D3 مشاوران و جدید نوردیک مدرسه شریک برای بهبود آموزش و پرورش مدرسه در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا

D3 مشاوران مفتخر است که این همکاری است که بشود به ارائه موجود K-12 مدرسه و اوایل دوران کودکی در کودکستان ها و همچنین مدارس جدید با بهترین شیوه از فنلاند نظام آموزشی از طریق نوردیک دیپلم درسی و حرفه ای و توسعه و بهبود استانداردهای کیفیت در تمام خدمات ارائه شده توسط مدارس. هر دو D3 مشاوران و جدید نوردیک مدرسه بر این باورند که جهانی شایستگی مهارت های همراه آینده را با مهارت و قوی علمی بنیاد ارائه دانش آموزان با یک جامد مسیر رشد و تعالی است. “ما سرمایه گذاری در ارائه دانش آموزان با سالم سفر همراه با انگیزش درونی و عشق به زندگی طولانی یادگیری از طریق ما تجربه گسترده در بازار های آموزشی و درک درستی از فرهنگ و چشم انداز این کشور با رهبران” گفت: Mohanned AlAnni مدیر عامل و مدیر عامل شرکت در D3 مشاوران.

آقای Muhanned شفافی “با این توافق ما خوشحال می گویند که آن را تقویت موضع پادشاهی بحرین در اصلاحات آموزشی و این نشان می دهد که چگونه بحرین است که منجر موثر توسعه علمی در میان کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و کمک به تبدیل به جامعه اطلاعاتی و اقتصاد مبتنی بر دانش برای دستیابی به توسعه پایدار در پادشاهی بحرین با رهبری اعلیحضرت پادشاه حمد بن عیسی آل خلیفهپادشاه پادشاهی بحرین, H. R. H شاهزاده خلیفه بن سلمان آل خلیفهنخست وزیر بحرین, H. R. H. شاهزاده سلمان بن حمد آل خلیفهبه ولیعهد و معاون فرمانده عالی و معاون اول نخست وزیر و با یک مجاور مطالعه از او حضرت شیخ ناصر بن حمد آل خلیفه اعلیحضرت نماینده اعلیحضرت برای خیریه کار می کند و جوانان در امور مشاور امنیت ملی و رئیس شورای عالی جوانان و ورزش.

این همکاری با هدف ارائه مدارس که در حال استفاده از انواع برنامه های درسی در سراسر شورای همکاری خلیج فارس و خاورمیانه با حمایت لازم برای ایجاد ظرفیت و حفظ بهبود از طریق اجرای موثر خدمات است که به منظور توسعه همکاری و اعتماد و بهبود مستمر. “هدف ما برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان در همه سنین برای بهره مندی از فوق العاده آموزش رانده شده توسط کنجکاوی و چالش های الهام بخش شور و شوق و اعتماد به نفس” گفت: Rima Kaissiشریک مدیریت در D3 مشاوران.

Mrs Pia Jormalainenمدیر عامل و بنیانگذاران جدید نوردیک, مدرسه, ابراز شادی با این همکاری که به نوبه خود با هدف انتقال موفق و برجسته شهرت فنلاندی سیستم آموزشی به تاثیر جهانی داشته باشد. “ما پرشور در مورد ساخت یک تفاوت مثبت در یادگیری سفر از دانش آموزان در سراسر جهان و این همکاری فرصت به ما کمک خواهد کرد رسیدن به چشم انداز ما از تاثیر جهانی ارائه شده توسط مدارس لازم با ابزار های فن آوری و مهارت و شایستگی و upskilling از طریق توسعه حرفه ای برای کمک به دانش آموزان خود را پیدا کنید احساسات واقعی و رسیدن به بیشترین پتانسیل خود را.”

Mr Stephen کاکسرئیس آموزش و پرورش مسئول در جدید نوردیک مدرسه افزود: “ما درک چالش های مرتبط با بهبود کیفیت آموزش و پرورش در منطقه ما به رسمیت شناختن نیاز به ایجاد قوی محلی مشارکت با کسانی که حضور در زمین است. در مجموع ما می تواند ارائه بهبود مداوم برای آماده سازی دانش آموزان با مهارت های آنها نیاز است که ارائه این کشورها چشم انداز و شکل خود را در آینده است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات منحصر به فرد ما تماس بگیرید +973-17-551-662 بازدید از وب سایت ما www.d3consultants.net و یا ایمیل با ما info@d3consultants.net

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1097187/D3_Consultants_New_Nordic_School_Company.jpg

تماس با ما: عمار حسین, ammar@d3consultants.net

منبع D3 مشاوران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account