درمان بیمه خودرو افسر ارشد عامل اریک پو برای شهادت در کاپیتول هیل در مورد شیوه های تبعیض آمیز به کار گرفته شده توسط ملت بزرگترین بیمه های خودرو

PRINCETON, N. J., مارس 3 سال 2020 /PRNewswire/ — در مارس 4, Eric پو, Chief Operating Officer درمان بیمه کامل-ارائه دهنده خدمات بیمه خودرو دارای مجوز در نیوجرسی و پنسیلوانیاطول می کشد جنگ صلیبی خود را برای پایان دادن به شیوه های تبعیض آمیز در نرخ بیمه اتومبیل به واشنگتن دی سی. روز چهارشنبه پو را شهادت به اهمیت تصویب این منع بیمه خودرو درآمد تبعیض (پرداخت می شود) عمل می کنند در سراسر هر دولت – لایحه ممنوعیت استفاده از غیر رانندگی عوامل مانند نمره اعتباری شغل و آموزش و پرورش در هنگام تنظیم نرخ. از آن شده است بیش از 15 سال پس از Poe کشف شده است که برخی از بزرگترین و شناخته شده ترین شرکت های بیمه مانند GEICO و مترقی بودند با استفاده از عوامل است که قوی بودند کنندههای درآمد “درآمد پروکسی” – مانند سطح تحصيلات و شغل برای تعیین واجد شرایط بودن; شدند و در نهایت شارژ نرخ های بالاتر برای آن دسته از رانندگانی که درآمد پروکسی امر نشان می دهد باید درآمد پایین بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید یکسان سوابق رانندگی. از آن زمان پو نه تنها از آن ساخته شده ماموریت درمان به بیمه رانندگان بر اساس سابقه رانندگی بلکه همچنین آموزش های عمومی و مقامات منتخب از این بی عدالتی.

“در برخی از نقطه در زمان ما همه سوال پرسید … ‘من با پرداخت بیش از حد برای بیمه اتومبیل?’ برای بسیاری از افراد با درآمد پایین تر – کسانی که با آموزش و پرورش کمتر و کم پرداخت مشاغل – پاسخ چشمگیر ” بله.” اما به همین دلیل ممکن است آنچه شما فکر می کنم” توضیح می دهد که پو. “از طریق استفاده از درآمد پروکسی مانند شغل در سطح آموزش و پرورش و نمره های اعتباری مالکیت خانه صنعت بیمه خودرو ساخته شده خود را در مدل های کسب و کار برای جذب و ارائه بهترین نرخ تنها به درآمد بالاتر رانندگان بدون در نظر گرفتن سابقه رانندگی به سادگی زیرا آنها تولید بالاترین سود.”

برای مثال پس از نیوجرسی اول مجاز به در نظر گرفتن نمرات اعتباری آموزش و پرورش و شغل در تعیین نرخ بیمه خودرو در سال 2003 شده است وجود دارد 90+% افزایش در تعداد از رانندگان که نمی توانیم بیمه اتومبیل. بیمه رانندگان رای در نیوجرسی در حال حاضر تقریبا 15 ٪ و یا بیش از 1,000,000 وسایل نقلیه و استفاده از درآمد پروکسی همراه با حذف چند کلید قوانین ایجاد شده برای کمک به شهرستانها داخلی نرخ بیمه باید به آرامی ساخته شده بیمه غیرقابل تحمل به کسانی که از درآمد پایین تر.

چقدر بد است ؟ آیا شما بر این باورند که یک دکتر با یک DUI می تواند با پرداخت هزینه کمتر برای بیمه اتومبیل از یک پیشخدمت زن با داشتن دیپلم دبیرستان و رانندگی تمیز رکورد ؟ به تازگی InvestigateTV زد مختلف خودرو بیمه نقل قول حالات طریق GEICO وب سایت. آنها با استفاده از همان وسیله نقلیه و مدل و همان آدرس برای هر. تنها متغیر است که آنها تغییر کرده بودند سابقه رانندگی سطح آموزش و پرورش و شغل. برای یک نقل قول آنها ایجاد یک دکتر با یک محکومیت DUI. برای یکی دیگر از آنها استفاده می شود همان شخص است اما او ساخته شده یک پیشخدمت با مدرک و سابقه رانندگی تمیز. نتیجه ؟ دکتر با DUI تا به حال یک نرخ پایین تر است. در واقع در هر سناریو آنها فرار پزشک با DUI تا به حال این نرخ پایین تر است.

“در طول 16 سال گذشته من را ساخته اند یک تعهد به افشای چنین شیوه و نشان میدهد که چگونه این کشور با بزرگترین شرکت های بیمه خودرو شده اند با استفاده از درآمد پروکسی به عنوان پایه ای برای تعیین یک نرخ می گوید:” پو. “من این را تحسین نیویورک فرماندار Andrew M. کومو در نظر گرفتن مراحل برای محافظت از نیویورک از تبعیض آمیز و ناعادلانه خودکار نرخ بیمه.” پو معتقد است که قطعی اقدام صورت گرفته توسط نیویورک قوی گام اول است.

اریک پو به عنوان اپراتور اصلی مسئول برای درمان بیمه خودرو ارائه دهنده خدمات کامل بیمه خودرو در نیوجرسی و پنسیلوانیا. به عنوان یک مجوز فعال نیوجرسی وکیل و حسابدار خبره عمومی آقای پو به رسمیت شناخته شده مفسر در بیمه زمینه شهادت قبل از ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان کمیته خدمات مالی در واشنگتن دی سی در سال 2008 نیوجرسی در مجلس سنا و مجلس فلوریدا دفتر بیمه, قوانین و مقررات جدید, Hampshire مقننه و همچنین قبل از ائتلاف ملی کمیسیون بیمه. او همچنین به نظر می رسد در سراسر کشور در CNBC فاکس کسب و کار اخبار و منطقه ای در ABC, CBS, NBC و WPHL به عنوان یک مرجع در زمینه بیمه است. برای اطلاعات بیشتر http://www.unfaircarinsurance.org یا https://www.cure.com/default.aspx.

منبع درمان بیمه خودرو

لینک های مرتبط

http://www.cure.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im