کومو در مقایسه با گسترش جنایات نفرت به کروناویروس

فرماندار نیویورک اندرو کومو در مقایسه با گسترش جنایات نفرت به گسترش coronavirus روز یکشنبه در پاسخ به یک تهدید بمب که تعطیل آلبانی مرکز جامعه یهودیان خودی گزارش شده است.

“مردم نگران هستند Coronavirus که ما در حال تماشای در این دولت نیز وجود دارد یک ویروس از نفرت و آن را گسترش و آن را گسترش به سرعت” Cumo گفت: در آلبانی. “و متاسفانه این دولت نیز آلوده شده است به عنوان سخت به عنوان آن است که به این باور چون نیویورک, همه ما در مورد تنوع مناسب است؟”

او اضافه کرد که “این نوع از موقعیت ها خیلی زشت و خیلی مایه تاسف است. آنچه بدتر است این است که ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر از آنها. ما تا به حال حدود 42 حوادث ستیزی در این دولت در طول این چند ماه پس از آن بهتر است. آن را تنها بدتر شدن است.”

کومو که در آلبانی به ارائه حمایت و محکوم JCC حادثه تاکید کرد که “این است و نه فقط یهودی ستیزی. وجود دارد سرایت از نفرت در سراسر این کشور است. تعداد ضد آمریکایی آفریقایی حملات است تا تعداد KKK گروه و فعالیت است. تعداد حوادث در برابر جامعه تجاوز هستند تا پس از آن یک ویروس در سراسر این کشور است.”

مأموران اجرای قانون انجام یک جستجو کامل از JCC ساختمان در روز یکشنبه و روز مرکز مراقبت بعد به آن و مشخص بود که هیچ تهدید دستگاه وجود دارد پس از یک ایمیل حاوی یک تهدید بمب فرستاده شد به کسی که متصل به این مرکز پیش از آن در روز ABC اخبار 10 گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>