منتقدان موضوع را در کالیفرنیا پست الکترونیکی-در رای گیری فرمان اجرایی

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجرایی جهت است که اجازه خواهد داد که هر ثبت نام رای دهندگان در این ایالت به دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری یک تهدید عمده به تمامیت انتخابات تحقیقات خانواده رئیس شورای تونی پرکینز نوشت: در یک تفسیر روزانه سیگنال در روز سه شنبه.

به عنوان کالیفرنیا گلوب با اشاره به وجود برخی 458,000 ساکنان که فوت و یا نقل مکان کرد که باقی می ماند بر روی “فعال” رول چرا که دولت نمی تمیز کردن آن رأي گيري در دو دهه. علاوه بر این یکی دیگر از 24,000 مردم را دریافت دو یا بیشتر آراء انتخابات یکپارچگی پروژه کالیفرنیا هشدار به معنی وجود خواهد داشت برخی از نیم میلیون مشکوک آراء شناور در اطراف.

پرکینز گفت: هیچ نظارت در چنین روش. دانشگاه MIT انتخابات آزمایشگاه توضیح می دهد امکانات برای اجبار و جعل هویت رای دهندگان بیشتر به این دلیل که رای گیری نیست و بازیگران در, و پس از آن انتقال دنباله برای رای توسط پست الکترونیکی رای گیری است که به عنوان امن به عنوان فرد ،

او همچنین تاکید یک تغییر قابل توجه است که چگونه آرای هستند انجام شود باید توسط فرمان اجرایی اما باید به تصویب قوه مقننه مناسب پس از بحث و بررسی برای کار کردن مشکلات بالقوه است.

پرکینز گفت: این بیماری همه گیر است و نه بهانه ای برای تغییر اصرار یک راه برای رای دادن در فرد ممکن است اگر مردم موفق به کشف کردن چگونه می توانید به فروشگاه مواد غذایی در طول coronavirus بحران است.

وی با تاکید بر این است که نه تنها یک مسئله در مورد انتخابات آینده بلکه برای آنهایی که آینده و باید یک نگرانی برای اعضای هر دو طرف و مستقل برای اطمینان از سیستم دموکراتیک باقی می ماند صادقانه یکی رایگان از زور و تقلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de