Cyber-دشمنان ایالات متحده تصفیه تکنیک های خود را برای تبدیل شدن به بیشتر موثر در نرم در 2019 با توجه به امنیت سایبر شرکت Crowdstrike Inc.

هکرها در کشورهایی از جمله چین و کره شمالی و ایران و روسیه را بهبود تکنیک های خود را در سال گذشته به پیدا کردن راه هایی برای حمله که عملکرد “بنگ بیشتر برای جفتک انداختن خود را گفت:” آدم Meyers, معاون رئیس جمهور, از هوش در Crowdstrike که منتشر شد بررسی سالانه cyberthreats در روز سه شنبه.

برای بسیاری از این کشورها که شامل افزایش تمرکز بر روی اهداف مانند ارتباطات از راه دور که گسترده استفاده می کند او گفت:.

در علاوه بر این به ارتباطات از راه دور هکرها در چین بر اساس هدفمند بهداشتی درمانی بخش در سال 2019 به احتمال زیاد با هدف جاسوسی شرکت های بزرگ با توجه به بررسی.

چین هکرها همچنین هدفمند دولت و بخش دفاع از کشورهای همسایه و همچنین تبتی, Uighurs و هنگ کنگ معترضان با توجه به بررسی.

عملیات مستقر در کره شمالی شد برخی از فعال ترین در سال گذشته با حملات سایبری در کره جنوبی, هند و بخش مالی در جای دیگر با توجه به بررسی. دیگر کره شمالی هک هدفمند آمریکا و ژاپن و با هدف جمع آوری اطلاعات در مورد تحریم های هسته ای و مسائل Crowdstrike گفت.

این گزارش می آید پس از وزارت خزانه داری ایالات متحده اعلام کرد تحریم جمعه در دو اتباع چینی گفته های درگیر در قاچاق به سرقت رفته درآمد حاصل از یک 2018 هک یک cryptocurrency ارز — یک عملیات مربوط به یک کره شمالی-حمایت نرم ،

Crowdstrike همچنین با اشاره به دولت مرتبط هکرها در ایران برای افزایش حملات سایبری در آمریکا و روسیه هکرها برای هدف قرار دادن اوکراین در سال گذشته برای احتمال زیاد هدف از به دست آوردن یک لبه در مذاکرات دیپلماتیک و یا در میدان جنگ است.

دو کشور به طور معمول در ارتباط با عمده سایبر قابلیت فعال بودند در سال گذشته Crowdstrike گفت. ویتنام توسعه اقتصادی جاسوسی برنامه در حالی که هند مرتبط هکرها به نظر می رسد به هدف پاکستان است.

جنایی هکرها همچنین نشان داد که افزایش پیچیدگی در سال 2019 با توجه به Crowdstrike. Ransomware یک تهدید قابل توجهی با فردی حملات برگزاری کامپیوتر گروگان داده برای قیمت به عنوان بالا به عنوان $12.5 میلیون — یک افزایش بیش از باج دیده می شود که قبلا با توجه به Meyers. “وجود دارد بسیاری از بیشتر ransomware بازیگران و آنها در حال رفتن دیوانه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im