دایملر به تعویق انداختن سالانه جلسه سهامداران

اشتوتگارت, آلمان, مارس 13 سال 2020 /PRNewswire/ —

  • نشست سالانه برگزار خواهد شد در مارس 1 با توجه به همه گیر تاج
  • اولویت قرار داده شده در سلامت از سهامداران و کارکنان و مهمانان و ارائه دهندگان خدمات

پس از وزن همه ابعاد به خصوص سلامت از همه شرکت کنندگان و پس از منظور از مسئول بهداشت و درمان اداره دایملر تصمیم به برگزاری سالانه شرکت در جلسه سهامداران ” به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 1, 2020, اما برای به تعویق انداختن آن به بعد از آن تاریخ در سال 2020 است. این به ناچار منجر به یک مسئول به تعویق افتادن این قطعنامه در تخصیص سود و پرداخت سود سهام.

بسته البته بیشتر از این موج عفونت Daimler AG هدف از برگزاری سالانه جلسه سهامداران در آغاز ماه ژوئیه و به دعوت دوباره به 2020 نشست سالانه.

تصمیم گرفته شد در مقابل پس زمینه در سراسر جهان گسترش coronavirus (SARS-CoV-2). رابرت کخ موسسه و مسئول مقامات بهداشتی در آلمان فرض کنیم که تعدادی از عفونت ها افزایش قابل توجهی خواهد شد در هفته های آینده. شرکت مکان اولویت بر سلامت از آن سهامداران و کارکنان و همچنین به عنوان ارائه دهندگان خدمات و مهمان در نشست سالانه.

اطلاعات بیشتر از دایملر در دسترس است:
www.media.daimler.com و www.daimler.com

این آمار و ارقام در این سند اولیه هستند و نه تایید شده و در عین حال توسط هیئت نظارت و حسابرسی شده توسط حسابرس خارجی.

این سند شامل به دنبال اظهارات که منعکس کننده فعلی ما در مورد حوادث آینده است. کلمات “پیش بینی” “فرض” “ايمان” “برآورد” “انتظار” “قصد,” “مه” “می” “می” “طرح” “پروژه” “باید” و عبارات مشابه استفاده می شود برای شناسایی اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات در معرض بسیاری از خطرات و عدم قطعیت از جمله نامطلوب توسعه شرایط اقتصادی جهانی در خصوص کاهش تقاضا در ما مهم ترین بازارهای; زوال ما refinancing امکانات اعتباری و بازارهای مالی; حوادث فورس ماژور از جمله بلایای طبیعی, بیماری های همه گیر اعمال تروریسم ناآرامی های سیاسی, مسلح, درگیری, حوادث صنعتی و اثرات آنها بر ما فروش, خرید, تولید یا خدمات مالی فعالیت های تغییرات در نرخ ارز و تعرفه ها و مقررات; تغییر در ترجیحات مصرف کننده نسبت به کوچکتر پایین حاشیه وسایل نقلیه; امکان عدم پذیرش از محصولات و یا خدمات است که محدودیت توانایی ما برای رسیدن به قیمت و به اندازه کافی استفاده ما ظرفیت تولید; افزایش قیمت سوخت و یا مواد خام; اختلال در تولید به دلیل کمبود مواد کارگری اعتصاب و یا تامین کننده insolvencies; کاهش فروش مجدد قیمت از وسایل نقلیه استفاده می شود; اجرای موثر کاهش هزینه و بهره وری-بهینه سازی اقدامات است; چشم انداز کسب و کار برای شرکت های که در آن ما نگه داری سهام بهره; اجرای موفقیت آمیز استراتژیک همکاری و سرمایه گذاری مشترک; تغییرات در قوانین و مقررات و سیاست های دولت به ویژه کسانی که مربوط به تولید گازهای گلخانه ای خودرو مصرف سوخت و ایمنی; وضوح در انتظار دولت, تحقیق و یا تحقیقات درخواست شده توسط دولت ها و نتیجه گیری از انتظار و یا تهدید آینده اقدامات قانونی و دیگر خطرات و عدم قطعیت که برخی از ما توصیف تحت عنوان “ریسک و فرصت گزارش” در زمان گزارش سالانه. اگر هر یک از این خطرات و ابهامات سهامداران و یا اگر مفروضات اساسی هر یک از ما به دنبال اظهارات اثبات می شود نادرست نتایج واقعی ممکن است مادی متفاوت از کسانی که ما در بیان و یا حاکی از چنین اظهارات. ما قصد نداریم یا فرض هر گونه تعهد برای به روز رسانی این اظهارات به جلو نگاه از آنجایی که آنها صرفا بر اساس شرایطی که در تاریخ انتشار.

دایملر در یک نگاه
دایملر AG یکی از موفق ترین شرکت های خودرو. با آن مرسدس بنز اتومبیل & کامیون دایملر کامیون و اتوبوس و دایملر تحرک بخش گروه یکی از فروشندگان پیشرو جهانی تامین کنندگان از بیمه اتومبیل و یکی از بزرگترین تولید کننده در جهان از وسایل نقلیه تجاری. دایملر تحرک ارائه می دهد تامین مالی لیزینگ مدیریت ناوگان, سرمایه گذاری, کارت های اعتباری و بیمه کارگزاری به عنوان به خوبی به عنوان نوآورانه خدمات تحرک. شرکت بنیانگذاران گوتلیب دایملر و کارل بنزساخته شده تاریخ با اختراع خودرو در سال 1886. به عنوان یکی از پیشگامان خودرو مهندسی دایملر می بیند شکل دادن به آینده از تحرک در امن و پایدار به عنوان یک انگیزه و تعهد. این شرکت تمرکز بنابراین هنوز در نوآوری و فن آوری های سبز و همچنین در امن و برتر وسایل نقلیه است که هر دو اسیر و الهام بخش. دایملر همچنان به سرمایه گذاری سیستماتیک در توسعه کارآمد powertrains – از بالا-تکنولوژی احتراق موتور و خودروهای هیبریدی و تمام برقی powertrains با باتری یا پیل سوختی – با هدف ساخت محلی انتشار-رایگان رانندگی ممکن است در دراز مدت. این شرکت در تلاش هستند نیز متمرکز هوشمند اتصال آن وسایل نقلیه خودمختار رانندگی و جدید تحرک مفاهیم. دایملر با احترام آن را به عنوان آرمان و تعهد به زندگی می کنند تا به مسئولیت خود نسبت به جامعه و محیط زیست است. دایملر به فروش می رساند آن وسایل نقلیه و خدمات تقریبا در هر کشور از جهان است و امکانات تولید در اروپاو شمال و جنوب امریکا, آسیا و آفریقا. در علاوه بر این به مرسدس بنز با ارزش ترین در جهان حق بیمه خودرو با نام تجاری (منبع: Interbrand مطالعه 17 Oct. 2019) و مرسدس بنز-AMG, Mercedes-Maybach و مرسدس من با نام تجاری خود را نمونه کارها شامل smart EQ, Freightliner, Western Star BharatBenz, FUSO, Setra و توماس ساخته شده و اتوبوس و همچنین مارک های دایملر تحرک: مرسدس بنز, بانک, مرسدس بنز خدمات مالی و دایملر کامیون مالی. این شرکت ذکر شده در فرانکفورت و اشتوتگارت بورس (ticker symbol دای). در سال 2019 این گروه تا به حال یک نیروی کار در سراسر 298,700 و فروش 3.3 میلیون دستگاه خودرو. درآمد گروه به مبلغ €172.7 میلیارد و کسر به رقم 4.3 میلیارد دلار است.

منبع دایملر آمریکا, آمریکای شمالی – شرکت ارتباطات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر