گیلبرت روند برای پر کردن یکی — و به احتمال زیاد به زودی سه جای خالی در شورای شهر مطرح شده است و سوال است.

نگرانی این است که رهبران شهر برنامه ریزی برای ملاقات از همان استخر از متقاضیان که به معنی دو عضو شورا که انتظار می رود به استعفا در ماه آینده خواهد شد که ورودی خود اختصاص داده است.

اولین جای خالی رخ داده است که عضو شورای ادی کوک استعفا داد Feb. 18 پس از او به نام Maricopa County assessor.

دو جای خالی در حال انتظار به عنوان Councilmembers اردن ری و Brigette پترسون باید استعفا آوریل 6 اگر آنها با ادامه اجرا می شود خود را برای عدالت و صلح و شهردار بود.

طبخ استعفای لگد کردن یک هفته دو برنامه دوره به پایان می رسد که 4 p. m. 4 مارس برای پیدا کردن خود را جایگزین.

اعضای شورا از جمله پترسون و ری طرح برای محدود کردن استخر از متقاضیان که ایستاده بود در 79 روز سه شنبه به شش نامزد آنها مصاحبه به جای طبخ. مالش این است که این شورا دوباره به نوبه خود به آن تنگ, استخر, از نامزدها به پر پترسون و ری رود خالی.

گیلبرت ساکن کریستین Accurso گفت: استعفای اعضای شورا نباید قادر به محدود کردن یک استخر نامزد خود را به احتمال زیاد جایگزین.

“این نه فقط آنچه که ما انتظار می رود در گیلبرت” Accurso گفت. “این ممکن است قانونی اما می توانید آن را به ظاهر غیر اخلاقی بودن و یا فقط درست نیست.”

شهردار Jenn دانیلز در جلسه شورای روز سه شنبه پیشنهاد تغییر به برنامه به طوری که منصوب به طبخ صندلی می توانید بررسی تمام برنامه ها و اضافه کردن به لیست کوتاه اگر آنها می خواهند.

او گفت: این آدرس نگرانی های بدون طولانی کردن فرآیند.

“ما در زمان بحران شما بچه ها و من نگاه نکنید که به آرامی” Daniels گفت. “ما باید یک جامعه و یک شهر به اجرا و ما باید قادر به مردم و رهبری است.”

‘یک استدلال اخلاقی’

اعضای شورای Aimee Yentes و Jared Taylor همچنین نگرانی در مورد اعضای شورای بالابر به پایین لیست خود را برای تعویض.

“این بیشتر از یک استدلال اخلاقی و نه قانونی استدلال” Yentes و افزود: در آن زمان اعضای شورای باید قادر به نفوذ در این مسیر برداشتند.

تیلور پیشنهاد کرد که استعفا اعضای شورا باید خود متقاضی رتبه بندی کاهش یافته و از چوب خط حساب کردن قبل از شورای خود را انتخاب می کند جایگزینی به منظور حذف نوسان خود را.

“هیچ کس حق رتبه هنگامی که آنها استعفا” تیلور گفت.

اما Daniels باقی مانده متعهد به این روند است. زمان اعضای شورا باید مساوی صدای در روند گفت و رتبه بندی خود را نباید کاهش یافته است.

این شورا انتظار می رود که برای محدود متقاضی استخر در روز پنج شنبه و در مصاحبه با شش نامزد در یک جلسه عمومی در تاریخ 17 مارس.

طبخ انتصاب را خدمت برای حدود نه ماه به عنوان صندلی خواهد بود تا برای انتخابات این سقوط.

قرار ملاقات برای ری و پیترسون کرسی در صورت نیاز انتخاب خواهد شد که از تنگ استخر — با سازش که کوک جایگزینی می تواند اضافه کردن به استخر.

کسانی که منصوب خواهد خدمت برای دو سال و نیم به عنوان کرسی خواهد بود تا در انتخابات پاییز امسال با توجه به تاریخ بعد از استعفای.

شهر می گوید آن را در جایگاه حقوقی شرکت

دانیلز و وکیل شهر کریستوفر Payne دفاع از این طرح است.

“ما به دنبال یک مسیر است که در مسیر خود ما اما یکی که تایید شده است اگر شما خواهد شد” Daniels گفت.

پین گفت: دولت قانون صرفا می گوید: شوراها باید پر کردن جای خالی با تعیین وقت قبلی و توضیح می دهد که انتخابات لازم است.

“اساسنامه ساکت است به آنچه به عنوان شوراهای توانید انجام دهید برای قرار ملاقات. شما می توانید اتخاذ یک روند مثل شما بود شما نمی توانید اتخاذ یک فرایند شما می توانید یک نام از یک کلاه او گفت:” تا زمانی که آنها نمی اتصال اقدامات آینده شوراها.

دانیلز فرستاده آریزونا دادستانی کل در فوریه. 26 درخواست برای “هر گونه کمک و یا راهنمایی” در این شهر برنامه ریزی برای پر کردن جای خالی شورای.

دفتر دادستان کل را نمی ارائه هر گونه مشاوره حقوقی و یا بینش برای گیلبرت مقامات سخنگوی رایان اندرسون گفت.

اندرسون گفت: او ارائه شده به نقد و بررسی گذشته نظرات برای دیدن اگر هر چیزی ممکن است مفید برای گیلبرت وضعیت اما AG است نه شهر را وکیل و نمی خواهد ارائه مشاوره خاص.

باز به راه حل های بهتر

دانیلز در روز سه شنبه گفت که جدید منصوب — و یا هر عضو شورای — می توانید حرکت به تغییر این روند و تغییر آن با رای اکثریت.

ری گفت: او می بیند هیچ مشکلی با این روند و این که او “هیچ چیز برای به دست آوردن” از درگیر شدن در آن است.

“شما می توانید استدلال می کنند که وجود دارد می تواند یک راه بهتر برای انجام این کار است. من شنیده ام که راه حل” او گفت:. “من باور نمی کنم چیزی غیر اخلاقی در این مورد.”

دانیلز گفت که او بیش از حد شنیده نمی بتن پیشنهادات خود را برای نحوه تغییر روند و هنوز هم انتخاب کنید و تعویض به موقع.

هدف او این است که به تمام صندلی ها پر شده قبل از شورای مالی عقب نشینی در آوریل 16.

 یک داستان در مورد مسا یا گیلبرت? رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im