شارلوت, N. C., Feb. 18 سال 2020 /PRNewswire/ — صلیب کشور تنظیم یک رهبر ملی در ادعای بیمه خدمات اعلام کرد امروز استخدام آلفونس پروو به عنوان معاون رئیس جمهور از زمینه ادعا می کند.

آلفونس به ارمغان می آورد با او 23 سال از ادعای تجربه. در نقش او قبل از پیوستن به صلیب کشور آلفونس کار می کرد به عنوان معاون رئیس جمهور برای ملی تنظیم شرکت است.

ادامه مطلب

آلفونس اظهار داشت: “من بسیار نشئه در مورد پیوستن به صلیب کشور است. من معتقدم صلیب کشور یکی از رهبران صنعت در ادعای حمل و نقل و ارائه می دهد مقدار زیادی از تجربه و تخصص در زمینه خدمات. آینده بسیار روشن برای عبور کشور تنظیم ساخته شده است که من تصمیم بسیار آسان است. من به دنبال به جلو به چیزهای بزرگ در افق.”

در مورد صلیب کشور تنظیم:

صلیب کشور تنظیم تاسیس در سال 2005 به سرعت رشد کرده است برای تبدیل شدن به یکی از برجسته کشور بیمه ادعا می کنند شرکت های خدمات عامل در تمام 48 پیوسته متحده است. صلیب کشور تنظیم ارائه می دهد آرایه وسیعی از خدمات از جمله TPA ادعای دولت در زمینه تنظیم برای هر دو روزانه و فاجعه ادعای مالکیت مدیریت تعمیر شبکه و مجازی بازرس برنامه. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.CCAdjust.com

رسانه های تماس:
هانا Sponsler
تلفن: 888.658.1828
ایمیل: hsponsler@ccadjust.com

تصاویر مرتبط

alphonse-provo.jpg
آلفونس پرووو
آلفونس پرووو

منبع صلیب کشور تنظیم

لینک های مرتبط

http://www.CCAdjust.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de