D’angelo راسل باعث می شود اولین بازی خود را, اما تیمبرولوز هنوز هم پاییز به رپتورز 137-126

رپتورز’ در بازدید از اتاق قفل در Scotiabank عرصه دونفره به عنوان Maple Leafs’ بازدید کنندگان هاکی, اتاق پانسمان. به عنوان مثل وجود دارد دو اصطبل بزرگتر از بقیه برای مخالفت با goaltenders به نگه داشتن تمام تجهیزات خود را. این بدان معناست که برای بسکتبال اهداف دو بازیکن را دریافت کنید اصطبل بزرگتر از هم تیمی های خود را حتی اگر آنها واقعا به آنها نیاز ندارد.

در تیمبرولوز’ لاس سفر به تورنتو جیمی باتلر شد سامانه در سراسر یکی از کسانی که در اصطبل. قبل از روز دوشنبه 137-126 دست دادن به رپتورز کارل-آنتونی شهرها و d’angelo راسل اشغال آن فوق العاده بزرگ اصطبل.

این است که راسل و شهرهای’ تیم در حال حاضر.

دوشنبه بود آغاز رسمی عصر جدید از گرگ بسکتبال به عنوان راسل ساخته شده و اولین بازی خود را پس از نشستن شنبه در پیروزی کلیپرز به دلیل یک راست چهار کوفتگی.

دوشنبه عملکرد نیست تکرار تطهیر در روز شنبه. گرگ آویزان در اطراف بسیاری از شب بودند و توسط دو در اوایل سه ماهه چهارم قبل از تورنتو ریخت و آن را در پایین کشش. نمره 108-106 رپتورز با 9 دقیقه و 10 ثانیه باقی مانده و تورنتو outscored گرگ 29-20 بقیه راه است.

رپتورز که بزرگ مردان Serge Ibaka و Marc Gasol بود تمام پنج غذای نمره حداقل 16 امتیاز با پاسکال Siakam به ثمر رساند 34 کایل لوری اضافه کردن 27 و 11 کمک و OG Anunoby اضافه کردن 25. تورنتو شات 57% برای بازی.

راسل به حال 22 بر 7 از 12, تیراندازی, اما نمی, تلاش یک شات در سه ماهه چهارم, در حالی که شهرهای 23 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و هفت پاس گل و گرگ تا به حال 23 گردش برای شب.

تورنتو که برنده آن 15th راست ضربه اول آن هشت عکس از شب اما گرگ ها قادر به مقاومت در برابر که در اوایل رگبار و نگه داشتن چیزهای تنگ است. راسل به ثمر رساند خود را در سبد اول برای گرگ ها ” اولین امتیاز از شب لیآپ در 11:04 خوانده شده را علامت. گرگ پایین 18-9 زمانی که راسل نمرات پنج متوالی امتیاز به آنها را در چهار. رپتورز شد تا دوباره 30-21 زمانی که گرگ ها رو هشت امتیاز خود را سه بعدی اموال به جلو و عقب در یک. این چشم انداز برای گرگ ها ” جرم — حملات سریع با بهره وری. گرگ ازمایش کرده 40-36 پس از یکی به عنوان بازی شد پیگیری دیدار نه به سرعت.

گرگ ها ” نیمکت تا به حال یک جامد تغییر در سه ماهه دوم یکی است که اجازه گرگ ها به سرب با وجود تورنتو تیراندازی 64% برای نیم.

با نمره گره خورده است 53-53 گرگ رفت و در 7-0 اجرا به دست آورده و اولین پایدار منجر شب. راسل در وسط که با پنج مستقیما امتیاز.

رپتورز را دور تراشه در گرگ منجر بقیه سه ماهه با لوری پیشرو راه با 18 نیمه اول امتیاز و Siakam اضافه کردن 15. گرگ رفت و این نیمه با یک 75-74 منجر شود.

Toront شروع به افزایش در سه ماهه سوم. پس از راسل سه ساخته است 88-86 از رپتورز رفت و در یک 11-2 اجرا شود. آن آغاز شد و با سختی اختیار گرگ که بازی خوب دفاع به صورت 24 ثانیه وادار به از دست رفته سه از فرد VanVleet. اما شل-توپ تک به تک به پایان رسید تا در دست Anunoby که باز Siakam در گوشه ای به صورت سه.

تورنتو بود و نه در پایان آن اجرا شود. رپتورز را پایین نگه داشته دفاعی که در سه ماهه برگزار شد و گرگ را فقط 19 امتیاز در 5 از 15 تیر اندازی.

گرگ در تلاش برای نگه داشتن سرعت به عنوان رپتورز داشته تهاجمی حمله — البته نه به عنوان موثر به عنوان آن بود در نیمه اول. تورنتو رهبری 12, 106-94 ورود چهارم پس از تیراندازی 12 از 25 برای سه ماهه.

گرگ اما قطع به که در یک عجله به لطف یکی دیگر از جدید خود را خریداری جیمز جانسون. جانسون آمار یک جفت threes در 12-2 گرگ اجرا برای باز کردن این سه ماهه به جلو و عقب در دو 108-106.

اما اجرا نمی faze دفاع-قهرمان رپتورز. VanVleet از یک شوت زیبا-ضرب و شتم ساعت سه و پاتریک McCaw افزود: یکی دیگر از در اختیار داشتن و ناگهان رپتورز شد تا 120-109 با 5:29 بازی و ساندرز خواستار شد یک ایست.

تورنتو ریخت و آن را از وجود دارد با یک Siakam سه ساخته شده است که آن را 127-11 اثبات می شود خنجر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر