دن Brouillette به نیوز مکس تلویزیون: ما تنها رشد کشور برای کاهش انرژی مربوط به CO2

رد جو بایدن در تماس دوباره به پاریس مورد آب و هوا, انرژی, وزیر دن Brouillette گفته نیوز مکس تلویزیون ایالات متحده تنها کشور در جهان به رشد اقتصاد و کاهش انرژی مربوط به کربن تولید گازهای گلخانه ای.

“ایالات متحده تنها کشوری است که می تواند ادعا می کنند که ما هر دو رشد اقتصاد ما تقریبا 17 یا 18 درصد و کاهش کربن ما مربوط به تولید گازهای گلخانه ای از منابع انرژی با حدود 14 درصد” Brouillette گفت: روز شنبه را “کریس سلکدو نشان می دهد” “ما تنها کشور در جهان است که می تواند که ادعا می کنند.”

وزیر Brouillette resoundingly رد دموکرات نامزد جو بایدن انرژی اصلاح پلت فرم.

“وجود دارد هیچ حس می شود ساخته شده از پاریس توافق – و یا هر گونه دیگر ادعا می کند که با توجه به زمان و یا چگونه ما در حال رفتن به اینجا بر روی زمین” Brouillette گفت: میزبان کریس سلکدو که در مورد خواسته بایدن انتخاباتی فوریت برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی در آینده نه سال.

“کریس به من اجازه point blank با شما: پاریس توافق خوب بودند بیانیه توسط برخی از مردمی در اروپا, شما می دانید چند سال پیش. واقعیت این است که وجود دارد نه تنها کشور در پاریس توافق وجود دارد نه تنها امضا کنندگان این پیمان که در واقع خود را کاهش انتشار کربن در طول این دوره است.”

Brouillette گفت: حتی جهان خاموش شدن ناگهانی در جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به انتشار-کاهش اهداف که گذاشته در پاریس آب و هوا توافق که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از.

“کسی که می خواهد به دانستن آنچه در آن مانند به نظر می رسد به دنبال راه سبز معامله جدید – و یا هر یک از این دیگر افراطی, افراطی, انواع سیاست های آب و هوا – فقط نگاه نگاه چه اتفاق می افتد در اقتصاد ایالات متحده آمریکا امروز” Brouillette گفت سلکدو. “ما عملا تعطیل اقتصاد – دلیل خوب به دلیل همه گیر بسیار مناسب گام را – اما ما مشتاق به دیدن آنچه که واقعی انتشار شماره نگاه خواهم از این خاموش شدن از اقتصاد جهانی است.

“اکثر دانشمندان امروز به من گفتن وجود دارد تفاوت زیادی نیست. بنابراین اگر ما در مورد آب و هوا و شما می خواهید به دنبال یکی از این سیاست های رادیکال من فکر می کنم ما فقط باید نگاه به آنچه اتفاق می افتد امروز در اقتصاد است. این است آنچه در آن مانند به نظر می رسد: هیچ فعالیت بدون شغل است.”

Brouillette همچنین صحبت در مورد انرژی ایالات متحده وزارت کار در اینترنت کوانتومی است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک سریع تر و کارآمد و unhackable اینترنت به دلیل آن را “حذف نیاز به رمزگذاری بنابراین امنیت سایبر تبدیل به یک چیزی از گذشته است.”

“این سرعت ما انتقال داده و آن را فراهم می کند سطح امنیتی است که کاملا فراتر از هر چیزی در جهان امروز است,” او به این نتیجه رسیدند.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net