کومو مسائل مستند سفارش: نیروهای جدید باید در خانه بمانند!

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو Cuomoon جمعه دستور داد همه کارگران در غیرضروری کسب و کار در خانه بمانند و ممنوعیت گردهمایی در سطح ایالت.

Cuomo, حزب دموکرات در زمان دراماتیک اقدامات به عنوان موارد تایید شده در نیویورک صعود به بیش از 7000.

کومو گزارش داد که دولت تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود به 35. دانشگاه جانز هاپکینز است که شمارش مرگ و میر در سطح جهان قرار داده و دولت را در تعداد مرگ و میر در 38.

“ما در حال رفتن به بستن شیر به این دلیل که میزان افزایش در تعداد موارد حاکی از مجموع قریب به اتفاق از بیمارستان ما سیستم” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری.

غیر ضروری بوده و برخی از افراد با هر اندازه و یا به هر دلیل لغو و یا به تعویق افتاد. کومو نیز موظف است که همه مردم باید حداقل 6 فوت دور از دیگر مردم هنگامی که آنها را در ملاء عام.

و تنها ضروری کسب و کار می تواند کارگران رفت و آمد به کار و یا در شغل کومو گفت.

قوانین خواهد اثر را یکشنبه شب.

“این مقررات به اجرا گذاشته خواهد شد,” او گفت:. “اینها نکات مفید.”

منظور اجرایی او امضای جمعه تدابیر قبلی کار از خانه محدودیت هایی که معاف کسب و کار ارائه خدمات خاص از جمله رسانه ها و انبار های مواد غذایی و تولید مواد غذایی و امکانات داروخانه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آب و برق و بانک ها.

کومو گفت: مردم هنوز هم می تواند بیرون رفتن به صورت انفرادی تمرین برای حفاظت از سلامت جسمی و روانی.

“شما نمی توانید به کسی می گویند شما باید قفل در آپارتمان خود را در 24 ساعت شبانه روز برای آینده قابل پیش بینی.’ نگاه آنچه که شما می گویید به مردم است. این می تواند برای ماه,” او گفت:.

“ما باید همه را به امن در غیر این صورت هیچ کس نمی تواند امن” کومو گفت: اعلام حرکت خود را در اواخر صبح روز جمعه.این گزارش حاوی مواد از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net