زندگی روزانه در سراسر مینه سوتا به سرعت در حال تغییر به عنوان سازمان ها و موسسات به سرعت مانور به سرعت گسترش رمان coronavirus.

نه موارد COVID-19 شناسایی شده در کشور با آخرین موارد رویه در, Hennepin, داکوتا و استرنز شهرستان با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت.

سنت توماس آکادمی تعطیل مدرسه پنج شنبه و جمعه “از فراوانی احتیاط” پس از یادگیری است که پدر و مادر آزمایش مثبت برای COVID-19. معلوم نیست اگر پدر و مادر در میان کسانی که شناسایی شده توسط مقامات بهداشتی دولت.

“در حالی که این فرد شده است در دانشگاه ما در حال کار با خانواده برای جمع آوری اطلاعات بیشتر” مدرسه گفت: در توجه به خانواده است. “ما همچنین در حال کار با محلی آژانس های بهداشت به منظور تعيين دوره مناسب عمل است.”

در سراسر کشور موسسات آموزش عالی اعلام کرد که لغو کلاس های حضوری و تغییر به آموزش از راه دور. برخی از مدارس نیز تمدید بهار می شکند.

دانشگاه سنت Thomas, Carleton, کالج, Mitchell ال روزاریو دانشکده حقوق و دانشگاه داکوتای شمالی روز پنجشنبه اعلام کرد که آنها در حال حرکت بودند از مطالعه. یک روز پیش از دانشگاه مینه سوتا که دارای نزدیک به 63,000 در مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای اولین بار از بزرگ insitututions به حرکت در کلاسهای آنلاین حداقل تا آوریل 1.

دانشگاه سنت توماس گفت آن آغاز خواهد شد آموزش آنلاین مارس 16 با دانش آموزان از بازگشت به دانشگاه, مارس 14 در اولین.

“این COVID-19 وضعیت به معنای واقعی کلمه تغییر ساعت” در این دانشگاه بیانیه ای گفت:. “لطفا توجه داشته باشید وجود دارد هیچ تایید موارد در درون ما سنت توماس جامعه و اطلاعاتی که ما دریافت کرده اند تا به امروز از مقامات بهداشت نشان می دهد خطر ابتلا به جامعه ما کم است. ما می دانیم که از تماشای وقایع آشکار در دیگر کشورها و مناطق این است که این بیماری می تواند به سرعت در حال گسترش. ما همچنین می دانیم که اجتماعی فاصله — محدود کردن تجمعات مردم — می تواند کمک به سرعت گسترش COVID-19.”

Mitchell ال روزاریو مدرسه قانون به حالت تعلیق در کلاس های حضوری از طریق آوریل 3. مدرسه است که با اضافه کردن دو روز به رخصتی بهار, گسترش آن به 17 مارس است. بعد از آن کلاس ها را از سر راه دور. دانش آموزان در آن مخلوط-آموزش برنامه که در سفر به دانشگاه به صورت دوره ای برای multiday جلسات نیز کار خواهد کرد از راه دور به حدی است که آن را عملی مدرسه گفت.

مدرسه و کتابخانه و امکانات دیگر باز باقی خواهد ماند. اما مدرسه می پرسد که دانش آموزانی که به تازگی از سفر به یک منطقه با شیوع گسترده از coronavirus یا که نشان می دهد نشانه هایی از بیماری ماندن در خانه به مدت 14 روز برای نظارت بر سلامت خود را.

در Macalester College دانش آموزان در یک گروه پرخطر به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که نمی خواهند به باقی می ماند در محیط دانشگاه باید گزینه تکمیل باقی مانده از ترم از راه دور. دانش آموزان خواهد شد در بهار هفته آینده. اما به جای بازگشت به دانشگاه و پس از آن, کالج لغو کلاس مارس 23-27 به دانشکده زمان برای آماده شدن برای آموزش آنلاین اگر آن مورد نیاز است.

شمال مرکزی دانشگاه است که در بهار شکستن این هفته انجام خواهد شد و آموزش آنلاین مارس 16-22 و معلق دو و میدانی فعالیت ها و رویدادها پردیس که در طول زمان.

مینه سوتا CentraCare اعلام کرد که دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به آن هشت بیمارستان و مراقبت طولانی مدت تسهیلات مسکن ارشد بیمارستان سرپایی بخش جراحي سرپايي مرکز و سایت ها که در خانه تعداد زیادی از مردم. بازدید کنندگان شامل بیمار و خانواده, دوستان, دانشجویان, داوطلبان, و غیرضروری قرارداد فروشندگان. استثنا خواهد بود ساخته شده برای بیمار مقیم اعضای خانواده مورد توجه خاص.

CentraCare شامل بيمارستان St. Cloud, Long Prairie, Melrose, Monticello, Paynesville Redwood Falls ساوک مرکز و ویلمار و همچنین بیش از 30 کلینیک 11 ارشد تسهیلات مسکن و هفت تسهیلات مراقبت دراز مدت در سراسر مینه سوتا مرکزی.

در همین حال برخی از سازمان ها لغو جلسات و وقایع است که به طور معمول تجمع مردم در نزدیکی. برای مثال شورای آمریکایی-روابط اسلامی (CAIR-مینه سوتا) به تعویق افتاد سالانه کنفرانس اسلام هراسی از 17 مارس در آوگسبورگ دانشگاه به تاریخ بعد مشخص شود.

مینه سوتا منطقه دادگاه ادامه خواهد داد به کار هستند اما در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از جمله به تعویق انداختن غیرضروری حوادث افزایش بهداشت تلاش در دادگاه و فضاهای عمومی و افزایش کنترل از راه دور کار گزینه برای کارکنان.

دادگاه بازدید کنندگان که به چین سفر کرده, ایتالیا, ایران و یا کره جنوبی در 14 روز گذشته و یا اقامت و یا تا به حال تماس نزدیک با کسی که در سفر به یکی از این مناطق در 14 روز گذشته خواسته شده است به خود قرنطینه توسط هر بیمارستان و یا آژانس های بهداشتی. کسانی که باید تشخیص داده شده و یا تماس با هر کسی که تشخیص داده شده است با COVID-19 دستور داده شده است به اطلاع دادگاه قبل از ورود به ساختمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de