CVE آمریکای شمالی بسته تامین مالی ساخت و ساز از آن هوشمند خورشیدی PV نمونه کارها با AVANA سرمایه

به CVE هوشمند نمونه کارها شامل شش دارایی های با ظرفیت 31.3 مگاوات در ماساچوستکه واجد شرایط برای برنامه هوشمند. به CVE هوشمند نمونه کارها کمک می کند تا برای تحقق چشم انداز فردا انرژی مدل انجام شده توسط CVE: غیر متمرکز تولید انرژی های تجدید پذیر به فروش می رسد به طور مستقیم به مصرف کنندگان از طریق خصوصی قرارداد برای پاسخ به نیازهای کسب و کار و مقامات محلی. این تامین مالی تحکیم CVE طولانی مدت صنعتی حضور در ماساچوست و گسترش آن در جامعه خورشیدی ارائه شده است.

به CVE نمونه کارها هوشمند ارائه خواهد شد قدرت و انرژی خورشیدی اعتبارات از طریق “هاله” CVE را مارک, ارائه یک استخر در خارج از داوطلبان تشکیل شده از مشتریان تجاری و مسکونی.

“ما بسیار خوشحال به پشتیبانی CVE را انرژی خورشیدی پروژه توسعه در ایالات متحده از طریق کمک های مالی از این شش خورشیدی PV گیاهان. AVANA سرمایه اختصاص داده شده به پیشبرد انرژی پاک در سراسر کشور و به نظر می رسد به جلو به ادامه همکاری ما با CVE برای سال های بسیاری آمده گفت:” صنعت پاتلاز بنیانگذاران و مدیر عامل AVANA سرمایه است.

والتر Cuculicمعاون ارشد رئیس جمهور و رئیس AVANA پایتخت انرژی تجدید پذیر گروه افزود: “تیم ما شاهد رشد فوق العاده ای در صنعت انرژی خورشیدی در آمریکای شمالیبه خصوص در انرژی های تجدید پذیر متمرکز متحده مانند ماساچوست. این ماموریت ما این است به طور مداوم به تقویت این رشد از طریق استراتژیک فرصت های بودجه. تیم ما اختصاص داده شده به این تلاش و به افزایش تاثیر در این عرصه است.”

“با بستن این تامین مالی و راه اندازی ساخت و ساز از این نمونه کارها CVE در حال حاضر تقویت حضور خود و ترازنامه خود را در آمریکای شمالی به عنوان CVE در حال حاضر با موفقیت در شیلیگفت:” سیریل Gilotسرمایه گذاری مدیر CVE ، “ما صمیمانه سپاسگزار مالی ما شرکای AVANA سرمایه و آینده قدرت سرمایه است که باید ما را قادر به دریافت CVE هوشمند نمونه کارها بیش از خط.”

“آینده قدرت سرمایه تیم افتخار بود برای قرار دادن آن شبکه گسترده ای از سرمایه داران و قوی تجربه و تخصص در تامین مالی پروژه های تجدید پذیر به خوبی استفاده توسط همراه CVE an out-of-the-country توسعه دهنده در آن برای اولین بار تامین مالی مراحل در شمال قاره آمریکا گفت: بنیامین کوکمدیر شریک آینده قدرت سرمایه است.

جامعه خورشیدی در ماساچوست است و رانده شده توسط برنامه هوشمند آغاز شد که در اوایل ژانویه 2018. آن است که در دراز مدت (20 ساله) پایدار خورشیدی برنامه های تشویقی برای ترویج مقرون به ارزش خورشیدی توسعه که در آن مورد نیاز است. این برنامه فراهم می کند ثابت انگیزه و جبران خسارت برای نشان واجد شرایط خورشیدی توسعه دهندگان.

CVE در حال حاضر 16 پروژه در توسعه در ماساچوست و نیویورک دولتدر مجموع 82 MWDC.

“در سال های آینده ما قصد داریم به نگه داشتن یک سرعت ثابت از توسعه حدود 80 مگاوات در هر سال به یک تجدید پذیر تولید ظرفیت 350 مگاوات تا سال 2024” گفت: تیبو Delespaul معاون رئیس جمهور از CVE شمال امریکا است.

در مورد CVE آمریکای شمالی
CVE آمریکای شمالی محلی مستقل خورشیدی تولید برق مستقر در شهر نیویورک پس از 2017. آن است که انسان صفات متوسط اندازه شرکت و مهارت و تجربه و دارایی های مالی از یک گروه بزرگ. این شرکت قصد دارد به گسترش به 350 مگاوات در سراسر ایالات متحده توسط 2024. CVE آمریکای شمالی تساوی در تخصص های بین المللی از پدر و مادر خود شرکت CVE که شناخته شده است برای تامین مالی ساخت و ساز و عامل زمین-نصب تاسیسات انرژی خورشیدی در جوامع برای 10 سال. CVE دارای 295 مگاوات در عملیات و ساخت و ساز در فرانسهدر شیلی و در جنوب آفریقا. CVE سرمایه گذاری است برای اطمینان از بالاترین زیست محیطی و کیفی عملکرد. آن است ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت) و ISO 14001 (سیستم مدیریت زیست محیطی) تایید شده است. اطلاعات بیشتر: https://www.cvegroup.com/en

در مورد AVANA سرمایه
AVANA سرمایه تجاری املاک و مستغلات وام دهنده و دارایی مدیر و متخصص در تو رفتگی در دیوار صنایع از جمله مهمان نوازی و انرژی های تجدید پذیر. از سال 2002 تیم ما کمک کرده است تا صاحبان کسب و کار در این صنایع دسترسی به سرمایه آنها نیاز به رشد و پیشرفت پیشرو به آمریکا ایجاد شغل و اقتصادی تحریک و همچنین به عنوان مهم انرژی پاک در بهبود.
اطلاعات بیشتر: www.avanacapital.com

مورد بعدی قدرت سرمایه
بعدی قدرت سرمایه است که یک منطقه خلیج سان فرانسیسکو مبتنی بر انرژی پاک در بانک سرمایه گذاری زیرساخت های متمرکز بر سرمایه را افزایش می دهد, M&A و خدمات مشاوره ای در سراسر شمال امریکا. اعمال نفوذ شبکه گسترده خود را از پایتخت ارائه دهندگان بعدی قدرت سرمایه متخصص در ساختار مالیاتی-حقوق صاحبان سهام و بدهی معاملات در سراسر ابزار در مقیاس تجاری و مسکونی پروژه هایی که انرژی های تجدید پذیر و فن آوری های ذخیره سازی. اطلاعات بیشتر: nextpowercapital.com/ اصول NextPower پایتخت عمل در ظرفیت خود را از مجوز اوراق بهادار عوامل برچ & Company, Inc., عضو FINRA/SiPC.

منبع CVE آمریکای شمالی

لینک های مرتبط

http://www.cvegroup.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im