دلوت – “پنج, شش, هفت, هشت …”

بدن شروع به حرکت در اتاق خواب و اتاق نشیمن در سراسر کشور به عنوان صفحه نمایش کامپیوتر تبدیل به یک مرحله است. آن را هماهنگ نمی, اما آن جنبش و آن را باید انجام دهید.

کلاس که به طور معمول نیاز به تماس نزدیک بوده است به خصوص دشوار به حرکت آنلاین به عنوان کالج همچنان در این COVID-19 واقعیت اما دانش آموزان در حال آمدن است همراه برای سوار شدن.

“شما می توانید همه ببینید من هنوز هم؟” دانشگاه مینه سوتا دلوت تئاتر و رقص استاد کلی Grussendorf خواسته یک صفحه کامل از چهره. “خوب است.”

در حال حاضر به جنگجو مطرح در طول warmup.

Grussendorf را جاز کلاس رقص می توانست لغو شود و یا تبدیل به یک کتاب محدود, سخنرانی, اما او تا به حال یک ایده بهتر است.

“من فکر کردم چه خبره بیایید سعی کنید برای انجام همان چیزی که ما همیشه به جز از طریق اینترنت,” او در مصاحبه ای گفت:. “من نمی گویم این نیست واقعا دشوار برای من — گرفتن همه با هم.”

در یک نقطه در طول یک کلاس در هفته گذشته خود را به اینترنت او را بیرون از کلاس. یکی از فرزندان او در راه می رفت و از صفحه نمایش در نقطه دیگر — البته هر کس که در وسط یک تخته بنابراین مهم نبود خیلی.

“این یکی از بهترین کلاس ها را به انجام این کار با” گفت: دانشجوی سال اول فیونا Ehling که لپ تاپ خود را به حیاط جلویی در روچستر به صرف این کلاس خارج است. “کلی است که فوق العاده مشتاق است.”

آن است که به عنوان اجتماعی فاصله دیکته کاملا واقعی است.

“ما لازم نیست که کف استودیو” Ehling گفت. “من از دست صحبت کردن با همکلاسی های ما و کمک به یکدیگر, کار با هم در یک کلاس فعال.”

در آن با هم

زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار تحت فشار قرار دادند و کلاس های آنلاین ربکا کاتز هارود خواسته دانش آموزان خود را اگر آن را هنوز هم می تواند مفید باشد برای (تقریبا) دیدار خواهد کرد. کاملا گفتند.

با تعداد انگشت شماری از دانش آموزان در دو کلاس رقص و استماع تکنیک های دوره — به همراه دو بزرگتر سخنرانی کلاس های چند هفته گذشته گرفته اند برخی از تنظیم.

“برای کسانی از ما که در هنر ما در حال ساخت آن کار می کنند اما ما نیز بسیار آگاه از آنچه که از دست داد گفت:” UMD تئاتر استاد. “بزرگترین چالش است که اجازه می دهد خودمان را به تمام احساسات ما با داشتن منفی و نیز مثبت است.”

یکی از دانشجویان ارشد رشته های موسیقی و تئاتر است ماندن مثبت با وجود از دست رفته به اجرای آن شده اند capstone در کالج حرفه ای.

“این واقعا سخت است برای همه ما در عزاداری های ما نشان می دهد چه می تواند بوده ام” آنا Matthes گفت.

23 ساله از ماوندز ویو, Minn., در حال حاضر پر از سوراخ در یک دلوت خانه با شش هم اتاقی است که بیشتر راحتی از یک منبع تنش به جز زمانی که اینترنت می شود گرفتار.

“ما همه اینجا ماندن در زمان خاموش شدن و پذیرش این واقعیت است که اگر یکی از ما می شود COVID-19 ما همه در آن با هم” Matthes گفت. “همه ما بسیار احترام از یکدیگر فضا و زمانی که مردم نیاز اتاق نشیمن به حرکت برای یک کلاس رقص.”

گاهی اوقات هم اتاقی کلاس با هم و با استفاده از همان کامپیوتر و همان فضای مشترک; بار دیگر این ویدئو را در یک متغیر به عنوان هفت نفر ورود به طور جداگانه در اطراف خانه.

شیر کلاس کاهش یافته از جلسات منظم و تکیه بر فیلم های ضبط شده از آنجا که هر کس به یک سطح مناسب در دسترس, اما جاز و ریخته گری ساخته شده اند دشوار گذار آنلاین Matthes گفت.

محدودیت های فن آوری به سرعت آشکار شد.

“سخت ترین بخش از همه این است که عدم بازخورد فوری و توجه فردی” او گفت:.

Matthes می بیند یک پوشش نقره ای ، “به جای این معمولی ارشد سال, خاطرات من, دیگران,” او گفت:. “‘آن زمان من در قرنطینه برای من ارشد سال,’ داستان من نمی توانم صبر کنید تا بگویم.”

پایان یک دوران

برای دانش آموزان بازگشت ترم بعد, دانشکده هنرهای زیبا را نمی خواهد وجود داشته باشد به عنوان یک stand-alone مدرسه. این ادغام با دانشکده هنرهای لیبرال و ترکیب کالج, خواهد, در حال حاضر نگاهی که نام. یک هویت جدید است که در آن کار می کند.

“اعضای هیات علمی و کارکنان این واحد با هم ادغام شدند در حال حاضر در حال کار بر روی آنچه که آینده خود را ممکن است” فرناندو دلگادو معاونت امور علمی گفت: هیئت مدیره از رجنت در یک جلسه در اوایل این سال است. “من تعجب نمی کنم اگر من یا صدراعظم شد و در مقابل شما یک سال از هم اکنون با یک مورد در تغییر نام آن دانشگاه است.”

UMD صدراعظم Lendley سیاه, تئاتر استاد خود دفاع می کرد تحکیم و دانشگاه ادامه داد: تعهد به هنرهای زیبا. هیچ برنامه های از دست رفته خواهد شد به عنوان بخشی از $5.2 میلیون دلار کاهش بودجه رفتن به اثر این تابستان است که باعث ادغام و از دست دادن ده ها تن از شغل.

هر گونه مراسم که به مناسبت پایان مدرسه در هویت جداگانه باید تسلیم به کروناویروس لغو شد.

“ارشد سال بهار ترم در گروه تئاتر است که یک جشن” Matthes گفت. “ما یک ضیافت در هر سال و این است که به نوعی یک افتخار برای سالمندان. در حال حاضر همه ما باید دست در آن است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im