منتقدان: دیوان عالی کشور شتابزده با Wee-ساعت اعدام حاکم

ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور که عقیده داشت در برابر این تصمیم به اجازه می دهد, فدرال اعدام به سر پس از بیش از 15 سال را مورد انتقاد اواخر شب حرکت را با عجله و شتابزده در بازداشت به سر میبرد ،

دادگاه صادر unsigned نظر در اوایل صبح روز سه شنبه گفت که برای بلند کردن یک دستور مقدماتی تعیین شده توسط دادگاه منطقه ای و اجازه می دهد فدرال اعدام که نه صورت گرفته از سال 2003. اگر چه دادگاه منطقه منع اعدام به عنوان برابر هشتم متمم است که در برابر بی رحمانه و غیر معمول مجازات در دیوان عالی کشور نظر ادعا کرد که “شاکیان تاسیس شده است که آنها به احتمال زیاد به موفقیت در محاسن خود هشتم متمم ادعا می کنند.”

دانشیار قضات Stephen Breyer, روت Bader Ginsburg, Sonia Sotomayor و النا کاگان نوشت: در یک نظر مخالف است: “دادگاه با عجله disposes از پاسخ دهندگان هشتم متمم چالش به استفاده از پنتوباربیتال در دولت فدرال تک مواد مخدر اعدام پروتکل. در انجام این کار دادگاه را می پذیرد دولت مصنوعی ادعای ضرورت برای کوتاه کردن معمولی روش بررسی قضایی. این مجموعه یک سنت خطرناک.”

آنها با اضافه کردن “دولت آماده است برای انجام اولین فدرال اعدامها در نزدیک به دو دهه است. در عین حال به دلیل از دادگاه با عجله به دور از این دادخواهی در یک وضعیت اضطراری وجود خواهد داشت هیچ معنی دار بررسی قضایی از قبر واقعیت-سنگین چالش های پاسخ دهندگان را به راه که در آن برنامه های دولت برای اجرای آنها.”

Breyer اشاره می کند که “از سرگیری فدرال اعدام وعده به ارائه نمونه هایی است که نشان می دهد مشکلات اجرای مجازات اعدام مطابق با قانون اساسی” و “راه حل ممکن برای این دادگاه به طور مستقیم به بررسی این سوال که آیا مجازات اعدام نقض قانون اساسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im