دن Crenshaw انفجار بایدن را Coronavirus جیر

تشکر. دن Crenshaw, R-تگزاس پاره پاره جو بایدن برای یک صدای جیر جیر انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات با توجه به شیوع کروناویروس.

معاون سابق رئیس جمهور تا به حال توییتی پنج شنبه: “یک دیوار متوقف نخواهد شد coronavirus. ممنوعیت تمام سفر از اروپا و یا هر بخش دیگری از جهان نمی خواهد آن را متوقف کند. این بیماری می تواند تاثیر هر ملت و هر فرد در این سیاره — و ما نیاز به یک برنامه ریزی برای مبارزه با آن است.”

به عنوان ترس بیش از coronavirus گسترش تهمت بود در روز سه شنبه گفت که ایالات متحده باید مرز جنوبی دیوار در حال حاضر “بیش از همیشه است.”

در ضمن Crenshaw اخراج در بایدن بیش از سخنان خود.

این کنگره در توئیتر خود نوشت: “برای اولین بار دیوار کاملا به معنای واقعی کلمه توقف یک ویروس است. این نوع از نقطه تمام از یک قرنطینه مثلا. دوم فرض کنید شما به معنای این استعاره, سلامت, کارشناسان مانند دکتر (آنتونی) Fauci و هر کس دیگری موافق محدودیت های مسافرتی را بسیار آهسته گسترش این ویروس در ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>