CVC سرمایه بازدید همکاران سخت درپوش برای آن پنجم آسیا و اقیانوسیه صندوق با تعهدات ایالات متحده$4.5 میلیارد

نیویورک و لندن, آوریل 3 سال 2020 /PRNewswire/ — CVC سرمایه همکاران (“CVC”) یکی از بزرگترین سهام خصوصی و مشاوره سرمایه گذاری شرکت خشنود است تا اعلام کند که آن را با موفقیت مطرح US$4.5 میلیارد پنجم آن آسیا و اقیانوسیه صندوق CVC سرمایه شرکای آسیا و اقیانوسیه V L. P. (صندوق”V”).

تقاضا از متنوع سرمایه جهانی پایه های جدید و بازگشت سرمایه گذاران نهادی اجازه صندوق V به بیش از خود ما 4 میلیارد دلار هدف است. افزایش صندوق اندازه از US$3.5 میلیارد سلف صندوق CVC سرمایه شرکای آسیا و اقیانوسیه IV L. P. نشان دهنده گسترش سرمایه گذاری قابلیت CVC شبکه از هشت دفاتر در سراسر آسیا.

CVC را در آسیا و اقیانوسیه استراتژی متمرکز بر کنترل و مشارکت سرمایه گذاری در با کیفیت بالا کسب و کار در مصرف کننده اصلی و خدمات بخش در سراسر آسیا. به تاریخ CVC مطرح است ما 15 میلیارد دلار از تعهدات در سراسر آن آسیا و اقیانوسیه صندوق و وجوه آن را به اتمام بیش از 65 سرمایه گذاری در طیف گسترده ای از صنایع است.

Sigit Prasetyaشریک مدیریت و سر از CVC خصوصی حقوق صاحبان سهام و فعالیت در آسیاگفت: “ما می خواهیم به استقبال ما اولین بار سرمایه گذاران و تشکر ما از بازگشت سرمایه گذاران برای ادامه حمایت خود از CVC را در آسیا و اقیانوسیه استراتژی است. سرمایه گذاران ما می تواند اعتماد به نفس است که ما تجربه عمیق از آسیا و بازارهای گسترده محلی دفتر شبکه قرار می دهد ما در یک موقعیت خوب به حرکت با خیال راحت از طریق این فرار بار در حالی که ما قوی سرمایه موقعیت به ما می دهد توانایی را به استفاده از فرصت های سرمایه گذاری جذاب به عنوان آنها بوجود می آیند.”

یادداشت به ویراستاران

در مورد CVC سرمایه همکاران
CVC پیشرو سهام خصوصی و مشاوره سرمایه گذاری شرکت است. در سال 1981 تاسیس CVC امروز یک شبکه 24 دفاتر و بیش از 550 کارکنان در سراسر اروپا, آسیا و آمریکا. به تاریخ CVC امن تعهدات بیش US$134 میلیارد از برخی از جهان پیشرو سرمایه گذاران نهادی در سراسر آن سهام خصوصی و اعتباری استراتژی. در مجموع CVC در حال حاضر مدیریت در حدود US$82 میلیارد دلار از دارایی. امروز وجوه اداره شده یا توصیه شده توسط CVC در حال سرمایه گذاری در 83 شرکت ها در سراسر جهان به کارگیری بیش از 350000 نفر در کشورهای متعدد است. با هم این شرکت ها باید در ترکیب فروش سالانه در حدود US$77 میلیارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CVC مراجعه کنید: www.cvc.com.

در مورد CVC را در آسیا استراتژی
CVC یکی از بزرگترین و طولانی ترین تاسیس در تابه-دفتر منطقه ای شبکه از هر سهام خصوصی کسب و کار در آسیا و فعال بوده است در این منطقه از سال 1999. CVC را Asia سهام خصوصی استراتژی متمرکز بر کنترل و مشارکت سرمایه گذاری در با کیفیت بالا کسب و کار به طور معمول با شرکت بین مقادیر 250 میلیون دلار و 1.5 میلیارد دلار. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CVC را در آسیا و اقیانوسیه بودجه مراجعه کنید: www.cvc.com/private-equity/asia.

منبع CVC سرمایه همکاران

لینک های مرتبط

http://www.cvc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>