دادستان شارژ ققنوس, زن و شوهر با کودک آزاری روز پس از یک فرزند اسکلتی باقی مانده است کشف شدند در داخل خانه خود را.

ققنوس پلیس دستگیر رافائل Loera, 56 و Maribel Loera 50 و پس از آتش نشانان متوجه انسان باقی می ماند پنهان در داخل تیغه آنها پس از خاموش آتش در غرب ققنوس خانه در Jan. 28.

در طول یک پلیس مصاحبه رافائل محققان گفت که این استخوان ها متعلق به یک دختر 11 ساله دختر این زن و شوهر تا به حال به تصویب رسید. رافائل گفت: دختر بیمار شد و در جولای 2017 و که او منتظر روز قبل از اقدام او را به بیمارستان کودکان ققنوس اسناد می گویند.

رافائل گفت: دختر استفراغ و تشنج قبل از او درگذشت در راه به بیمارستان اسناد دادگاه می گویند. ترس آنها از دست دادن حضانت از کودکان دیگر زن و شوهر تصمیم به قرار دادن بدن کودک را در یک ورق و پنهان کردن آن را در اتاق زیر شیروانی که در آن باقی مانده آن را به مدت دو سال رافائل پلیس گفت.

اسناد می گویند رافائل پلیس گفت که او می دانست Maribel آزار جسمی 11 سال قبل از او درگذشت اما هرگز در تماس با پلیس به او کمک کند. به جای او در سمت چپ او با همسر خود در حالی که او دو شغل دارد.

اسناد دادگاه می گویند که زن و شوهر به تصویب رسید یک نوزاد ماه پس از 11 سال درگذشت.

گزارش دختر سوء استفاده از 8 روز قبل از بدن یافت

محققان برای اولین بار در مورد پتانسیل سوء استفاده از کودکان هنگامی که یک های مختلف 11-ساله به نام پلیس در Jan. 20 و پلیس گفت که او تا به حال شده است سمت چپ به تنهایی در خانه برای دو روز و گرسنه بود.

پاسخ افسران یافت می شود این خانه در نزدیکی 59 خیابان و Camelback جاده تا به حال مدفوع انسانی در طبقه سراسر خانه با توجه به اسناد دادگاه. آریزونا اداره ایمنی کودک برداشته شود دختر که روز است.

دختر گفت: ماموران که Maribel او مادر خوانده بود “خوی بد” خواهد بود و ضربه او با اشیاء مختلف مانند یک گره دار سیم رابط و با شدت بهم زدن سر خود را به دیوار و با توجه به اسناد دادگاه. سوابق گویند روی بدن دختر نشان داد آسیب نشان می دهد او زده شده بود با یک طناب مانند شی.

دختر نیز گفت: کارآگاهان که او یک خواهر بزرگتر که ناپدید شد در سال 2017.

او پدر خوانده رافائل به او گفته بود که خواهرش شده بود به تصویب رسید و فرستاده شده به مکزیک اسناد دادگاه می گویند. اما Maribel به او گفت که خواهرش شده بود به تصویب رسید و فرستاده شده به کلمبیا.

آتش شروع می شود لحظات پس از دیگر کودکان حذف شود

یک DCS مورد کارگر تماس گرفته رافائل در مقابل درب on Jan. 28 و او امضا اسناد دادن DCS موقت بازداشت یک 9 ساله و پسر 4 ساله دختر بچه, دادگاه سوابق نشان می دهد. آن است که هنوز روشن نیست که اگر این کودکان بودند پرورش و یا به تصویب رسید.

DCS یافت که 11 ساله و دختر 9 ساله اش متعدد خراش و زخم سوختگی و صدمات دیگر تمام بدن خود را – پسر زخمی شده بودند به عنوان “بیش از حد متعدد به تعداد” با توجه به اسناد دادگاه.

اسناد می گویند رافائل آتش به خانه اش لحظات پس از کودکان برداشته شد انحراف مسیر بنزین از ماشین خود و ریختن آن بر روی زمین در نزدیکی شومینه قبل از تنظیم آن را شعله ور با هدف کشتن خود, اما یک همسایه گزارش آتش قبل از آن رشد بیش از حد بزرگ است.

آتش نشانان در پاسخ به این صحنه را دیدم دود و وارد خانه را به مطمئن شوید که آتش قرار داده شد اسناد دادگاه گفت. آنها دریافتند Maribel با یک شلنگ باغ او کشیده بود داخل به خاموش کردن آتش. آتش نشانان بودند چک کردن سقف برای embers وقتی که آنها در استخوان انسان.

رافائل می گوید پلیس در مورد سوء استفاده

پس از آتش سوزی پلیس, مصاحبه با رافائل و او به پلیس گفت که او تا به حال دیده می شود همسر او اعتصاب 11 ساله و دختر 9 ساله پسر بچه با برق و دسته جارو اما هرگز گزارش تخلف به پلیس زیرا او می ترسید همسر او خواهد صدمه دیده است او را به عنوان به خوبی. او گفت: Maribel ضربه او با یک دسته جارو در حالی که او سعی در دفاع از کودکان, اسناد دادگاه می گویند.

این خانواده به تازگی به سمت چپ برای مینه سوتا اما رافائل و 11 ساله بازگشت به آریزونا. او به پلیس گفت که او در تلاش بود تا او را محافظت می کند اما نمی تواند استطاعت به ماندن در خانه با او بنابراین او را به سمت چپ تنها در خانه “برای اکثریت روز” اسناد دادگاه گفت.

رافائل محققان گفت که Maribel بازگشت با دو فرزند یک زن و شوهر روز بعد از DCS در زمان بازداشت از 11 سال. اسناد دادگاه مشخص نیست که آیا 9 سال و 4 سال نیز به تصویب رسید.

DCS را بلافاصله بازگشت درخواست برای نظر.

دادستان متهم رافائل با دو فقره از کودک آزاری یک تعداد از رها کردن و یا پنهان کردن یک بدن مرده و آتش سوزی.

Maribel شد متهم با رها کردن و یا پنهان از یک بدن مرده و دو فقره کودک آزاری است.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی azcentral.com برای به روز رسانی.

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا perry.vandell@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im