پکن, مارس 13 سال 2020 /PRNewswire/ — ققنوس درخت Holdings Limited (“Danke” و یا “شرکت”) (NYSE: DNK) یکی از بزرگترین شرکت-زندگی سیستم عامل در چین با سریعترین رشد خود را اعلام کرد مدل اتاق مرکز در پکن دریافت کرده است به خوبی گواهینامه نقره برای آن محیط زندگی سالم از بین المللی به خوبی ساختمان موسسه (IWBI). Danke اولین co-زندگی پلت فرم در جهان برای به دست آوردن خوبی صدور گواهینامه برای یک شرکت پروژه.

راه اندازی شد در سال 2014 به خوبی ساختمان استاندارد اداره IWBI یک پیشرو جهانی در سیستم رتبه بندی برای ساختمان و فضاهای داخلی و جوامع به دنبال پیاده سازی اعتبار و اندازه گیری ویژگی های است که حمایت و پیشبرد سلامت انسان و سلامتی.

چاه ساختمان استاندارد مجموعه جدید معیار جهانی برای سلامت جوامع است. رتبه آن سیستم متشکل از بیش از 100 استانداردهای ارزیابی در هفت دسته از جمله درجه, ذهن, تغذیه, راحتی, نور, آب و تناسب اندام. بیش از 4100 پروژه شامل بیش از 527 میلیون فوت مربع در حال استفاده هست استانداردها در 59 کشور جهان است. Danke مدل اتاق مرکز به دست آمده به خوبی گواهینامه نقره پس از بیش از نیمی از سال را سخت ارزیابی توسط IWBI.

“به خوبی گواهی است به رسمیت شناختن Danke تلاش برای ارائه یک سالم و راحت محیط زندگی برای ما ساکنان گفت:” گائو جینگاز بنیانگذاران و مدیر اجرایی Danke. “ما همچنان به اهرم فن آوری های نوآورانه برای کمک به مردم برای زندگی بهتر و رشد پایدار شرکت-زندگی پلت فرم صنعت در چین.”

آن را همواره یک اولویت برای Danke به ارائه امن و سالم مسکن به ساکنان آن است. Danke توسعه یک سیستم کامل و فرایند برای اطمینان از تمام آن آپارتمان دیدار با استانداردهای کیفیت بالا. این سیستم شامل R&D مسکن, محصولات, مدیریت تامین کنندگان مواد اولیه و ارتقاء روند ساخت و ساز کنترل کیفیت هوا, تست, خالی, خانه, تهویه, معرفی, هوشمند, سیستم تهویهو مسکن کنترل کیفیت.

به عنوان یک شرکت پیشرو-زندگی پلت فرم در چین, Danke پیشگام ابتکاری جدید “اجاره” مدل کسب و کار که ویژگی های تمرکز استاندارد و تجربه آنلاین به آدرس های متعدد در نقاط درد رنج می برد توسط هر فردی صاحبان املاک و مستاجرها. اعمال نفوذ آن اطلاعات و تکنولوژی آپارتمان شبکه Danke ایجاد کرده پر جنب و جوش و گسترش اکوسیستم برای اتصال و بهره مندی صاحبان اموال ساکنان و ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث.

در مورد DANKE

Danke, یکی از بزرگترین شرکت-زندگی سیستم عامل در چین با سریعترین رشد است تعریف جدیدی از مسکونی در بازار اجاره از طریق تکنولوژی و با هدف کمک به مردم برای زندگی بهتر است. قدرت اطلاعات و تکنولوژی در مقیاس بزرگ آپارتمان شبکه Danke پر جنب و جوش و گسترش اکوسیستم متصل و منافع صاحبان اموال ساکنان و ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث و ارائه کیفیت و بهترین در کلاس خدمات از طریق ابتکاری جدید “اجاره” مدل کسب و کار شامل تمرکز استاندارد و بدون درز تجربه آنلاین. Danke تاسیس شد و در سال 2015 که مقر آن در پکن چین. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید ir.danke.com.

اطلاعات تماس

Danke روابط عمومی
ایمیل: [email protected]

جف جزیره پرنس ادوارد
ICR, Inc.
ایمیل: [email protected]
تلفن: +86 (10) 6583-7514

منبع ققنوس درخت Holdings Limited

لینک های مرتبط

http://ir.danke.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de