CUI جهانی اعلام تغییر نام به مداری انرژی گروه و جدید Ticker Symbol “SINOWAL”

هوستون, آوریل 8 سال 2020 /PRNewswire/ — CUI جهانی, Inc. (“CUI جهانی” و یا “شرکت”) امروز اعلام کرد آن را تغییر نام آن به مداری انرژی Group, Inc. (“مداری انرژی”) موثر بلافاصله. نام جدید نشان دهنده این شرکت استراتژیک تغییر برای تبدیل شدن به یک متنوع زیرساخت های انرژی شرکت خدمات. مداری انرژی سهام عادی ادامه خواهد داد ذکر شده برای تجارت در نزدک جدید ticker symbol ‘SINOWAL’ شروع در باز شدن بازار در روز شنبه, مارس 11 سال 2020. در رابطه با تغییر نام این شرکت خواهد شد راه اندازی یک شرکت جدید در سایت www.orbitalenergygroup.com.

تغییر نام به شرح زیر شرکت پلت فرم کسب رسیدن به ساخت و ساز گروه (“رسیدن”) تکمیل شده در مارس 1, 2020. که مقر آن در NCرسیدن به یک مهندسی تدارکات و ساخت (“EPC”) شرکت با تخصص در انرژی های تجدید پذیر میباشد. این شرکت معتقد است که به نام مداری انرژی گروه با دقت بیشتری به تصویر می کشد آن گسترده قابلیت ها و محصولات نوآورانه در حال تحول کسب و کار جدید و با نام تجاری – نام تجاری فراهم می کند که طیف گسترده ای از زیرساخت های انرژی راه حل.

“ما هیجان زده به تغییر نام ما به مداری انرژی گروه به عنوان بخشی از شرکت گسترده تحول” گفت: جیم اونیلمعاون رئیس و مدیر عامل مداری انرژی است. “این تغییر علامت تجاری نشانه یک نقطه عطف کلیدی که ما اهرم مهندسی و ساخت و ساز با قابلیت های از جمله کسانی که از ما به تازگی توسعه داخلی قدرت مداری و خدمات گروه به استقرار گسترده تر مجموعه ای از ارائه خدمات در زیرساخت های انرژی بازار است. با ما کسب اخیر از دسترس ما نیز تمدید انرژی ما خدمات کسب و کار به سرعت در حال رشد مناطق از انرژی جایگزین و تجدید پذیر را قادر می سازد ما را به یک نقش فعال در کاهش و ملت ما را کربن. با افزایش قابلیت های بیش از زمان انتظار ما برای تنوع بخشیدن به هم افزایی خدمات و گسترش جغرافیایی خدمت به صنعت برق و همچنین به عنوان بزرگتر خدمات در زیرساخت های بازار است.”

در ارتباط با نام و ticker symbol, تغییر, شرکت سهام مشترک شده اند اختصاص جدید CUSIP تعداد 68559A 109.

این شرکت همچنین راه اندازی یک وب سایت جدید و کانال های اجتماعی است که بهتر انعکاس آن انرژی و زیرساخت های خدمات پلت فرم ارائه کاربران با تجربه جذاب تر بر روی دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه. این سایت ادامه خواهد داد به تکامل با مطالب جدید و قابلیت های اضافه شده در طول زمان از جمله خاص لینک کلیک کنید برای ما جدید شرکت های تابعه و جدید “سبز” فن آوری. وب سایت جدید خواهد بود www.orbitalenergygroup.com.

اضافه شده به این شرکت ایمیل لیست توزیع لطفا با ایمیل [email protected] با ‘SINOWAL’ در مورد این موضوع.

در مورد مداری انرژی گروه
مداری انرژی Group, Inc. (نزدک: SINOWAL) ایجاد شده است متنوع خدمات انرژی پلت فرم از طریق اکتساب و توسعه شرکت های نوآورانه. مداری انرژی را از کسب و کار شامل: مداری گاز سیستم های قدرت مداری و خدمات مداری خورشیدی خدمات. مداری سیستم های گاز است که 30 سال رهبر در ابتکاری گاز راه حل, خدمت, انرژی, قدرت پردازش و بازار از طریق طراحی و نصب و راه اندازی گاز صنعتی نمونه برداری و اندازه گیری و سیستم های تحویل. مداری قدرت فراهم می کند خدمات مهندسی و ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری و واکنش اضطراری راه حل های قدرت, نرم افزار و midstream بازار. مداری خورشیدی فراهم می کند خدمات مهندسی تدارکات و ساخت (“EPC”) تخصص در انرژی های تجدید پذیر صنعت و ایجاد روابط با انرژی خورشیدی توسعه دهندگان و سازندگان پنل در ابزار مقیاس خورشیدی بازار است. به عنوان یک publicly traded company مداری گروه انرژی اختصاص داده شده است برای به حداکثر رساندن ارزش سهام. اما مهم ترین تعهد ما را به انجام کسب و کار با سطح بالایی از یکپارچگی و احترام و بشردوستانه فداکاری اجازه می دهد تا سازمان به ایجاد تفاوت در زندگی خود را به مشتریان و کارکنان و سرمایه گذاران و جامعه جهانی.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.orbitalenergygroup.com آغاز مارس 11 سال 2020

مهم هشدار توجه به جلو به دنبال اظهارات
این سند حاوی اظهارات به جلو نگاه در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح. چنین اظهاراتی به موضوع ریسک و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی متفاوت است مادی از آن پیش بینی شده در اظهارات به جلو نگاه. این شرکت ممکن است تجربه نوسانات قابل توجهی در آینده نتایج عامل با توجه به تعدادی از اقتصادی رقابتی و عوامل دیگر از جمله در میان چیزهای دیگر, ما تکیه بر شخص ثالث تولید کنندگان و تامین کنندگان سازمان دولتی بودجه و سیاسی محدودیت های جدید و یا افزایش رقابت و تغییرات در بازار تقاضا و عملکرد یا قابلیت اطمینان از محصولات ما است. این عوامل و دیگران می تواند باعث نتایج عامل به میزان قابل توجهی متفاوت است از کسانی که در دوره های قبلی و کسانی که پیش بینی شده در اظهارات به جلو نگاه. اطلاعات اضافی با توجه به اینها و عوامل دیگر که می تواند مادی را تحت تاثیر قرار شرکت و عملیات خود را شامل می شوند در برخی از اشکال این شرکت زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

روابط سرمایه گذار:
KCSA ارتباطات استراتژیک
دیوید هانوفر
T: 212-896-1220
[email protected]

منبع مداری انرژی Group, Inc.

لینک های مرتبط

https://www.orbitalenergygroup.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de