حضور او همیشه شناخته شده است زمانی که او وارد اتاق Jorge Tarango گفت: در مورد بهترین دوست و همکار گودیر صاحب سلمانی جیمز زونیگا.

“او همیشه شاد و همیشه خندان همیشه ترک خوردگی یک شوخی” Tarango گفت: Arizona Republic.

زونیگا صاحب فندق شکن کلیپرز آرایشگاه درگذشت یکشنبه, با توجه به خانواده و دوستان خود.

Tarango گفت: زونیگا باز بتواند کلیپرز سلمانی در فوریه 2018 و زونیگا از او خواسته می شود خود را “دست راست.”

“جیمز به من نشان داد که برش مو شیوه زندگی است. این یک فرهنگ است. ما فقط نمی برش مو و رفتن به خانه ما زندگی می کنند و برش مو” Tarango گفت.

زونیگا برش مو از مردم از همه سنین Tarango گفت.

“این یک افتخار برای نشستن در صندلی خود را.”

زونیگا در پشت سمت چپ یک همسر و دو دختر. همسرش, جودی تورس ارسال شده بیانیه ای را به فندق شکن کلیپرز آرایشگاه Instagram account شنبه در اشاره به مرگ شوهرش.

“شوهر من با یک شوهر و پدر و پسر” تورس در بیانیه ای گفت:. “میراث او را در ما ادامه خواهد داد تا خود را در کمک به دیگران در نیاز و لطفا ادامه برای آمدن به فندق شکن کلیپرز سلمانی خود را به نگه داشتن ارواح زنده است.”

تورس گفت: او شوهر و علت مرگ هنوز به طور رسمی مشخص شود اما آن می تواند یک حمله قلبی یا سکته مغزی.

“راه او بود در اطراف خود مرا بهتر شدن شوهر” Tarango صدای شکست را به او گفت. “او بزرگ و پدر بزرگ, دوست, بهترین دوست من.”

پیام ها در مورد زونیگا را مرگ گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی توسط مردم در سراسر دره.

هنرمند محلی Lalo کوتا بود که راه اندازی شده توسط Phoenix Suns به ایجاد یک “لوس خورشید” نقاشی دیواری در مرکز شهر فینیکس سوگواری زونیگا در یک پست به اشتراک گذاشته شده به Instagram و گفت: دو برنامه ریزی شده بود با هم کار کنند.

زونیگا همچنین تاسیس یک شرکت به نام Chicano باربر است که در یک جمعی و نام تجاری است که جشن بودن “متحد فرهنگی و صنایع دستی.”

“این کلمات و این حرکت به معنای زیادی به من” جسی پنک یک کارمند سابق زونیگا گفت. “آن را به بسیاری از مردم احساس تعلق و هویت. من احساس افتخار به بخشی از.”

پنک مشغول به کار در فندق شکن کلیپرز آرایشگاه قبل از باز کردن مغازه خود را در مرکز شهر فینیکس به نام خوب بیشتر. پونس گفت که او امیدوار است به “القای همان ارزش” زونیگا به حال در فروشگاه خود.

پونس گفت: زونیگا همیشه یک تلاش بزرگ به بخشی از و بازگشت به جامعه خود.

“هر بار که او یک ایده را به او آن را انجام داد و او آن را واقعا بزرگ” پونس گفت. “او واقعا به من آموخت که چگونه به انجام همه چیز را با هدف.”

زونیگا مطرح شده پول برای سازمان های غیر انتفاعی از طریق حوادث مانند سلمانی برای مرد و زن را نشان می دهد و درخشش ماشین را نشان می دهد در طول دو سال گذشته.

2019 نشان می دهد و درخشش رویداد بهره مند زخمی رزمندگان پروژه و Tarango گفت: 2020 رویداد مطرح شده بیش از 8 ، 000 $برای سرطان درمانی آمریکا است.

زونیگا بود که یک مقام رسمی آرایشگر برای وزارت امور جانبازان بیمارستان پنک گفت و نیز برش مو از مردم تجربه بی خانمانی یک روز یکشنبه یک ماه با ماروین ماموریت.

“او مثل یک برادر بزرگتر از معدن” پونس گفت. “او من تحت فشار قرار دادند به یک فرد بهتر و بهتر باربر.”

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در رسید chelsea.hofmann@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im