“در جفت ما در حال تغییر روایت در اطراف چه عینکی می شود و در حال کمک به کودکان و نوجوانان بیان خود و احساس اعتماد به نفس بیشتری در زندگی روزانه خود گفت:” Edelstein. “ما هیجان زده است که کوسه ها به رسمیت شناخته ارزش می تواند ما را به بازار و ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن ماموریت ما با گسترده تر مخزن کوسه مخاطبان است.”

در حالی که در مخزن Kondamuri و Edelstein یک معامله با لری Greiner و کاترینا دریاچه برای 400.000 دلار برای 10 درصد از این شرکت در علاوه بر این به یک خانواده سلطنتی ساختار 1.50 دلار در هر جفت تا زمانی که کوسه ها جبران سرمایه گذاری خود را. کوسه ها ظاهر می شود در این قسمت بودند Mark Cuban, Kevin o’leary, لری, Greiner, Robert Herjavec و مهمان کوسه, موسس و مدیر عامل شرکت Stitchfix, Katrina دریاچهساخته شده است که اولین بازی خود را در نشان می دهد. جفت ضرب و شتم 45,000 دیگر کارآفرینان برای نقطه خود را در مخزن.

انگیزه خود را تجربه منفی از عینک به عنوان یک فرزند ناتان Kondamuriدر کنار سوفیا Edelsteinایجاد شده جفت به ریشه بهبود کودکان عینک. قبل از راه اندازی این دو با همکاری رئیس سابق محصول از Warby Parker و مصاحبه با بیش از 400 کودکان کمک کرد که الهام بخش طراحی جفت ثبت اختراع در حال بررسی مجموعه ای از با دوام بسیار سبک وزن و پایه و قاب قابل تعویض مغناطیسی بالا فریم. جفت باعث می شود عینک های توانمند سازی و سرگرم کننده برای کودکان و مقرون به صرفه و بدون استرس برای والدین. با جفت کودکان در حال حاضر می توانید تغییر سبک خود را از عینک روزانه فقط به عنوان به راحتی به عنوان آنها می توانند لباس خود را تغییر دهید و یا کفش.

قسمت (ep. 1106) در حال حاضر می تواند بر روی تقاضا و در Hulu. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جفت, بازدید: www.paireyewear.com.

در مورد جفت
جفتاول مستقیم به مصرف کننده قابل تنظیم برای کودکان عینک برند reimagining تجربه مصرف کننده برای بچه ها با اجازه می دهد تا کودکان به سرعت و به راحتی سفارشی کردن ظاهر از عینک خود را در هر زمان ، جفت ارز ارائه عینک خود را به خانواده های جذاب دیجیتال تجربه فقط برای $60.00 هر جفت – و کمتر از $300.00 متوسط قیمت برای یک جفت از کودکان و نوجوانان تجویز عینک. با نام تجاری بزرگ و در حال گسترش انتخاب از بیش از 300 ترکیب پایه فریم و قابل تنظیم تاپ شامل نسخه محدود ماهانه قطره و دارای مجوز طرح برای نوری, عینک, عینک آفتابی و نور آبی, عینک, همه در دسترس است در هر دو داروهای تجویزی و غیر تجویزی اشکال. پس از راه اندازی در اکتبر 2018جفت ارز کمک کرده است تا با ارائه بیش از 5000 کودکان در نیاز با مراقبت های بینایی از طریق جفت خود را برای یک جفت کمک مالی برنامه با EYELLIANCE. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جفت, بازدید: www.paireyewear.com.

منبع جفت عینک

لینک های مرتبط

http://www.paireyewear.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im