هوستون, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — اطلاعات پیش بینی, Inc. دیرینه تعهد به ارائه تکنولوژی لبه برش به تگزاس کسب و کار. همراهی با این سنت از برتری داده های پیش بینی شده خود را اعلام کرد جدید SimplyConnected ZoomRooms که ارائه کسب و کار یک گزینه مقرون به صرفه برای راه حل های جامع. “این است که ما افتخار ارائه این خدمات که اجازه می دهد تا مشتریان ما را به حفظ ارتباط و همکاری با همکاران و شرکای تجاری و مشتریان در سراسر جهان گفت:” رابی ترنرمعاون اجرایی رئیس جمهور از اطلاعات پیش بینی.

SimplyConnected ZoomRooms مشتریان اجازه می دهد برای سفارشی کاربر پسند صوتی و بصری کنفرانس از راه حل برای نیازهای خاص خود را دارند. برای فعال کردن سازمان به طور موثر تر از تمرکز بر روی کسب و کار ZoomRooms به عنوان یک سرویس شامل خدمات در محل و پشتیبانی برای زندگی از سیستم و گزینه مناسب از پرداخت های ماهانه.

“تیم ما در اطلاعات پیش بینی, Inc. با افتخار به مرحله و ارائه راه های جدید برای ایجاد ویدئو کنفرانس مقرون به صرفه و در دسترس است به خصوص در زمانی که بسیاری از شرکت ها در حال تجربه داخلی و بین المللی محدودیت های مسافرتی. حتی در طول زمان نامشخص کسب و کار همچنان به جلو حرکت کند و کار ما این است که برای کمک به مشتریان ما در انجام همان” نتیجه ترنر. در پرتو وقایع کنونی SimplyConnected ZoomRooms اجازه می دهد تا ارتباط و همکاری در ادامه راه بدون درز است که باعث رشد و موفقیت است.

در مورد داده های پیش بینی:

تاسیس در سال 1987 اطلاعات پیش بینی رشد کرده است به یک رهبر در صوتی و تصویری راه حل های صنعت. با دفاتر در Austin, دالاس, هوستون و سن آنتونیو, اطلاعات پیش بینی با تمرکز بر کسب و کار و موسسات که تماس تگزاس خانه. اطلاعات پیش بینی مشتریان خود ارائه می دهد توانایی برای ارتباط با دیگران همکاری در نوآوری راه و ساده حتی بیشتر از لحاظ فنی فرآیندهای پیچیده. بازدید www.dataprojections.com برای کسب اطلاعات بیشتر.

رسانه ها اطلاعات تماس:

بث راهنمای
281-389-5117
[email protected]

منبع اطلاعات پیش بینی

لینک های مرتبط

http://www.dataprojections.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de