خطرناکی پایین windchills را فرا گرفته مینه سوتا و آن چنان سرد است که چندین مدارس در پنج شنبه ها گفتن دانش آموزان به ماندن در خانه و خدمات ملی آب و هوا هشدار داد مردم به حد وقت خود را در خارج از منزل.

Arctic air که roared به دولت چهارشنبه و یک شبه کاهش یافته است windchill خوانش در شهرهای دوقلو به -30 درجه در ساعت 6 صبح با قرائت از -40 درجه یا پایین تر در سراسر غربی و شمال غربی ایالت مینه سوتا. سردترین windchill خواندن بود منهای 48 درجه در Fosston در شمال غربی ایالت مینه سوتا با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

واقعی دمای منهای 10 درجه در شهرهای دوقلو در ساعت 5:45 صبح گره خورده است برای سردترین خواندن این فصل با توجه به مینه سوتا دولت اقلیم دفتر ثبت.

کسانی که قرائت شد به اندازه کافی برای Anoka-Hennepin منطقه مدرسه به کلاس های پنج شنبه “با توجه به شرایط آب و هوای زمستان در اوایل صبح ساعت” توجه در منطقه سایت گفت.

مناطق دیگر مانند Little Falls Osseo, St. Cloud و سنت فرانسیس به نام خارج از کلاس. در الک ریور و کمبریج-Isanti دانش آموزان را به یک e-learning معنی آموزش تحویل داده می شود آنلاین.

مینیاپولیس و سنت Paul مدرسه باز خواهد شد پنج شنبه. Windchills باید رها به -35 درجه مینیاپولیس مدارس به نزدیک است.

ده ها تن از ولسوالی در سراسر کشور تصمیم گرفتند برای شروع دیر در روز پنج شنبه.

کلاه و دستکش و کت خواهد بود که لباس روز برای کسی عنوان به اتوبوس متوقف می شود و یا در خارج از منزل به هر دلیل دیگر خدمات آب و هوا گفت.

“مراقبت مناسب باید گرفته شود برای پوشش در معرض پوست و محدود کردن زمان در خارج از منزل” آب و هوا خدمات گفت. “سرمازدگی می تواند در به عنوان چند به عنوان 10 دقیقه.”

یک windchill مشاوره در اثر در شهرهای دوقلو و جنوب شرقی مینه سوتا تا 10 صبح به عنوان windchill خوانش خواهد شد شناور بین -25 و -35 درجه آب و خدمات گفت. یک windchill هشدار است که در اثر برای بقیه مینه سوتا که در آن خوانش -35 درجه و پایین تر باقی بماند از طریق ساعت صبح.

درجه حرارت در سراسر کشور نه windchill بودند زیر صفر 6 صبح اعم از منفی 4 درجه در Austin به منفی 35 در جرثقیل دریاچه.

جیوه را به مبارزه برای رسیدن به قلمرو مثبت در شهرهای دوقلو شنبه با بالا فقط 2 درجه هوا. اما آن خواهد بود, رو به آفتاب, آب و هوا خدمات ملی گفت.

یک گرم است در فروشگاه برای آخر هفته با اوج رسیدن به 35 درجه در روز شنبه قبل از انداختن به 20s بیشتر از هفته آینده.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im