیون آنلاین خدمات کلیسا ‘راه آینده”

تمرین ایمان در زمان coronavirus شده است مجبور به حرکت آنلاین “راه آینده” با توجه به کشیش دیوید لنگ نیوز مکس در تلویزیون.

“که واقعا یک شیب لغزنده زیرا من می دانم که بسیاری از واعظان می خواهید برای دیدار با هم” دیوید لنگ گفت جمعه را “کریس سلکدو نمایش” وقتی پرسیده شد که در مورد بازداشت شبان نقض ایالات متحده اجتماعی فاصله گرفت. “ما فقط همیشه فکر می کردم در هر زمان ما می تواند سازگار حفظ ایمنی مردم در دست است.”

“من آن را نفرت برخی از این واعظان بدست قفل شده است; آن را مایه تاسف است.”

اما آنلاین افزایش موعظه و جمع آوری خوش آمدید پاسخ میان جهانی همه گیر چرا که “شما نمی توانید خاموش کردن کلیسا” به گفته دیوید لنگ که اجرا می شود FaithChurch.com با همسر و همکار پاستور نیکول میل لنگ.

“من فکر نمی کنم هیچ یک از ما اینجا بوده قبل از اینکه” دیوید لنگ گفت: میزبان کریس سلکدو. “چه چیزی شما را انجام دهید؟”

نیکول لنگ افزود: جهان در حال تحول و تمرین ایمان در نهایت خدمت به مردم به جایی که آنها هستند از جمله Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی محبوب زبانی – در علاوه بر این به خدمات مبتنی بر وب.

“جهان تغییر کرده است بنابراین ما باید به جایی که مردم هستند” نیکول لنگ گفت.

“ما شاهد حضور آنلاین رشد فوق العاده.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im